Forum
No heej meni osebno je pll najboljša serija ker je res najača

Nardila sem to temo da bi lahko se pogovarjale o pretty little liars
Pll lahko gledate trenutno na pop brio od pon do petka ob 20.15-21.00 ali pa ponovitev ob 14.00-14.45 RES SPLAČA SE!!!!
Js sm obsedena z njimi. In res me zanima kdo je A. Kaj pa ve mislite kdo je???
Js mislim da je jenna-ona mi je še najbolj sumljiva
Slika: prva z leve proti desni je Hanna,druga Emily,tretja je Alison,četrta Aria,peta pa Spencer.
httpss://www.google.com/search?q=pretty+little+liars&client=safari&hl=en&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=yM-5UbywA4mnhAff34C4Cw&ved=0CAkQ_AUoAA&biw=768&bih=928#biv=i%7C7%3Bd%7Ci7JuV6uxWAgXXM%3A
No upam da boste fenice pll-a kej objavljale pa da se bomo mal menle
Kisses Petra <3333
13. junij 2013
u58477
u58477
Tooj najboljsa serija ever. jst sm tud ful obsedena z njimi, sam mi zdej ta stari neki ne pustijo gledat, ker kao gledam sam umore. Ja ka pa naj gledam, ce sem sla naprej na sredno kriminalisticno.??
drugac pa jst tud mislm da je Jenna, al pa Melissa
15. junij 2013
OMG js si tud želim it tja prepriči jih nekako sej niso vedno sam umori
17. junij 2013
u58477
u58477
Saj zdaj gresta ponavadi vun takrat tak da iskoristim priloznost.hah
ah.
17. junij 2013
Oh, jst tud pll obožujem... sam nwm, se mi zdi da vem kdo je a... sam napište mi če hočete da tuki objavim, kr pač je skor sigurno to res, vsaj v knjigah je tko da bo najbrž tud v serijah, in da ne bi se pol kdo pritožu če pač noče vedet al nekaj... )
19. junij 2013
u58477
u58477
ja daj napiš, jaz tud mislim, da vem, samo sn sam 50%.
napiši da vidim če mam prav.
19. junij 2013
Hm.. Pač itak, je bla A na začetku Mona... In vsaj v knjigah (ki sem jih prebrala), piše da je A Alison, ki ni mrtva... Pač ona je mela sestro dvojčico, ki je bla pač prizadeta in enkrat so mislili da je Alison ubistvu tista ta prizadeta in so jo poslali v bolnico, tista ki je bla v resnici przadeta pa se je izdajala za Alison in se sposrijateljila z Ario, Hanno, Spencer in Emily. Pol ko ''Alison'' umre, jo ubije ta prava Alison, ker je jezna na njeno sestro da se je spoprijateljija s takimi luzerji in da se je izdajala zanjo, in jih začne ustrahovat...

alpa je sam možnost, da je A sestra dvojčica od Ali, kr pač jo je ubila ker je bla ljubosumna nanjo... ) karkol je lohk res...

je pa 100% da al je Alison živa, alpa je njena sestra dvojčica kr na koncu 3x24 se pač pokaže v tistem rdečem ogrinjalu...

je pa drgač lohk kdorkol A... )

Pa se da tud na yt, če napišeš my pll a theory dobt full stvari... nvem no, u knjgah je tko, sam ni niti 50% da je to tuki res, kr pač tko so šle serije na tv full mim od knjig, Aria je hodila z Seanom, pol tm kar neka Wendy... pač tko da nwm... me pa fulll zanima...
30. junij 2013
u58477
u58477
ej kva pa je Toby tud neki z Mono u temu črnmu ogrinjalu.? a ma on tud kej s tem.?
30. junij 2013
Jap... Toby postane tud A... pa tud Spencer postane A...
30. junij 2013
u58477
u58477
kvaaaaa.?
ja a pol so sam še Hanna, Aria pa Emily.?
30. junij 2013
ubistvu Toby postane A, zato da brani Spencer in da ni ona tok v nevarnosti, ko pa Spencer ugotovi, da je on postal A, postane še ona, da pa kao brani njega
Pa to je bol prot koncu 3 sezone, pol v četrti, pa tud Mona ni več A, niti Spencer alpa Toby... Ostane sam še en A...in ta je neka red coat - rdeči plašč - blond dekle v rdečem plašču... pač ni mus da moja teorija ki je napisana gor, od Ali in njene sestre drži, možno je, da je ta red coat Ali alpa njena dvojčica, je pa 100% ALI DA JE ALISON ŽIVA, ALI PA JE ŽIVA NJENA SESTRA DVOJČICA! pač poglejte ta video: https://www.youtube.com/watch?v=ooj_x-lVpBE

to je v zadnjem delu 3 sezone... če daš na 1.52 vidiš Alison v obraz, ker jo zagleda tud Hanna, potem ko jih reši iz goreče hiše...tko da ja...
01. julij 2013
u58477
u58477
Aaaaaa okj. tnx.
01. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg