Forum
u95007
u95007
Živjo sem Anna živim v miamiju stara sem 15let . Imam sestro Hannah ki je stara 4leta in bff Lano ki živi zraven nas saj sta ji ko je bila čisto majhna umrla starša.Lana ima še bratca Matica ki tudi živi pri nas star je 12let. Moji starši so zelo bogati zato tudi živimo razkošno.
**************************************************************************************************************************
me:

lastnosti:rada se družim s prijatelji,pomagam drugim in sem zelo zgovorna
Lana:

Hannah:

Matic:

Nextam

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. junij 2012
u95007
u95007
Drin drin drin.... me je zbudila budilka že ob 7.00 ker sem si pozabla sklopit ker je danes prvi dan počitnic. Bila sem tko vesela da sem kar poskakovala. Hitro sem zbudila Lano in rekla da je danes prvi dan počitnic. Mama je gor zakričala a greta čez en teden v tabor za cele počitnice bile sma zelo veseli potem je rekla da še greta Matic in Hannah bile sma malo žalostni ampak potem veseli.Hitro sma se oblekli in pojedli zajtrk. Mama nama je dala vsaki 1000 in odšli sma prvo v Miller tam sma si kupili ličila,stvari za lase in kremo za sončenje. Potem sma odhteli v Mano,C&A in vse druge trgovine z oblačili imeli sma 20vrečk in jih šli odnesit v avto.Potem sma odšli v mass in kupili ene športne čevlje,natikače,balerinke in all starke. Do zdaj sma zapravili skupaj 993evrov16centov. Na koncu sma odšli v hervis in binbeng in si kupili vetrovko, bundo pohodne čevlje in kopalke. V big bengu pa samo torbici za compa in telefona. Vse sma odložili v avto in šli domov avto ej bil poun saj si je cela družina nekaj kupila skupaj smo zapravili 6.831 kar je veliko. Doma sma si spravili vse stvari v omare in predale. Po končanem delu (pospravljanje v omare) je skoraj škatla od čevljov ki je bila na omari padla na Lano ampak se je hitro omaknila.Ob 19.10 smo vsi odšli h večerji.
***************************************************************************************************************
rabim 5nextov
11. junij 2012
next
11. junij 2012
NEXT!!!
11. junij 2012
next daj ti ber to next dej plis pa ti nek nrdim http://www.igre123.com/forum/tema/sims-3/35543/1
11. junij 2012
next
11. junij 2012
u72834
u72834
next
11. junij 2012
next
11. junij 2012
next dobra je!
11. junij 2012
next
11. junij 2012
evo zdej maš 5 nextov
no še več
11. junij 2012
kul zgodba
11. junij 2012
u95007
u95007
juter nextam ublubim ker pišemo juter pa še vprašana sem.
11. junij 2012
u95007
u95007
TEH 6DNI JE MINILO KOT BLISK.Bil je zaden dan preden smo šli (jaz,lana,Matic in Hannah) v tabor. Z Lano sma se zbudili že ob 6.00 in šle hitro zbudit hano(hannah sam kličemo jo hana) in matica. midve z Lano sma si vse spakirali v kovčke tako da sma imeli skupaj 5kovčkov, hitro sma še pomagali Hani in Maticu in odšli po stopnicah vsi pripravljeni za odhod no prej smo še zajtrkovali. Med zajtrkom nama(meni in Lani) je mami rekla da naj pazima pred vsem Hano pa tudi matica in sebe. Ob 10.30 so nas starši odpeljali v tabor. Tabor je bil kar urejen blizu tabora je bilo še jezero vsi smo bili zelo veseli. Poslovili smo se od staršev in odšli v tabor št. 5(pa niso bili šotori take lesene hiške velike kr) kamor nam je reku nekdo da naj gremo. Vsi 4 smo bili skupaj zraven so bili še trije fanti(Luka 16let ta mi je všeč,Jan 13let in Aljaž 15let ta je bil všeč Lani) in tri punce(Julija 5let,Nikita 11let pomojem je všeč Maticu in Emma 16let) vsi smo se dobr razumel. Zvečer smo vsi odšli na večerjo bila je nagnusna dobedn je ni mogo jest. Zvečer smo se menli in vse in jst sem se zaljubila v Lukata . Lana ga je vprašala če mu je všeč Anna reku je da mu je. Jst sem bla tko vesela.
***********************************************************************************************************
camp hause

Luka:

Jan:

Aljaž:

Julija:

Nikita:

Emma:

(emma,nikita,julija,jan,aljaž in luka so sestre in bratje)
12. junij 2012
u95007
u95007
drgač pa 7nextov in nadaljujem
12. junij 2012
next
12. junij 2012
next
12. junij 2012
next
12. junij 2012
u95007
u95007
še 4
12. junij 2012
Next
12. junij 2012
next
12. junij 2012
u95007
u95007
še 2
12. junij 2012
u74261
u74261
next
12. junij 2012
next
12. junij 2012
u95007
u95007
Zjutr sem se prva zbudla in šla zbudit vse druge v naši sobi. Lana se je takoj zbudila drugi so pa še malo zavlačevali. Z lano in Hano smo se šle uredit oblekle smo se v kratke hlače in majice

Lana je meni ureedila frizuro jst sem pa Hani in Lani.

S kremo za sončenje smo se namazale in vzele brisače

in šle proti jezeru, zraven so še šle Emma,Julija in Nikita fantje so pa rajš še zavlačevali v hiški. Na enkrat so se prikazali Luka, Matic,Aljaž in Jan začeli so nas škropit me punce smo jih pa tunkale v jezeru ki je bilo kar mrzlo. Vsi premočeni smo ošli an brisače in Luka se je olegel zraven mene. Jst sem porardela(kak se pač napiše) v obraz rekel mi je da sem mu zelo všeč. Midva sma spala na brisači ko sma se zbudila ne bi bilo več Lane in Aljaža. Emmo sem vprašala kje sta ona pa je rekla da sta šla skupaj nekam. Končn sta Lana in Aljaž pršla vsi smo odšli na kosilo v dvorano ki je bila daleč od Jezera zato so nas tako bolele noge. Med kosilom je ene rekla da danes gremo mal v planine. Razdelilo smo se po dva pa dva bili smo tak jz in Luka,Lana in Aljaž,Julija in hana,Nikita in Matic in Emma je hodila zraven enega Nika ki se bi naj že prej poznala. Končn smo prišli na vrh bil je zlooooooooo lepi razgled. Lukin poljub je pristl na mojih licih. Luka mi je dal me potjo kar nekaj poljubov dva mi je dal na usta bil je tako sladek.

Med potjo sem ugotovila da sma soseda no da bom soseda ko mi je povedal da se preseliv miami bila sem tko vesela. Ko smo prišli dol sem se šal stuširat in direkt v pojstlo zraven mene se je ulegel Luka.

Js sem bila takrat najsrečnejši človek na svetu. Čez 5dni mi je Lana povedala da sta par z Aljažom jst sem ji pa povedala da sma z lukatom skupaj.

Matic je reku da sta z Nikito skupaj od hane sem pa zvedla da sta bff Julijo. Vsi smo bili tko veseli da se bojo preselili zraven nas.
Zjuter.....................................................................
12. junij 2012
u95007
u95007
8nextov in nadaljujem
12. junij 2012
next
12. junij 2012
next
12. junij 2012
u87951
u87951
next