Forum
u125791
u125791
~Tiffany~
Heei! Sem Tiffany, in imam dolge črne lase in modre oči. Imam BFF Lariso. Stara sem 17 let.Živim v vili na Hawaih.
Imam štiri sovražnice. Rino, Lano, Saro in Pavlo.

~Larisa~
Heei! Sem Larisa in imam svojo najjačo BFF Tiffany (Tiff). Stara sem 17. Sva sosedi in skupaj živiva na Hawaih.
Imam blond lase in rjave oči. Imam brata Jonasa. On je eno leto starejši od mene torsj je star 18.

Bila je zima. Zelo nenavadna saj še nikoli ni sijalo sonce.
Jaz in Larisa sva se pogovarjale na klopci b parku. Čisto malo pa bomo morali hoditi v kratkih rokavih sem dejala med tem ko sem vetrovko vrgla na tla. Dring drin! Dring!
Klicala me je mama (m-mama J-Jas)
J: ja mami?
M- kje pa si?
J: v parku z Lariso.
M: pridi domov.
J:zakaj?
M: nekdo je prišel na obisk!
J: kdu?
M: pridi pa boš videla.
Z mamo živiva sami. Pred leti je oče zbežal z ljubico. Na poti sva se z Lariso še pogovarjali. Ko sva se ustavili pred našo hišo sva se poslovili. Z "Baay!"
Pred našo vilo je bila nekakšna limuzina. Hecno.
Ko sem vstopila.......
---------------------------------
Next?

Ti je zgodbica ok?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. marec 2013
u123271
u123271
neext!! pikica moja!! <33
14. marec 2013
u125791
u125791
Teenx da beres in prvi next za ♥MιšĸαOdLιe♥
---------------------------

Ko sem vstopila je tam stal postauni moški z fantom mojih let. Mamo sem oprašala kdo je to. Odgovorila je "tvoj oče"
Ostala sem brez besed in usta sem imela odprta tako da bi mi lahko noter priletela muha.
Povedala je še da bo nekaj časa ostal tukaj z mojim polbratom Lanom.
No moram priznat da je bil kar kjut. Zazvonil je zvonec in ko sem šla odpret je tam stala Larisa. Povabila sem jo noter in povedala da je tuki moj oči z mojim polbratom Lanom in...... Larisa me je prekinila.
(Larisa-L T-Tiffany)
L: A res? Ga lahko vidim?
T: Jap!
L: A je cut?
T: ful je hot!
L: Ajde prit (ko prideva v kuhinjo) A je to on?
T: Jap
L: rrrrr je že moj!
T: Ne misli si!!
In potem sva se zravsali. Zgledali sva kot 5-letnici ki sta se kregali katera bo imela barbiko......
Mama je iz kuhinje zakričala "kaj pa se dogaja tam Tiff?" (kliče me Tiff)
Amm aammm Larisa bi rada videla mojega polbrata. .. No naj pride. Je odgovorila nazaj.
Ko sva ga še enkrat videli........jooj kak je bil cute! Mama je rekla naj gremo v sobo.
Prijela sem ha za roko in ko sem ga hoteka pospremiti ga je larisa potegnila k sebi. Lan je rekel "ej ej punce sej mi boste še rastrgale hlače!"
Larisa: Ko bi vsaj! (najbrž veste kaj mislim)
Sledil je smeh............. Potem pa sem se oglasila Kam smo že bili namenjeni? In lan se je zakrohotal. Postala sem rdeča v fejs.........

Lan:

neext?
15. marec 2013
u123271
u123271
hihihi neeext!! <33
~ res je šikan!! *__*
15. marec 2013
u125791
u125791
Še mau bralk!
16. marec 2013