Forum
Hei js sm Taraida,stara sm 16 let.

Imam 2 brata in eno sestro.

Nick 18

Kevin 19

Nikky

Mama

Očeta nimamo ker je umrl ko sem bila stara 5 let.
24. september 2011
u60462
u60462
NEXT
24. september 2011
No sem Taraida stara sm 16 let imam brata Nicka,ki je star 18,brata Kevina,ki je stara 19 in sestro Nikky,ki je stara 15. Očeta nimam ker je umrl. Hodim v 9.razred in imam dve najbolši prijateljici Sarah in Christino Rose.Christino Rose kličemo kar Chris.

Sarah

Chris

Imam fanta Alexa,ki hodi v 1.letnik gimnazije.

naša hiša

http://www.hisenakljuc.com/wp-content/uploads/2010/12/montazne-hise.jpg

soba

24. september 2011
ups hiše ni vn vrglo bom dala naslednjič drugo
24. september 2011
1.dan šole je vedno dolgočasn js,chris in sarah smo šle v šolo ob 7.20. do šole imamo pol ure.V šoli sta se chris in Sarah vsedli skupaj js sem bila v sosednji klopi sama.Po koncu pouka sem šla domov.Mama nas je napadla z kako je bilo v šoli,ako ste se meli in tako naprej.Ob 16.00 sem se dobila z Alexom pri njem doma ker staršev ni.Šla sva v njegovo sobo in se pogovarjala.

J-js A-alex
J-in kaj bova danes počela?
A-kaj pa vem. lahko bi šla v bazen.
J-vredu!
Malo sva plavala potem sem pa morala domov.Prec vrati njegove hiše sva se poljubla in morala sem oditi.

Doma sva se z Nikky v moji sobi pogovarjale:
N-nikky j-js
N-ej Taraida a veš ti da se bomo preselili
J-kaaaaaaaj?
N-ja mama je dobila službo v Londonu
J-kaaaj? nemoremo iti tukaj je Alex!
N-pa umiri se nooooo.
J-Nikky nemorem se ko boš mela fanta boš razumela.
N-pa saj ga mam!!!
J-kaaj? od kdaj? koga?
N-amm a se spomniš unga denisa.
J-jaaa! moj bivši je bil.
N-ja nooo on jeeee!
J-Nikky pa ti si nora nemorš met mojga bivšega!
N-ja lahko!
J-pa daj nikky no on je prasec boš vidla prizadel te bo!
N-a veš Taraida nemoreš mislit samo na to da je tvoj bivši in se bota srečevala v hiši misli name!
J-Nikky a veš mislim nate ker vem kakšen je denis nič drugega kot pa idiot ni przadel te bo
N-Taraida mislim da bo bolje če grem to povedat Nicku in Kevinu.

Čeprav tudi ona dva nista odreagirala nič drgač od mene nas Nikky še vedno ni poslušala.
Šla sem pisat dnevnik!

napisala sem to:
Dragi dnevnik!
Čeprav je Nikky nas use vprašala o mnenju za njo in denisa pa je vprašala tudi Alexa,Nickovo punco Seleno in Kevinovo punco Vanesso pa smo vsi odgovorili da jo bo prizadel ni nič spremenila mnenja o Denisu.Mislila je da je dober fant in da je on pa že nebo prizadel a se bo to slej ko prej zgodilo.Vem,da se ji bom nakoncu resno na skrivaj smejala a še vedno je moja sestra in jo bom mogla tolažit tak pač je ko maš mlajšo sestro in te sploh ne posluša ter ima tvojga bivšega.

Taraida
24. september 2011
Denis

24. september 2011
Danes popldne se selimo zato me je Alex pelo po celem mestu zaradi tega ker ga dve leti nebova videla.Odkar sem včeraj slišala da je mama z dvojčkoma noseča me je to vrglo iz tira.Na enkrat pa je Alex reku kaj če bi midva..........no sej veš!bila sva na mojem najljubšem mestu ob mojem zalivčku v gozdu in noben neve zanj.

Odšli smo v London in čez dva dni sva bila z Nickom sama doma.Bilo mi je slabo

J-js N-nick
N-Taraida a si vredu?
J-jaa neskrbi
N-prepozno me že.sej neboš rekla,da sta z Alexom slučajn........sej veš kaj
J-sorry ampak jaa.
N-(vdere v kopalnico)A si ti nora! Kaj bo mama rekla? sej si šele 16.
J-Nick prosim negovor več kaj pelji me v bolnico in me prav briga kaj bo mama rekla!
N-take Taraide pa še ne poznam!
J-Nick!
N-jaja okej okej že greva!

v bolnici izvem da sem noseča mamo skor kap Alex je šokiran,mama ga je skor ubila Nick ni bil kaj veliko presenečen Nikky tut ne kar me čudi Kevin pa se je samo smejal.
Na koncu še za pikico na i reče Nikky,da je tudi ona noseča.takrat smo bli pa vsi šokirani.Ampak zakaj je z Denisom noseča????????sej ne da jo bom bek sprajla!

DRAGI DNEVNIK:
niamš pojma kaj se pri nam dogaja!tri punce smo noseče,mama Nikky in js.Alexa nism vidla že cel tedn ker živi z mamo isto v Londonu ampak na čist tadrugem koncu.Zato mi ob strani stoji samo Nick.

Taraida
24. september 2011
Danes sta prišli v London Chris in Sarah.Kak se ju pogrešala odšle smo v park.tam pa sem srečala Simono in Alexa,ki sta se poljubljala.Odšla sem do njega.

J-js A-alex S-simona
J-Alex! kako moreš!
A-Taraidaaa!nisem hotel!
J-ne sploh nisi!nisi pa pomislil name a ne samo na sebe misliš!
S-no no Taraida ne razbujaj se!
J-naj se ne razburjam čepo te prosim!
(alexa klofnem in odgrem)

Pridem domov pa mi Nick pride nasproti še uspelo mu ni rečti:taraida kaj je narobe ko sm se že vrgla v njegovo naročje.Nick me je miril

Kar naenkrat pa pozvoni pri vratih bila je Simona.
J-js N-nick S-simona
J-želiš?
S-prišla sem ti nekaj povedat!
N-kaj ji pa imaš za povedat ko si ji že prevzela fanta!
S-Taraida Alex je bil pijan!
J-o ares in kako naj ti vrjamem?
S-obadva sva bila!
N-Taraida ne ji vrjeti!
S-vrjemi mi Alexu je žal!

Čez dva tedna:
Bil je začetek šole in z novo prijateljico Janyo sem šla v šolo.Takrat pa srečam Alexa.
A-alex J-js
A-Taraidaaaa!prosim počakaj
J-kaj te imam za čakat?
A-prosim oprosti mi pijan sm bil.
J-lej kako naj ti oprostim če si me pa przadel
A-prosim pridi mal z mano
nadaljujem potem
24. september 2011
next
29. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike