Forum
u173358
u173358
''Aria!'' Se je učiteljica zadrla name saj sem gledala ves čas nekam drugam, v Timia. Bil je moje srce, vedno ko sem ga pogledala mi je srce začelo utripati. On me je seveda ignoriral kot, da sem nevidna ali košček zraka. Pogledala sem učiteljico, in se delala da sem poslušala. Ni minilo 5 minut ko sem že spet pokukala zadaj. Sedela sem v 2 vrsti on pa v 5. Z njem je sedel Denis njegov naj prijatelj. Zvonilo je, bil je glavni odmor. Zvezke, učbenike in puščico sem pospravila v torbico. Ter stekla na odmor. Šla sem h svoji BFF Anji.
Nekaj o anji
Anja je punca z Denisom, no že ampak vsaj to. Če prav mi ni prav nič ušeč na njem.

''Glej brezveze Aria ne zanimaš ga'' je rekla ''Oprosti nočem ti speljati fanta ampak ne zanimaš ga, zanimajo ga samo seksy punce v krilih in petkah ti pa imaš samo vedno hlače in All starke'' je še dodala.Takrat sem pomislila in videla da osvaja novo punco na šoli čakaj to je Nixe moja sestra.
Nekaj o Nixe
Nixe je moja mlajša sestra hodi v 7. razred. torej je stara 13 let.

''Zakaj pa bi tako hitro odnehala...'' zadnji A sem potegnila.''Počakaj da ne bi odšla tj...'' na sredini stavka sem jo prekinila ''Ja hvala za idejo!'' odšla sem in se ustavila za pol metra. Pogledala sem ju onadva pa mene.''KAJ TEBI NI JASNO NE OSVAJAJ MOJE NAJ SESTRE IDIJOT'' sem se zadrla. Nekaj časa je stal potem pa me je udaril z vso močjo po obrazu. Spomnila sem se le tega od takrat naprej pa sem omedlela.
#Anja#
Udaril jo je po obrazu in ji rekel grdo besedo. Stekla sem do nje, iz ust ji je začela liti kri. Stekla sem do Nixe in rekla naj popazi nanjo(Ario). Pohitela sem do ravnateljičine sobe in potrkala. Odprla sem vrata in nobenega ni bilo notri. Takrat me je zgrabila panika. Stekla sem do učiteljice ki sem jo najprej videla. ''Ar...io je... Uda..ril..jo..je...Ti..mii!'' sem komaj da izgovorila. ''KJE JE?'' je rekla u strahu pokazala sem ji da je pri omarici. Vsi so bili okoli nje ampak učiteljici so pustili mimo. Ko sem prišla do nje je bila cela krvava, kri ji je kar lila. Učiteljica je poklicala zdravnike ki so na šoli. Tam so ji probavali zaustavitev krvavitve. Timi pa so vrgli iz šole ter nikoli nebo dobil nove. Pogledati sem odšla v 7. razred h Nixe. Videla sem da je ni''Kje je Nixe?!'' Sem vprašala učiteljico. ''Šla je na wc'' je rekla jaz pa sem stekla na wc. Najdla sem jo kjer je jokala saaj bo nikoli se ne bo to več godilo. Na tej šoli ne... Ne smepriti več sem. Vrata so se odprla v Ž kopalnico je...
SE NADALJUJE...
NEXT?
MNENJA?
23. september 2014
Next
02. oktober 2014
Next
Perfect
02. oktober 2014
next
02. oktober 2014
u173358
u173358
hvala tiger***
IN
Girl579
11. oktober 2014
Next
12. oktober 2014
u173358
u173358
HVALA USEM

Vrata so se odprla v Ž kopalnico je prišla Diana Dimonds. ''sta vredu?'' je vprašala in naju objela.

nimam casaaaaaa
15. oktober 2014
Neext
15. oktober 2014
Neeeeeeeeext
26. oktober 2014
u173358
u173358
Okiiii ju3 obljubim da nextam
31. oktober 2014
Okey
31. oktober 2014