Forum
Odločila sem se, da bom tudi jaz pisala zgodbo! In sicer najstniškega žanra; torej bo glavna junakinja najstnica, ime ji bo ime Brina, stara pa bo 15. Torej – hodila bo v 1. Letnik.
Brina:

Da začnem s samo zgodbo, bi pa prosila za 2 nexta!
21. avgust 2015
u192373
u192373
Jz poznam eno Brino ... she's totally flirting with me ...
21. avgust 2015
aja....... in kaj ma to veze
21. avgust 2015
u192373
u192373
Sploh nima veze. To je čar neumestnih komentarjev
21. avgust 2015
bo sploh kdo nextu?
21. avgust 2015
next
21. avgust 2015
u192373
u192373
Zakaj bi nekdo nextu, če niti ne ve, da se splača? Kaj pa če bo zanič zgodbica?
22. avgust 2015
Okeej se strinjam, zato bom začela!
23. avgust 2015
"Torej ljubica... Čas je, da izveš.." Z očijem sva sedela v kuhinji in pila ledeno kavo. Oči se je že nekaj dni pripravljal da mi pove neko "novico". Ni se mi sanjalo kakšno. Vendar sem počasi ratovala živčna. "Okej..A lahko zdej res že poveš??" sem nestrpno rekla. "Prišlo bo do nekaj sprememb v našem življenju. Te verjetno ne bojo najlažje zate in za Kiaro(to je moja mlajša sestrica). Zato sem se odločil da te na vse skupaj pripravim že zdaj-torej preden se začne šolsko leto. Zdaj, uf že čez 3dni vstopaš v srednjo šolo..veliko se ti bo dogajalo,poleg stresa zaradi učenja in podobnega, bo to zate popolnoma novo okollje, nova prijateljstva..." Grr, to zavlačevanje mi je postajalo vse zoprnejše..."Očii, preidi k BISTVU..!" sem ga prekinila.
"Selimo se." O fak, in tak kraval dela iz tega... "Jooj oči, nič takega hallo, kam pa drgač?" sem mirno rekla. "Boš izvedela, nikamor daleč.. samo večje stanovanje bomo imeli in.."

"Wooow, pa to je super novica.. Zakaj si se jo bal povedati?? Je sprememba, ampak še zdaleč ne negativna!!!" sem bila navdušena. "Oh, Brina. Direkten bom."

"Ok, torej je še slabši del novice..." spet sem postajala malo nervozna. "Laura in njena hči se bosta vselili z nami. Želiva zaživeti skupaj." Laura.. Očijeva nova punca.. Videla sem jo enkrat odkar sta skupaj teh 5 mesecov. Obup. Hujši obup. Torej je dokončno pozabil mami.. V meni se je nabiralo...

2 nexta za naprej.. :/ kako se vam zdi za zdej?
23. avgust 2015
u192373
u192373
Next ... No ni tolk slabo, lahko bi bilo boljše
23. avgust 2015
Next... Mao mi je čudno da je vesela novice za selenje
22. avgust 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg