Forum
Punca z imenom Anja je že skoraj 2 leti zaljubljena v nekega fanta z imenom Tilen!! Najprej je niti opazi ne a čez nekaj časa se med njima začne nekaj dogajati... Ali je to samo prijatelstvo ali se v tem skriva kaj več kot le to?
19. marec 2012
19. marec 2012
2 nexta pa nadaljujem!
19. marec 2012
u40007
u40007
Oooo!! Pa lahka bi mal vec napisala.. =D Nextt!!
19. marec 2012
u42200
u42200
neext
19. marec 2012
Napiš pa bomo videl
Neext!
19. marec 2012
povei mau več a glede na to kar je blo do zdei ti loh rečm da nexti
19. marec 2012
neeeeexxxtiiiiii^^
19. marec 2012
neext
19. marec 2012
Okeeej!
Hoojlaa!! Sm Anja,.. Kot si ze prej prebral-a sem noro zaljubljena! Joup, vem ja.. Zmešalo se mi je! No.. najbrž se sprašuješ ZAKAJ? No.. Zdej ti bo takoj jasno- Zaljubljena sem u nekega fanta ki se kliče Tilen! Ja vem.. Najlepše ime na svetu ma.. No, ta fant je 2 leti starejši od mene. Jas 12, on 14! No ja.. Pa to ni nek tak fant da bi hodla na isto šolo al kaj takega.. Ne, on hodi na čist drugo šolo pa vidim ga 1x-2x na tedn! Ja no, treniram smučanje, in tut on.. Tam smo se spoznali. On je PoPoUn!! Reeeeeess!! Ma lepe velike modre očke, rjave lase postrižene na tako lepoo čupco pa dobr smučar je! No, popoln sm rekla. Ajde! To je biu njegou opis.. Zdaj pa še jas.. Anja: -Modre očke, rjavo-blond lase do ramen in tut dobro smučam.. Lahko bi rekli!

In zgodba se začne tu!
Neki dan sem šla na trening-kondicijski... na stadion. Tam je seveda bil tudi on! No pa pol sva se nek pogovarjal in take pa to.. No res bi lahka rekl da sva se kar dobr štekala.. Pa pol to je blo prvič ko sm z njim govorila kaj več kot samo "Žiujo, keri si biu?"-"3. ti?" -"cestitam,jas sem bla 4." -"Bravo!" ... No to je biu en primer.. Pa zdaj sva govorila mau o usem.. Res nikol nama ni zmankal teme za pogovor.. sam on vedno ko pride kdo drug-v tem primeru en prjatu- neha govort z mano in je kokr da me ni! No zarad tega sm pa res žalostna! Noo.. Uglaunem to je bil moj prvi pogovor s fantom k sm u njegaa!!.. Potlej smo mel trening.. Res je bil DooooooougCaaaajt!! Neki tam smo skakal s palco pa laufal.. Nec posebnega! Po trenengu sem hotla it do njega pa da bi sla skp z njim do pou poti ka morva it tak al tak enako pa je šou mal prej ker... Pac nevem!
Naslednji teden ko smo mel s5 trening je bla enaka pesm! Govoril smo sam mau in še to sam u klapi tko med sabo.. Rees ubistvu hodim poleti na treninge skori sam zarad njega. Kolko časa bo trajala ta zaljubljenost?? Upam da ne dolgo....................................................................................................................next??
19. marec 2012
next
19. marec 2012
next. am je res? :')
19. marec 2012
Neext!
19. marec 2012
°dyɴαмιтe.-aam..joup! no, neki nabo glih.. si morm kej zmislt in ime tud ni pravo(od punce)xP pa nextam jutri al pa mogoc se dans zvecir!
20. marec 2012
u83943
u83943
Hmmm... prosila si me naj zgodbo preberem in komentiram, če je okej ane???? ;DDD Okeej... mal hitiš zgodbo..... opiši njene-svoje občutke, kaj se dogaja okoli tebe, piši malce bolj slovnično in bo supr! Za zdej ti dam next.... če boš pa upoštevala še kak moj nasvet bo popolnooo! ;DDD x'DDD next!
20. marec 2012
Nextaj! Full dobr samo malo bolj dohovito
20. marec 2012
Joooooooooooooo!!!!!! Sem nextala pa mi ni poslalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. marec 2012
Okej..
Ko sem doma vsak dan islim nanj.. Gledam njegove slike na FBju in si naju predstavljam skupaj.. V parku, na sladoledu, ali pa vsaj da bi šla skupaj domov-do pol poti..
a sredi razmišljanja se prekinem. NE! ANJA NEHAJ SANJARITI; SAJ DOBRO VEŠ DA SE TO NIKOLI NE BO ZGODILO!!!!
Ta misel me ne potolaži. Samo še bolj ga pogrešam. Potem začnem misliti na naslednji dan.. Ko ga bom videla.. Kar vesela postanem! Res, šele zdaj sem ugotovila kako zelo ga ljubim.. teste delam v vsaki reviji in prebiram horoskope...povsod piše,da imata ribi pa rak ljubezen na višku! To me naredi srečno! < 3
Včasih se vprašam ali je sploh mogoče da bi lahko čutil enako? Saj je vendar 2 leti starejši. Gotovo se ne bo ukvarjal s takimi kot sem jaz!
Dobro no, Anja! Nehaj s tem in se posveti drugim rečem. Življenje ni samo Ljubezen-ampak brez Ljubezni nebi bilo Življenja!
.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*
Včasih se zalotim,ko skrivaj pogledujem k njem. To mi ni všeč! Komaj čakam da spoznam kakega cute fanta,ki mi bo bolj všeč kot Tilen! >.<
””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””
Ammm.. saj sem prej napisala več sam mi ni poslalo... Bom pa ju3 mau več nextala.. Obljubim! ;3
22. marec 2012
u84540
u84540
next! nujno! rees! full dobr!
22. marec 2012
u82346
u82346
next
23. marec 2012
u84120
u84120
Neext..nuujno..
23. marec 2012
u82896
u82896
NEXT + FUUL DOBR PIŠŠ + JST SM MELA V LAJFU TUT PODOBNO ZGODBO
23. marec 2012
u82266
u82266
next
23. marec 2012
nextejjjj
23. marec 2012
next
23. marec 2012
u78879
u78879
Next.
23. marec 2012
next
23. marec 2012
uuf jooj... NeeXXttt **
23. marec 2012
next
23. marec 2012
Noo... sedaj ležim v postelji... Ju3 mamo trening... Videla ga booooomm!!! Koomi Čaaakaaam!
....................................................................................................................No, s tem, da ga bom vidla ni blo nič.. Zbolel je.. Škoda! Revček.. LoL =D Sedaj se bo kmalu začela šola... Če pomislim, kar malo pogrešam sošolce... Pa ja no.. in letos nas bodo se premesali med sabo.. Komi Čakam da vidim kaj bo nastal iz tega!... Pa upam, da me letos čaka zelooo razburljivo leto, v katerem bom spoznala doooosti ljudi in eden izmed njih bo tisti pravi.. Da vsaj nebi bila vec u Tilna... Tako bi bla happy!!
....................................................................................................................No, ta teden med pocitnicami je minil kar hitro. In hop-hop-hop že sam s5 nazaj u šoli..morm rect da so naredili nas razred najboolsii!! Hvala vam! ;3.. No, seveda so mi takoj u oči padli fantje; vsi zagoreli,..spremenili so se.. Se posebi pa tisti sošolec Žan, ki je bil lani tako tih...
Ah daj no Anja! Nehaj! Dovolj fantov!
Ko bi le bilo tako, kajti že takoj 1. uro se zazrem skozi okno in začnem sanjariti o Njem-Tilnu ;33
23. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg