Forum
Hello,
no odločla sem se da bom pisala še eno zgodbico tle gor in upam d bo mela tale zgodbica kei bralk,nemislm nakladat tko da,hope u like it <3
Torei zgodba je posvečena moji najboljši prijateljci Melani <3
╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍
Osebe,ki nastopajo v tej zgodbi:
⋆Niall Horan
⋆Lucy Hale
⋆Victoria Justice
⋆Ostali člani skupine 1D
╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍
Naslovnica:

Prolog:
Bila je že pozna jesen,zunaj je pihal hladen mrzel veter,ki je z dreves odnašal listje ki še je ostalo.Dež je padal in močno je grmelo,vsakih 10 sekund se je zabliskalo,bilo je neurje jaz pa sem stala v kopalnici pod tušem.Mrzla voda je tekla po meni,z britvico sem po rokah naredila sledi,sledi s katerih je kapljala kri s katero naj bi odšla bolečina,bolečina po izgubi bližnjih oseb.Vedela sem kdaj odnehati,da ne grem predaleč,mogoč enkrat bom...odšla sem v sobo se zleknila na posteljo in opazovala moje povite roke,poslušala neurje zunaj in poslušala glasbo,ki je opisovala mene,moja čustva,mojo izgubo ter se spraševala če bom kdaj tisto normalno dekle z nasmehom na obrazu in z ljubeznijo v srcu,če je to še sploh možno...
Mnenje?
Kritike,pohvale?
Next?
14. september 2014
And there is an another perfection of my best friend! <3
goooosh can't wait for the next chapter :3
wa wa and it's dadicated to me wa wa wa i'm proud kristina <3
Neeeeeext darling <3
14. september 2014
neeeeeeeeeeeext (:
mi je že všeč. zdaj še ne morem se bolj razpisat ker je šele prolog ;p
14. september 2014
u176150
u176150
Neeeeeeeeeeeeeext
super začetek
Top naslovnica
Vse popolnu
14. september 2014
u179537
u179537
neeeeeeeeext
super prolog!
ni kritik.
neeeeeeeeeeext
14. september 2014
u177595
u177595
Mnenje? Še ena tvoja prfektna zgodbica *O* joj zdaj sem se spomnila da morem iti prebrat ono joj sori -.-"
Že začetek mi je tu všeč kaj bo šele potem *O*
Kritike,pohvale? Kritike: RESNO ŽE NA ZAČETKU VPRAŠAŠ ČE SO KRITIKE?! TOREJ TTO POMENI DA BOŠ TO DELALA ČEZ CELO ZGODICO AL KAJ?! DA NE BI NITI POMISLILA DA BI POTEM PISALA KRITIKE ALI PA KARKOLI POVEZANO S TEM!! RAZUMEŠ?!
Pohvale: Že zdaj je waaaw in to prolog in me zanima kaj bo potem *O* waaw komaaj čakam next zato čimprej nexti!!!!
Next? Jaaaaaaa in to hitro *O*
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!<333333333333
14. september 2014
u154847
u154847
Groza . Najdi si življenje in nehaj pisat tako sranje, ker si delaš sramoto. ahahahha
16. september 2014
mr. nice one hahahahhahaha debil k greš skr na usako zgodbico tkle pisat,misliš d si pametn hahah? dei kup si lajf člouk no hahaha kt d se oziram na tebe pfff haha get a life no x''D idiot
16. september 2014
Hwala usem za nexte c:
Next je posvečen ѕιηgℓє тωιηѕ.✞ < 333
Sei ne da sem skr izgubila živce ker sem spisala ceu next pol p si ga zbrisala in mogla na nov pisat,dfak d bom kmal ob živce -.-'' tk d hja ni se mi dal spet na dougo ga pisat in je krajši zdai...
╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍
•1•

**Lucy**
Zjutraj me je zbudilo sosedovo ropotanje,agh idiot,ne vem zakaj popravla tistvo svojo staro kripo ki tako ali tako nebo nikoli vozna,očitno ima preveč časa.
Odšla sem v kopalnico se uredila in poklicala mojo najboljšo prijateljico Victorio k
sebi.Kmalu je pozvonilo pri vratih in odšla sem odpret,živime v istem bloku že kar nekaj
časa.''Lucy,pogrešala sem te!'' se je napol zadrla in skočila v mene ter me objela hah ja zna biti prismojena x''D ''Zelo dolgo se nisme videle ja,od včeraj...'' sem ji napol v smehu
sarkastično odgovorila nazaj in padle sme v smeh...''Zopet?'' je rekla ko je videla moje
povite roke pod jopico,samo zmajala sem ji z glavo ker nebo nič dosegla s svojimi besedami,nič me ne more prepričati naj neham,dobro me je poznala,vedela je vse o meni in tudi mojo zgodbo...pri 3 letih so me starši dali posvojit in pristala sem pri dobri
družini,imela sta me zelo rada in jaz njiju,ampak je sam en večer spremenil moj svet
na glavo in moj najboljši prijatelj ki mi je zmeraj stal ob strani,ko sem ga najbolj rabila
se je odselil z družino,vsi najini trenutki so mi bili vrezani v spomin,nikakor ga ne morem
pozabiti...''Lucy poišči ga.'' mi je rekla Vic ko je videla da sem zamišljena in dobro je vedela o čem razmišljam.''Vic slaven je,verjetno me je že zdavnaj pozabil.Niall ki je bil takrat ga je verjetno uničila slavo.Pozabime raje,greme peš do Starbucksa...'' sem ji rekla ona pa je samo zmajala z glavo glede te stvari z Niallom...zaklenila sem vrata in peš sme odšle proti Starbucksu,vmes mi je ves čas razlagala o svojem fantu Nicky-u,kakšen talent ima in svega boga,,phah kaki talent,naravni talent za idiota,to bi rekla ja,ne vem kaj je videla na njem...Ko sme prišle v Starbucks sme si naročile kavo,plačale in odšle proti izhodu,ravno sem pogledavala v telefon ko sem se zaletela v nekega fanta in po njem razlila kavo,upsi...
╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍╍
Torei vem ja bedn next in kratek,pč hja sorč hah x''D

Kaj mislte da se ji je naredl,da je postala taka?
V koga se je zaletela v Starbucks-u?
Mnenje?

Tista k se razpiše najbolj ji posvetim next (;

Love ya all<3 хαхα✝
17. september 2014
zihr v Niall-a ^^ super je in zahtevam, da to zgodbico oživiš
next<333
26. maj 2015
a me ti zajbavaš ženska,js sm obedve zgodbice že zdaune nehala pisat <333
26. maj 2015
ja sj sm rekla da začni spet ane x'D <33
26. maj 2015
niam bralk >.<
26. maj 2015
Jaz bom brala, če boš nadaljevala ker je res super zgodbica!!
Prosim napiši next!
Mogoče se je v Nialla ali pa v kakšnega drugega fanta.. ampak res nevem zakaj je taka mogoče so ji umrli potem še starši.. nimam pojma res
NEXT!!!
26. maj 2015
Aja, naslovnica je full huda!!
26. maj 2015
ma btk lejjo pošlješ okol link pa si jih najdeš ;D pa ne išči izgovore drgač jutri nea pridem aš kao PA SPET SI NEKI POZABLA OMG
btw 2 bralki že maš :3
26. maj 2015
ƨcαяεɔ.☠ hwala :3 bom objaula en next pa bom vidla kolk bralk pa to bo kej,sam js sm čist filing zgubla za to zgodbico pa tud mela sm že unaprej napisane nexte ki so že kk mesec zbrisani in ija supr res >.<

melani ne nor mi tle no hahah,bom probala dobt kej bralk no,pa d vidmo ka bo ja wem srčka sm pozabla,a si še živa? <333
26. maj 2015
OKi!! Jaz bom brala, obljubim!! Upam, da bo čimprej.. Bom tudi jaz oglaševevala!!
26. maj 2015
neeext. že maš 3 bralke<3
26. maj 2015
kiki ne fuki ._.
KDO PA ZDAJ JAMRA A? X'D
nima veze preber svoje nexte še enkrat pa bo, sei boš takoj dobla nazaj zamisli drgač si pa nove oblikuješ približn pa tk veš kk si hotla, itak pa vem da nimaš nč pametnega za delat (you know that i know that you know what i meanted with that)
ne nism več živa >< pfh ne prilizuj se mi zdaj s 3 srčki da te sram ni *žalostni smajli FUL*
</3
26. maj 2015
Ewo neke sem spisala še dons,sicer morm dobit občutek za to zgodbico nazaj ker je že skor eno leto odkar sem jo sploh začela pisat...
Melani ne ti men da nimam kej za delat haha pazi se me alo x''D <33
•2•

**Lucy**
Hitro sem se začela opravičevati fantu po katerem sem razlila kavo,nato pa sem ga pogledala in bil je Nicky,v tistem momentu sem si sama sebi nasmehnila ker mi ni bilo niti malo žal za to razlito kavo.Izpustila sem še en oprosti ki ni bil niti malo mišljen resno on pa je samo pokimal,nato sem pogledala Vic,ki je že v naslednjem hipu zalizovala svojega debila...''Slabo mi postaja čim vaju vidim.'' sem jima rekla in Vic je samo zavila z očmi,odšla sem ven in počakala da prideta ven tudi onadva.Celo pot do bloka sem hodila vsaj 3 metre pred njima ker ju nemorem gledati skupaj,enostavno mi ni jasno kaj vidi Vic na njemu,neštetokrat sem ji že rekla da si zasluži boljšega ampak ona bi za tega fanta naredila vse čeprav si tega ne zasluži.Pred blokom sem se poslovila od njiju ker sta šla naprej v park,sama pa sem odšla gor v svojo stanovanje,si pripravila nekaj za pojest nato pa odšla pred tv.Nekaj časa sem prestavljala med kanali in zavijala z očmi ker ni bilo nič pametnega za gledat,nato pa sem zagledala njega...fanta v katerega sem se zaljubila a on tega nikoli ni izvedel in tudi nikoli nebo ker me verjetno sploh nebi več poznal četudi se bi še kdaj videla...imeli so kratek intervju,bili so na turneji,ki se je končala ter povedali so da bodo za nekaj časa tle v Londonu,da si malo odpočijejo.Že sama misel na to,da sma oba tle v Londonu in da bi ga lahko videla je absurdna ker verjetno ni isti fant kot je bil,slava vsakogar spremeni in verjetno je tudi njega...ampak zakaj si nebi dala šanse da ga vidim,mogoče lahko pridobim njegovo prijatelstvo nazaj,vsaj poskusim lahko,izgubiti tako ali tako nimam ničesar v tem nesmiselnem življenju.Če nebi bilo Vic bi se mi že tako ali tako zmešalo dolgo časa nazaj,je kot moja nebiološka sestra in je edina oseba katera ve za celotno mojo življenjsko zgodbo...nekaj časa sem še gledala televizijo nato pa odšla pospravlat po stanovanju,umes sem si prižgala glasbo in začela sem peti,vsaj to me je na nekakšen način sproščalo...ko sem končala sem odšla v kopalnico pod tuš in vsaj za danes pustila moje roke pri miru,brez novih sledi rezanja...ko se je že malo stemnilo sem se odločila da še grem ven na sprehod,vzela sem slušalke,si prižgala glasbo na telefonu in odšla ven v park...
Torej bol na kratko je da vidim če bo sploh še katera zainterisirana za to zgodbico,tko ste zaenkrt sam tri ampk uglaunm hwala k berete an...<333

