Forum
Aloha.Moje ime je Emma,pišem se Payne.

Ko sem se zbudila sem šla v kuhinjo in pojedla najboljši in najbolj preprost obrok.
Čokolino. :*
Potem sem se oblekla in si nadela moj naj prstan ki mi ga je dal oče.

Živim v Angljivi,oziroma v Londonu.
Živim z mamo Annie in mlajšo sestrico Katy.Oče je naredil samomor. : (

29. marec 2012
Potem sem šla ven in pozvonila pri zasneženi hiši moje najboljše prijateljice Danii Horan.

Ko je odprla vrata sem videla njeno verižico.imela je verižico ki sem ji jo podarila ko sva imela 7 let.

J-Ti..ti jo PRAVZAPRAV nosiš?
D-Šur.
J-Peej greva še do Kylie.

Kylie Tomlinson živi eno hišo zreven Daniiine. Oh saj res.Jas sem London Avenue 5,Danii London Avenue 4,Kylie pa London Avenue 3

30. marec 2012
u84980
u84980
Next
30. marec 2012
Potem smo se odpravile v moj mali živalski vrt. No imam 4dihurje(3 dihurčice in dihurja) 2psa 3mačke pa imam tudi eno fuully cute zajčico in mam tudi sovico.
Oh joj...Imena. Moje tri dihurčice so Tik,Tok in Tak,dihurček pa Konn.Moji kužkici sta Kat in Bree,muckici Vall in Tannie,mačkonček Garfield,zajčica je Mirriam,moj sovko(fantek) je pa Danlie,po Kylie in Danii.
30. marec 2012
Ampak to ni zgodba o mojih živalih ampak O MENI in MOJEM življenju.
Uff.....

Zvečer,po težkem dnevu sem stekla v sobo,zaloputnila vrata in začela jokati. Nato sem vzela dnevnik in napisala.
--DRAGI DNEVNIK--
Danes je bil grozen dan.Ko sem z kylie in danii xtala pred trgovino je prišla Avriil in me z dolgim nohtom zbodla v roko.Ne,nič groznega ampak potem me je ena iz njene skupine navijačic,Emilly mislim da potisnila da sem padla in si zvila gležen.

Love,Emma

Potem sem vzela list in se zatekla k risanju.Ne ne rišem 'erfektno ampak so moje slike RESNIČNE.

03. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg