Forum
Pisala bom zgodbico,ki bo po delih
Gl.oseba: Zala (14 let) BF: Urban in Julia (14 let) Simpatija: Liam (14 let)

1 del.
''Zala,Zala,Zala,Zala'' mi je 'prepevala' mlajša sestrica Lina,stara 6 let. ''Saj bom vstala no,sobota je'' sem ji zabičala nazaj in Lina je užaljeno odšla iz moje sobe. No,da se vam predstavim. Sem Zala,14 letna punca,ki nima ravno veliko prijateljev v novi šoli. Živim z očijem Filipom in Lino. Mama Sophie je odšla,ko sem bila stara 8 let. Tako je mogel oči poskrbeti zame in za Lino. Nismo bogati,daleč od tega! Živimo v starem bloku. Imamo kopalnico,kuhinjo,dnevno sobo in majhno spalnico. Oče in Lina spita v dnevni sobi,jaz pa v tisti majhni spalnici. Po resnici povedano,sovražim svoje življenje čeprav tega ne pokažem. Vsak večer se sprašujem zakaj nas je mama zapustila. Nas ni imela več rada? Z očetom se nikoli nista kregala. Oče ne rad govori o mami. Hudo mu je,zelo. Nova šola,omenila sem že,da nimam veliko prijateljev oz. jih sploh nimam. Vsak dan sem sama. Oče mi pravi,da sem zelo podobna mami. Imam svetlo blond lase in čokoladno rjave oči. ''Zala,pridi. Zajtrk je na mizi.'' se je oglasil oči. ''Prihajam'' sem odvrnila nazaj in počasi vstala iz tople postelje.
Jaz:

04. maj 2012
noro mi je dougčas ker sm bouna zato bom nextala

2 del.
''Kako si spala?'' me je kot vsako jutro vprašal oči. ''V redu.'' sem odgovorila in dala v usta žlico kosmičev,ki jih je pripravil. ''Oči,oči'' je v kuhinjo pritekla Lina. ''Kaj je moja najlepša deklica?'' se jo je z nasmehom vprašal. ''Bomo šli k babici?'' je vprašala. Pogledala sem očija,on pa mene. ''Ja miška,šli bomo'' ji je zopet odvrnil. ''Veš,Zala,babica ima zdaj tam nekega fanta,ki se je preselil iz Pirana.'' mi je oči začel govoriti. ''Pravzaprav je od Paulinine hčerke sin.'' je končal stavek. ''Super.'' sem se nasmehnila in odšla v kopalnico.''Pa pohitita kajti do tja imamo namreč 1 uro in pol vožnje.'' se je zopet oglasil. Umila sem si obraz in oblekla krajšo oblekico saj je bilo zunaj zelo vroče. Vem,rekla sem,da nismo bogati ampak obleke pa imam vseeno moderne. ''Sta že?'' se je oči zopet oglasil. ''Ja,že greva'' sem rekla in povlekla Lino za sabo. ''Wow,kako sta moji princeski lepi'' je pripomnil oči,ko je zaklepal stanovanje. ''Hvala'' sva obe z Lino odvrnili očiju z velikim nasmehom na obrazu. Pot do babice se mi ni zdela dolga kajti oči in Lina sta ves čas pela pesmi. Celo pot sem se jima smejala kot bi bila nora,saj sta zelo grdo pela. Končno smo prišli na podeželje.
Next?
Lina:

Oči:

Obleka ki sem jo oblekla:

04. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg