Forum
hiiodločila sem se napisati zgodbo o 16 letni Tallulah. Tallulah je navadno najstniško dekle.Ima mamo očeta in bratca Zaca.Njena staršasta ločena.

CHAPTER 1
Tallulah pridi iz sobe,in takoj pomij posodo,se je razjezila mama.Počasi sem vstala iz svoje mehke postelje, in počasi s slabo voljo prišla do korita in začela pomivati posodo .Prihromela je mama in me pogladila po laseh ter mi zadovoljnim glasom rekla''zdaj ko so se začele počitnice pa lahko kaj narediš kajne''.Zijala sem jo in jo ne prav zadovoljno pogledala.Ko je mama odšla sem razmišljala kaj bom počela med počitnicami,in kaj bom počela brez Anye ko je na počitnicah.Anya je moja BFF,z družino je za kar 1 mesec odšla v Makedonijo kjer ima sorodnike.Ampak kajjj? 1 mesec to je pol počitnic.Izgleda ,da se bom morala privaditi Zaca. Zac je moj mlajši brat.Domnevam,da bom čez cele počitnice njegova varuška.Oh toliko o počitnicah.Ko sem pomila posodo sem hitro preden bi mi mama še kaj naročiila šla v svojo sobo poležavat.Odprla sem knjigo z naslovom Močni lev.Knjigo mi je podarila Anya,da mi nebi bilo med počitnicami dolgčas.Res dvomim da jo bom prebrala nisem ravno človek za knjige,ampak naj bo ,za Anyo.Tako ali tako nimam nič za početi.

O čem hočete da govori zgodba?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. junij 2015
tole je pa Tallulah

02. junij 2015
cool je
02. junij 2015
next
02. junij 2015
next
02. junij 2015
next
02. junij 2015
next
05. junij 2015
Next!!
14. junij 2015
jutr bom nardila next
16. junij 2015
u166282
u166282
next
16. junij 2015
Joj res oprostte sam sm lih dons začela pisat in sm napisala in se mi je vsee zbrisall tkoda sm čis živce zgubla tko če lah bo next jutr
19. junij 2015
u196513
u196513
neexxtt
05. avgust 2015
CHAPTER 2:
Ura je 5 popoldne jaz pa nimam pojma kaj naj delam.Ob takem času sva se z Anyo odpravili k moji babici Greti.Babica nama je ponudila svežo stisnjeno limonado in čokoladne piškote.Sama sem si zelo želela videti babico,zato sem se odločila,da pojdem k njej.Usedla sem se na kolo,saj babica živi v sosednji vasi.Z mojim morim kolesom sem se pripeljala do cilja.Potrkala sem na vrata.Čakam 1 minuto ni odziva,čakam 2 minute ni odziva.Babice zgleda ni doma zato sem se odpravila nazaj domov.Peljem se čez nekaj časa pa zagledam neko punco in fanta,ki korakata po poti.Sama sem poznala vse ljudi,v vasi ,saj je bila zelo majhna.Fant je imel vranje črne skuštrane lase ter sinje modre oči,že ko si ga pogledal si vztrepetal.Punca pa je imela rjave oči ter dolge svileno črne lase.Ko smo se srečali smo se samo malo spogledali in nadaljevali svojo pot.Čez nekaj minut se prišla do hiše kjer živi moja prijateljica Ella.Z Ello sva se ko sva bili mljaši in sem bila veliko pri babici veliko igrali.Kar nekaj časa sca bile zelo dobri prijateljici.Ella je bila zunaj zato sem se jo odpravila pozdravit.Tallulah omojbog kako dolgo se že nisva videle je hreščala Ella in me močno objela.Malo sva se pogovarjali nato pa sem na sosednjem travniku zagledala fanta in punco,ki sem jih srečala prej.Ella me je pogledala in mi ''prebrala'' misli.Ohja pozabila sem ti povedati v vas se je priselila nova družina pridi pojdiva ih pozdravit.Ella me je prijela za roko in me močno povlekla skupaj sva stekle čez zeleni travnik.Hej Byron in Belinda,je čez travnik zavpila Ella.Hej sta v en glas zavpila nazaj.Prišle sva do njih jaz pa sem dobila tisti skrivnosten občutek....

BYRON:

BELINDA:
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/43/38/51/433851b48e64a7feddb3c82ead0a5870.jpg

ELLA:
http://afashiony.com/wp-content/uploads/2014/10/012.jpg
09. maj 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg