Forum
sem še ena totalna fanica 1D in vem da je veliko zgodb... ampak no bo pa še ena

FUUL BO DOBRA TKO DA BERTE!!!!!!!!!!!!!

mate radi 1D?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. oktober 2012
ZDEJ trenutno ne morm pisat zato bom mal kasnej ampak najprej izplonite anketo in dva nexta-a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. oktober 2012
u94098
u94098
next
17. oktober 2012
next
17. oktober 2012
evo next.
Hei!! Ime mi je Nicole Stone in stara sem 18 let.S svojima frendicama Olivio in Gwen živimo v stanovanju v Londonu.No,kot večina najstnic sem tudi jaz fenica 1D.Mislim resno lovam jih.Gwen je tudi fanica samo Olivia ni.Mislim ona je malo čudna oni so najbolj popolna bitja na Zemlji,popravek v celi galaksiji!!!Z Olivio in Gwen živim zato,ker so moji starši najboljši na celem svetu!Ampak nimam ravno sreče v ljubezni.Včeraj me je pustil moj fant Alex.Prevaral me je z eno barbiko iz drugega mesta.No dovolj o meni!
Nicole:

bivši:

Heii! Jaz sem pa Olivia Smith.Stara sem 18 in živim v Londonu z mojima frendicama Nicole in Gwen.No,sem malo drugačna od drugih,ker ne poslušam 1D.Zato Gwen in Nicole mislita da sem čudna.Saj so tudi drugi glasbeniki niso samo oni.No še nekaj oče in mami sta se ločila zato bi zdej mogla živet z mami,ampak sem raje z frendicama.Ljubezen,to ni zame raje sem samotar.
Olivia:

heii! Jaz sem pa Gwen Rowling.Stara sem 17.Sem tako kot Nicole fanica 1D.Oni so tak popolni.Starša sem izgubila v prometni nesreči.Samo jaz sem preživela.Zdaj sem pri teti ki mi pusti vse.Imam fanta.Ashton je zelo prijazen z mamo čeprav je starejši 2 leti.Rad me ima tako kot sem in to mi je všeč!
Gwen:

No plosim mal povejte kakšn se vam zdi prvi del.
17. oktober 2012
Prvi deu je fuul kuuuul
Neeeeeeeext
17. oktober 2012
next in ful dober začetek je
17. oktober 2012
next
pa fajn
17. oktober 2012
u104143
u104143
neeeeext full dobr začetek
17. oktober 2012
neeeeeeeeeeeext in ful fajn začetk
17. oktober 2012
u34085
u34085
neext
18. oktober 2012
nnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxtttttttttt
18. oktober 2012
u20538
u20538
hihihi.
nxt
18. oktober 2012
neeeeeeeext
18. oktober 2012
neeeext
18. oktober 2012
neext!!!
18. oktober 2012
next kr tko naprej pa bo ful dobra zgodbaa
18. oktober 2012
Next
18. oktober 2012
u108287
u108287
next x:
18. oktober 2012
next
18. oktober 2012
u84822
u84822
neeeext
18. oktober 2012
eko next.
Gwen:

Zbudilo me je kričanje v kuhinji.Vstala sem,se oblekla in odšla dol.Olivia in Nicole sta se prepirala kaj bomo imele za zajtrk. stopila sem do hladilnika in jima podala mleko in kosmiče. Zasmejali sta se in se zadrli: '' PRESENEČENJE!!!!!!!'' V rokah sta držali darilo zavito v 1D darilni papir. Skočila sem do njiju in ju objela.Vzela sem darilo in previdno začela previdno odpirati darilo da ne bi uničila papirja.Noter je bil telefon,majice,nahrbtnik,...

Začela sem kričati od sreče in skoraj omedlela.Nicole me je objela in rekla vse najboljše in Olivia tudi.Pojedle smo zajtrk in odšle v nakupe.To je bil drugi del darila.Vrnile smo se pozno popoldne.V nabiralniku sem našla pismo ki je bilo namenjeno meni.Stekla sem v hišo in ga hitro odprla noter je bilo pismo in pisalo je:
Draga Gwen,
vem da imaš zelo rada One direction ali kako se napiše in zato sem ti priskrbela 3 VIP KARTE!!! Vse najboljše ljubica!
Tvoja teta Perrie
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tako vesela sem da bom kar umrla!!!!!!!! sem se zadrla
in Nicole z mano samo Olivia ni bila kaj prida srečna.Kdaj pa je me je vprašala Nicole.Omg!! Že čez 3 dni!! In v prvi vrsti bomo in VIP karte imamo!! Hitro sem odšla pod tuš in spati,zato da bo čim prej dan koncerta.
NIcole:

Z Olivio sta se kregali kaj bova naredili za zajtrk.Potem je prišla dol Gwen in zakričali sva PRESENEČENJE! Podali sva ji paket z 1D izdelki.Začela je kričati in skoraj omedlela.Potem smo pojedli pozen zajtrk in odšli v nakupe.Ko smo prišle domov je Gwen kar naenkrat začela kričati.Čudno sem jo pogledala in potem mi je pokazala 1D VIP KARTE!!! Skoraj bi obe omedleli.Samo Olivia ni bila vesela.Zgodaj sem odšla spati,zato da bi tisti 3 dnevi hitro minili.
Olivia:

Z Nicole sva se prepirali kaj bova naredili za zajtrk.Ko je prišla Gwen dol sva se zadrli PRESENEČENJE!!Podali sva ji tisto kar ji je kupila Nicole.1D izdelki itak kaj pa drugega.Po zajtrku smo odšli v nakupe.Ko smo prišle domov je Gwen začela kričati.Začudeno sem jo pogledala in potem je pokazala 1D VIP karte.Gwen in Nicole sta kričali kot zmešani.Počasi sem se odpravila spat.
18. oktober 2012
neeeeeeeext!!!
18. oktober 2012
Next
18. oktober 2012
next
18. oktober 2012
next
18. oktober 2012
u108287
u108287
next...