Forum
u172580
u172580
Hej to bo moja prva zgodba,upam da vam bo ušeč :* Pa to odspodi je sam začetek zgodbe,kaj se je ubistvu zgodlo pa bom pol v naslednjih delih napisala.

Glasba počasi umira.Vsi smo obmolknili pred grobom.Je to sploh res?Je sploh mogoče?Imel še je vsaj 50 let življenja.Počasi položijo žaro v grob. Še zadnjič vidim očeta. Torej je to to? Konec? Zaradi mene zdaj vsi oblečeni v črno stojijo pred grobom. Jaz sem tista ki je ubila očeta.

Rabim vsaj dva nexta da začnm z zgodbo c:
26. julij 2014
nekšti nekšt
26. julij 2014
u172580
u172580
hvalči :**
26. julij 2014
ni blema
26. julij 2014
u172580
u172580
še en next ^.^
26. julij 2014
u172580
u172580
Hej,vem da mam ubistvu sam eno bralko (ℋσяѕє. ) sam bom vseen nextala,kr mob grugač 99% pozabla ka sm hotla napisat *.*

✟₁ ᴍᴇsᴇᴄ ᴘʀᴇᴊ✟

"Emma, zbudi se.". Z nežnim glasom me je budil Nate. Počasi sem odprla oči. Namenil mi je dolg strasten poljub,ta me je dokončno zbudil. Pogledala sem na uro. 14:24. "Šit, ati me bo ubil". Izmuznila sem se mu iz objema, in se hitro spreoblekla. Pogledala sem še telefon. Fak, trije neodgovorjeni klici od atija, deset od mamce in štiri od sestre. Nateu sem namenila poslovilni poljub in odšla iz njegovega stanovanja. Ustavila sem najbljižni taxi. " Do Beach Street prosim" sem rekla taxistu in se vsedla na zadnji sedež. Čez pet minut sem prispela domov. Zagledala sem očeta ki je kopal na vrtu. Ošinil me je z strogim pogledom in se mi začel približevati. Nisem imela druge izbire kot da ga počakam,da me nadere."Kje si bila?" me je dokaj prijazno vprašal. "P-p-pri Sophii sem prespala..." ni mi pustil končati stavka. "Zmerom ista zgodba Emma, kdaj se boš naučila da z laganjem pri meni nič ne dosežeš. Še enkrat te vprašam,kje si bila danes ponoči?!?In tokrat brez laži!" me je nadrl oče. "Če pa govorim resnico pri Sophii sem prespala!""Lažeš!""Ne lažem.""LAŽEŠ" se je zadrl."ZDAJ PA POJDI V SOBO IN DA TE NE VIDIM DO NASLJEDNEGA MESECA!!!".Nisem imela druge izbire kot da pobegnem v sobo. V kuhinji je bila mami. "Emma kje si bila?" me je vprašala. Bla bla ista zgodba kot pri očetu. Ignorirala sem njeno vprašanje in šla naravnost v sobo. Vzela sem iPod in začela poslušati muziko. Na notebooku sem pogledala na facebook če je kaj novega.Mah,brezveze. Legla sem na posteljo in ugasnila iPod. Zaslišala sem trkanje. "Emma,si noter?""Ne!". V sobo je vstopila Jenny (sestra). "Hej,slišala sem atija da se je drl na tebe. Je kaj kar mi moraš povedati?" me je vpašala. Jenny vedno hoče pomagati, čeprav ponavadi kar reče ni prav. Ampak vseeno,še vedno je moja sestra. "Ne, pozna sem bla kr sm prespala pri Sophii!""Emma,poznam te, nisi bila pri Sophii ker sem jo prej klicala ker me je skrbelo zate, in je rekla da te ni tam. Torej povej resnico." je rekla. "Okej no,..khm..no pač...am...prespala sem pri...am...ja...pri Nateu.".Pri Jenny re ne moreš zanikati resnice. Namenila mi je čuden zaskrbljajoč pogled. "Torej...am... sta vidva..." nisem ji pustila kočati stavka,ker vem kar meri. "Ne, sinoči se ni zgodilo nič""Imeti spolne odnose v letih kot si ti vbistvu ni normalno Emma, to je resna zadeva.Po mojem mnenju bi morala počakati na nekoga,ki te bo ljubil in bo zjutraj ostal še zmeraj ob tebi""Tak,kot da še ti nisi. Pa nehaj se obnašati tako odgovorno ker vsi vemo,ne samo v družini,mislim tudi v mestu,kako preteklost imaš. Sexsala si pri 14, in mi zdaj pri 17 težiš o tem da pri teh letih ni normalno delati tega. Bila si noseča pri 16!! Jenny prosim nehaj z tem, nehaj se obnašat kot da te skrbi zame!!! Pa vem da je bil Nate prava izbira!!!IN POJDI IZ MOJE SOBE!!!" sem jo nadrla. "Torej sta imela ..." je rekla sama pri sebi. Ugotovila sm da sem se izdala. "Upam da si zdaj srečna. Vsi te sovražimo, še Nate te bo začel" je z solzami očeh rekla Jenny in odšla i sobe ter zaloputnila z vrati. Imela je prav,vsaj tokrat.Ostala sem sama.

Sory za kratek next,in upam da vam je všeč.
Aja pa dva nexta pa dam naprej. Pa hvala vsem ki berete. ly :*
02. avgust 2014
nekšt*.*
02. avgust 2014
u172580
u172580
hvalaa c: še enega
02. avgust 2014
u153913
u153913
next
02. avgust 2014