Forum
na kratko.. sem Taja, stara sem 17 let in ja to je moja prava zgodba. Med drugim govorim nemško tako pogosto tudi hodim v Nemčijo.
To sem jaz:

In zgodba...
26. december 2013
u128055
u128055
http://www.igre123.com/forum/tema/~prepoved-za-vedno~/65225/3 sori ker oglašujem bi kdo bral??
26. december 2013
Next
26. december 2013
Lanske poletne počitnice smo prvič odšli v Nemčijo. Mislila sem si, da bojo počitnice dobesedno brez veze zafurane. Ker imamo tam družino smo odšli za cel mesec in tako se je začelo.
1.dan: Prišli smo okoli petih zjutraj tako sem se samo vrgla na posteljo in zaspala do sedmih zvečer. Nato smo odšli v mesto ( minhen) in ko so bili tastari u lokalu sem postavala okoli in razmišljala o mojem domu in prijateljih. naenkrat pa se je ob meni znašel fant mojih let.
O-on J-jaz (pisala bom v slovenščini, da nebo treba prevajat)
O: Hej!
J: Živjo..
O: Nisi iz Nemčije ne?
J: Govorim tako grozno Nemško?
O: Dobro govoriš ampak ve se.. lepša si od Nemških deklin.
J: (zardela sem totalno. še nikoli mi ni fant rekel kaj tako podobnega)
O: Kje pa stanuješ?
J: V družinskem hotelu na sredu mesta.
O: Krasno jaz pa v hiši zraven vašega hotela.
J: Oo lepo :$
O: Mi daš cifro?
J: ja..(povedala sem mu številko in takrat so me poklicali starši. morala sva se posloviti).
zvečer sem se vlegla v svojo posteljo in se spomnila da jaz nimam njegove številke. Nato sem skoraj odletela k telefonu saj se je oglasil ton za sporočila. Neznana številka mi je poslala sporočilo was machst du mein schatc (kar narečno pomeni kaj delaš moj/a ljubček/ljubica). odpisala sem in zaspala :$
par nextou pa pišem naprej
26. december 2013
Next
29. december 2013
next
15. februar 2014
next
20. februar 2014
next
20. februar 2014
Jutro je bilo bedno...deževno. komaj sem se skobacala iz postelje, že je pozvonilo pri vratih sobe. Oblekla sem se v haljo in odprla vrata. Bila je mama. Spet je bila tečna ker sem tak dougo spala. Ubistvu sploh ni blo dougo ura je bla še le 9. Nekako se mi je nje uspelo rešiti iz sobe. Odšla sem k mobiju. Šest novih obvestil na facebooku in tri prošnje za prijateljstvo, med temi je biu tudi tisti luškan dečko od včeraj zvečer. Na hitro sem se oblekla, umila, počesala, itd. Nato sem sebodpravila na zajterk. Mama in ati sta že bila za mizo. Ko sem prisedla pa me je čakala ničkaj prijetna novica. ( m-mama, a-ata, j-jaz)
M- odhajamo!
J - kaj? Zakaj? (Bila sem jezna in hkrati žalostna)
A- Nič zakaj! Domov gremo in pika.
In tako nisem smela ugovarjati. Če je kdo pri naši hiši rekel in pika, je to pomenilo da nebo več spremenil mnenja. Odšla sem v svojo sobo, kjer sem tistemu lušnemu fantu poslala sporočilo da odhajamo domov. Spakirala sem še zadne stvari in se usedla v avto. Vozili smo se že najmanj eno uro in nihče ni rekel nič. Prekipelo mi je...
J- zaka smo mogli tak hitro domou?
A- mama in jaz morava na službeno potovanje...
J- ampak....
M- ne ugovarjaj Taja. Sama boš doma...pazi nase.
J- (po tem maminem pomirljivem govorenju sem se pomirila in začela razmišljati, kaj bom počela ko bom sama doma)
-------piši next pa pišem dalje
22. februar 2014
Next
23. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg