Forum
αнσσנ
ριšєм ѕωσנσ ρяνσ zgσ∂вιcσ ιтαк ∂α σ∂ σηє ∂ιяєcтιση
zgσ∂вιcα נє ιzмιšℓנєηα čєρяαυ ѕι ιтαк ƒυℓ žєℓιм ∂α вι вℓα яєѕηιčηα
σηє ∂ιяєcтιση ρєяƒєcтιση
αנα ρα ριѕαℓα вσм z ησямαℓηιмι čякαмι
нσρє υ ℓιкє ιт!!
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Hodila sem po ulicah sredi New Yorka.Razmišljala sem o njem in solze so močile moj obraz.Kako mi je lahko to naredil? Me je bil sploh vreden? To se sprašujem iz minute v minuto.Kaj sem naredila,da me je prevaral? Ljubila sem ga,on je mene.Nato pa ga zalotim v objemu z drugo.Najraje bi skočila v reko in utopila svoje spomine na njeno dno.Sploh nisem imela volje do življenja.

Sploh veste kdo sem? Najbrž ne.Ime mi je Kessie.Stara sem 18 let in živim v New Yorku.Mesto polno zabave in presenečenj,vendar od enem tudi mesto polno žalosti in krutosti.Živim sama,v majhnem razpadajočem stanovanju.Nimam niti brata,niti sestre.Starša sta mi pred 4 meseci umrla v prometni nesreči.To me je potro in svet se mi je porušil.Enostavno nisem jedla nič,sploh se nisem umivala.

Imela sem najboljšo prijateljico,ki je bila edina zaradi katere sem sploh lahko še živela.Imela me je rada in me spoštovala tako kot sem.Njeno ime je Alexandra,vendar jo kličem Alex.Živi v podobnih razmerah kot jaz.Vendar za razliko od mene ima ljubeča starša,ki skrbita zanjo.Jaz pa sem osamljena in prepuščena sama sebi.Verjetno nikomur ne bi bilo mar,če bi si vzela življenje.Povedati pa moram,da sta Alexina starša tako ljubeča do mene,kot da bi bila njuna.Imam ju zelo rada,že ko sem bila majhna sta bila kot moja druga starša.Moja prva sta bila namreč zelo zaposlena in skoraj nista imela časa zame.Vendar vseeno sem ju imela rada bolj kot samo sebe.

Kmalu sem prispela do svojega bednega stanovanja.Vstopila sem vanj.Čevlje sem vrgla v kot.Odšla sem v kopalnico.S sebe sem odvrgla oblačila in stopila v tuš kabino.Pustila sem da ledena voda drsi po mojem telesu medtem ko sem se utapljala v spominih,ki so za vedno spremenili moje življenje.ker že ved dni nisem nič jedla sem postala lačna.Oblekla sem se v sveže oprano spalno srajco in odšla v kuhinjo.Vzela sem eno jabolko in se vsedla na majhno staro zofo v kotu sobe.Zunaj je začelo ta čas močno deževati in zazrla sem se v pust New York.Počasi sem grizljala jabolko.Čez nekaj časa sem se odpravila.Čeprav sem vedela,da zaspati ne bom morala,sem vseeno odšla v posteljo.In spet se je začelo moje dolgo razmišljanje.Kmalu me je premagal spanec in pogreznila sem se v sanje.
мηєηנє؟
ηєχт؟
28. junij 2013
u121843
u121843
WoW *o*
Neeeeeeeeeeeeeeeext
28. junij 2013
uau.... fuuuul dober začetet
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. junij 2013
u126497
u126497
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext + zakon začetek <3
28. junij 2013
Sanjala sem o starših. Spet! Ko sem odprla oči, je vame butnila močna sončna svetloba. Oči sem si prekrila z roko. Vstala sem in se sprehodila do omare. Zagledala sem se vanjo in nisem vedela kaj naj oblečem. Na izbiro nisem imela prav dosti, saj moji prihranki niso bili ravno veliki. Na koncu sem le skombinirala neke kratke kavbojke hlače in majico z napisom ' I love NY ' Odšla sem v kopalnico, kjer sem si skrtačila lase in se zelo na rahlo naličila. Odšla sem v kuhinjo in si v kozarec nalila pomarančni sok. Odprla sem okno in se naslonila na okensko polico. Vdihnila sem topel jutranji zrak. Počutila sem se ljubljeno. Nasmehnila sem se in zaprla oči. Počasi sem srebala pomarančni sok, dokler ga ni zmanjkalo. Kozarec sem odnesla v kuhinjo. Nato me je poklicala Alex. Rekla je,da naj pridem saj mi more povedati nekaj zelo nujnega. Le kaj bi to lahko bilo? Obula sem se all starke in se odpravila proti Alexini hiši. Medtem ko sem hodila, sem razmišljala o Nicku, mojem bivšem. Zakaj mi je to naredil mi še vedno ni bilo jasno. Vendar sedaj je bil one že preteklost. Kot pravijo: pozabi preteklost, misli na sedanjost in si ustvari dobro prihodnost (al neki takega x''đ). kmalu sem prišla do Alexine hiše. Pozvonila sem in Alex je odprla. Druga drugi sva se vrgli v objem. Nato je prišla še Selena, Alexina mam. Na lice mi je pritisnila moker poljubček. »Kako si ljubica?« me je vprašala. »Bolje za razliko od ostalih nekaj dni.« sem ji prijazno odgovorila. »Pridi Kessie, greva na teraso.« je neučakano rekla Alex in me narahlo potegnila za roko. Šla sem za njo in kmalu se je pred mano odprl pogled na že tako poznan vrt. Trava je sijala od polnosti in zavohala sem znani vonj dišečih vrtnic. Počutila sem se tako domače. »Sedi.« je rekla Alex. Ubogala sem jo in sedla. »Poslušaj.« je rekla že nekoliko resneje. »Ne straši me!« sem vzkliknila. »Nič ni, pomiri se.« me je mirila. »Torej... Včeraj sem po pošti dobila vabilo z londonske šole za modno kreiranje. Povabili so me, da se začnem šolati tam, ker naj bi bila v modnem kreiranju zelo dobra (to je bilo tudi res).« je rekla vsa navdušena. »Res?? Pa saj to je super!« sem se zadrla. Objela sem jo. »In še boljše je, da greš ti z menoj!« je vzkliknila. »S-s-s-saj se hecaš Alex.« sem rekla. Odkimala je. Objela sem ji močneje kot kdaj koli prej. Zavohala sem njen vonj po cvetoči sivki. O bog, kako je dišala. »Ljubici, pridita na kosilo!« se je zadrla Selena. Odpravili sva se v jedilnico. Sedla sem in Selena je predme postavila ogromno porcijo pireja in pohanega mesa. »Huh, to pa je zalogaj.« sem si mislila in se lotila pireja. Bil je tako okusen, da se je v ustih totalno raztopil. Ko sem doumela, da buljim samo v svoj krožnik in da to ni ravno najbolj vljudno sem se ozrla naokrog. Alex je pojedla že dvakrat več kot jaz, Selena pa je v usta nesla še zadnjo žlico pireja. »Huh, ta pa je hitra.« sem si mislila in se v sebi zasmejala. Nato sem pojedla še preostanek in ta pire.. Mmmm, res je bil tako dober, da bi ga lahko jedla in jedla pa še ne bi bila sita. Po kosilu sva z Alex odšli v sobo. »Torej Kessie, jutri ob sedmih zjutraj pred tvojim stanovanje. Pridemo te pobrat in nato naju bodo odpeljali na letališko postajo.« je rekla. »Okej.« sem na hitro in navdušeno rekla. »Sedaj pa grem, da se še pripravim.«. Z Alex sva odšli v spodnje nadstropje in se poslovili. Ko sem pešačila domov, sem se poglobila v razmišljanje. Tokrat tako, da bi me kmalu zbil avto. Voznica je bila neka shirana ženska. Pogledala me je tako, kot da me bo vsak čas ubila. Nedolžno sem se nasmehnila in odhitela naprej. Kmalu sem prispela domov. Izpod postelje sem potegnila kovček in vanj na hitro zložila vse svoje obleke. Na dno sem dala še nekaj prisluženega denarja. Kovček sem zaprla in ga postavila v kot. Nato sem se šla stuširat. Znova sem se spomnila mamice in očija. Začela sem jokati, vendar sem kmalu nehala. Neka neznana sila mi je govorila, da se bom v preteklostjo spopadla še z mnogimi težavami in jih uspešno premagala, tako kot to. Ko sem se stuširala, sem se oblekla spalno srajco in odšla v posteljo. Razmišljala sem o potovanju v London. Kmalu sem z lepimi mislimi zaspala.
ккσ ѕє ναм z∂ι؟
мηєηנα؟
נє ѕρℓσн šє νяє∂ησ ριѕαт؟
ηєχт؟
αנα ρα αℓєχ ѕι ρяє∂ѕтανℓנαנтє тαкšησ:

28. junij 2013
u121843
u121843
ккσ ѕє ναм z∂ι؟ Supeer! Popolnoo! ;**
мηєηנα؟ Wau *o* Brez besed
נє ѕρℓσн šє νяє∂ησ ριѕαт؟ Da mi slučajno ne nehaš pisaat!
ηєχт؟ Itaqq!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. junij 2013
medo moj najbolšiii;**
hvala ti<3
28. junij 2013
u126497
u126497
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<3
29. junij 2013
u139638
u139638