Kak se vam zdi? Mnenje?
Še nadaljujem to zgodbico?
26. maj 2015
Suuuuper je *w*. Zdle bo ziiher Nialla srečala *o*
neext
26. maj 2015
neextt
27. maj 2015
NEXT!!
27. maj 2015
Waaaa!
The best + nova bralka!
Čimprej neeext!
27. maj 2015
next
27. maj 2015
sm vesela da se vas je najdl par bralk next bom spisala jutr kr sm zadn letnik in mam zdle zaključne izpite in morm še poročilo spisat 45 strani in hja ._. hwala k berete :3 rada was mam < 3
27. maj 2015
Ewo uspel mi je neke spisat. x''D Hope you like it girls< 3
•3•

**Lucy**
Ko sem prišla v park sem se začela sprehajati po njem,bilo je že kar pozno in videti ni bilo dobene osebe več v parku.Spremenila sem si skladbo na telefonu in zraven začela peti.No hja če se temu sploh lahko reče petje,Vic je tista ki zna lepše peti čeprav trdi drugače.Ampak razlog da sem sploh kdaj začela peti je bil on...Niall.Ko sem se že čisto vživela v skladbo in začela peti malo glasneje sem dobila občutek da nisem sama v parku.Parkrat sem s kančkom straha pogledala naokoli sebe ampak spet ni bilo videti nikogar...verjetno samo paničarim za brezveze sem si mislila.Odšla sem do klopce,se usedla in začela spet peti naprej,vsak verz ki sem ga zapela je povzročil da sem dalje bolj mislila na njega...''When will I see you again?
You left with no goodbye, not a single word was said.No final kiss to seal anything.I had no idea of the state we were in...'',in zopet so se ulile te solze po mojem obrazu...sovrražim dejstvo da se tako zlahka zlomim,da enostavno ne morem preboleti vseh slabih stvari ki so se mi zgodile...spogledala sem se v svoje povite roke in še bolj zajokala...sovražim dejstvo kakšna sem postala.V tistim trenutku razmišljanja je pred menoj stal fant v jopici in pokrit s kapuco zato sem malo trznila.''Oprosti če sem te prestrašil,slišal sem te peti in sem te želel samo pozdraviti..moram priznati da maš neverjeten glas punca...'' je začel in rahlo sem se mu nasmehnila čeprav še zdaj nisem vedela kakšne namene ima ta fant pred menoj,zdel se mi je znan ampak nisem vedela od kod bi ga poznala...''Hvala.'' sem mu samo narahlo odgovorila.''Vem da se me ne tiče,samo vedi da ni nič vredno tega...'' ter nakazal na moje povite roke ki sem jih hitro zmaknila,''...karkoli je že,vse se da rešiti.Vem da te ne poznam ampak tudi to se lahko spremeni.'' je še dodal in mi pomežiknil.''Lucy.'' sem mu rekla in mu podala roko in on meni svojo.''Naj moje ime zaenkrat ostane prikrito če te ne moti.'' in se zopet nasmehnil in ob tem so se mu zaiskrile njegove oči.Bil je nekaj posebnega,takoj sem dobila občutek da mu lahko zaupam in vedela sem da ga od nekod poznam...''Te lahko pospremim domov?'' je vprašal in prikimala sem mu.Med potjo sma se ves čas pogovarjala in kmalu sma prišla do moje bloka.''Tu stanujem.'' sem mu rekla ko sma prispela do stopnic od bloka,''Lucy vem da me ne poznaš dobro,ampak rad bi te še videl.Lahko dobim tvojo številko?'' je v upanju vprašal in zopet sem mu samo prikimala ter mu v telefon vpisala mojo številko in se poslovila od njega on pa me je še objel in nato odšel naprej jaz pa sem odšla gor v stanovanje,se zleknila na posteljo in kmalu zaspala.

Ugh a je sploh urei zgodbica? >.<
Kake kritike? Mnenje?
Kdo je skrivnostni fant? :3
Tista ko se sej mal razpiše ji bom naslednč posvetila next (;

Love ya all<3 хαхα✝
28. maj 2015
next
29. maj 2015
neeext *-*
29. maj 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike