Forum
Osebe: Nastja-glavna oseba
Hana-BFF
Matija- u njega je Nastja.

nastja

https://shrani.si/f/A/Tp/8tLMwKI/3/diego-rbd.jpg
Matija

https://image.24ur.com/media/images///600xX/Aug2008//60173925.jpg
hana

a napišem

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. oktober 2010
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
23. oktober 2010
okeii
23. oktober 2010
dej zdeiiiiiiiiii
23. oktober 2010
o shit!!! 7 ura in jst še spim. hitro se umijem, zlikam lase in naličem. Dans j sice tabor za 1 tedn gremo u Rakov Škocijan. V šolo pridem 5 do 8 in glih d ne zamudim busa. Sedela bom s Hano! Avtobus že čaka. Ko vstopim pa Hane ne najdem nikjer...
23. oktober 2010
u30414
u30414
next
23. oktober 2010
še kšn next
23. oktober 2010
u30414
u30414
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT D:
23. oktober 2010
u30497
u30497
Neeeext. xD
23. oktober 2010
Kmalu zvem d j Hana zbolela. Nikjer več ni prostega sedeža, razn pri Matijetu, zato se vsedem k njemu. Najprej sva tiho, potem me vpraša, če mu pokažem mobi in jst mu ga dam. Potem vprašam še njega, če da on meni mobi sam on mi ga neda. Vprašam ga zakaj ne in reče kr ma neprimerna sporočila. Shittttttt potem se spomnm d mam tut jst ene par takih smsou. rečem mu naj ne bere mojih smsou in se naslonim na njegovo ramo d vidm kej dela na mobiju... Pogovor:
Matija: ejjjj
Jst: sorry
M: sej se zezm Nastja
Jst: po loh gledm kej počneš?
M: ja dd
Jst: OK..Maš slušalke?
M: jpp.
Js: loh bi muziko poslušala.
M: ja ok
poslušava Wake Me Up When September Ends..On me prime za roko, jaz pa njega pogledam u njegove sinje-modre oči...Toda vse to pokvarijo preklete...
24. oktober 2010
u6488
u6488
next!!!
24. oktober 2010
sanje!! vse to so bile le sanje. Zbudim se in res je ura sedem. vse poteka isto, samo da še prej pokličem Hano. Omg človek je res bolan in ne gre n tabor Za nalašč tko kot u sanjah pridem kasno u šolo, ko so že vsi na busu in je prosto mesto samo še pri matijetu. PRav vse poteka isto.. res vse. kot v sanjah...jaz pa njega pogledam u njegove sinje-modre oči...pogleda me nazaj &..................................................................................................kar naenkrt se loti smejt.!!!
Js: kaj ti je??
M: hahahahahahahahahahahahahahahahahaha
js: kaj je smešno??
M: neččč
Js: jja valda
Še vedno se drživa za roko. Naslonim se nanj in zaprem oči. Počutim se kot v sedmih nebesih. Učitlca pove po mikrofoni da se bomo vozili še 2 uri. Js si mislm. škoda kr ne še več. ČEz neki časa pa je nardilo Sandiju iz zadnjega sedeža slabo in je mogu it sedet spredi k učitlci. Sam shit Matijeta so povabli na zadne in on je z veseljem šeu.. kok sm sadddddddd sej vem d ni vame!!!!!! Ta čas ko se on zabava s frendi zadaj jaz gledam skozi okno. Solze mi gre po licu-črna-od maskare...Hejjjj dobim odlično idejo. Spomnim se, da sva s Sandijem tko še kar u kontaktu pa mam njegovo št. Pošlem mu sms.
24. oktober 2010
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. oktober 2010
next!!!!!!!!!!! ful dorooo
24. oktober 2010
ja se strinjam t jessico in x)anci(x next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. oktober 2010
ojj Sandi. A tebi res dela slabo?? Ok priznam sm u Matijeta please ne nobenmu povedt.. Glej lah ti se greš nzaj usest na zadne d prije matija nzaj h meni sedet. please nardim ti kšno uslugo če hočeš. Sam dej please no Sandi use ti nrdim!!!
Čez nekaj časa dobim odgovor:
ooj. ok nej ti bo. Ne nimi dello slabu sam vejš kej. učitlca ma ful soudu u dnarnci in sm ji izmaknu 100€. sam ma tok d še pomoje opazla nbo. Doru grem js n zadne. Ajd...
No to pa je Sandi. vedno za akcijo in vedno za štoseeeee..
Čez nekaj sekund pa že vidm Sandija kko hiti na zadne sedeže. Ko gre mimo mene se smeji, tudi jaz se mu zadovoljno nasmehnem.. In Matija more priti nazaj k meni. NEki jst ne štekam. Zakaj je šou z veselm na zadne če me je pa prej za roko primu??
Ne upam si ga pogledat v oči. Prisede k meni in rečem mu žiujo. On me pozdravi nazaj.
Spet me prime za roko in pogleda me v oči. Čez nekaj čas tudi jaz njega pogledam nazaj in se mu nasmehnem. btw(lih kar se j en sandi n msnju upisu.moj sošolc jst se tok režim to ejjjj) hahahahaha.. no bom nextala.
Objame me okoli ramen in me ne izpusti iz naročja..!!!.. Kako sem srečna.!! Najlepši in najbolši občutek a celem svetu! Pogledala sem na uro. Še 1 ura vožnje!! Joj kako čas hitro mineva. Še vedno sva bila v objemu. Čez nekaj časa sem zaspala v objemu. Zbudila sem se čez pol ure. Toda kam je šel MAtija????!!!!!. Bila sem sicer sama na sedežu... Pogledala sem naprej. Ampak Sandija ni bilo pri učitlci!!!! Torej????????????????.........
24. oktober 2010
tnx!!!!!
24. oktober 2010
next
24. oktober 2010
Torej????????????????? Pogledam mal naokoli in ga vidim sedet pr Laniiii!!!!! Gledam ga, dokler ne opazi, da ga jezno gledam. on pa se mi nasmehne in skomigne z rameni. Najraje bi ga ubila! Matija je že spet šeu zrd nega!! Aja še to d vam povem. Če Hana nebi zbolela bi bla z njo u sobi. Sam so sobe po 4 in jst in Hana bi ble same skupaj! Verjetno bom sama!!! :'( ŽE vidm d bo ta tabor prava polomija. Napišm Sandiji sms..
Sandi please pojdi nzaj please please plase sej je sam še 10 min vožnje sam useno dej nveš kko ti bom js hvaležna ceu lajf noooooo!!!!!!! Use nrdim zate no! Ko pritisnem tipko pošlji malo počakam in pogledam Sandija. Pokaže mi sredinca. Ja hvala. Zdej pa še to ja sovražmmmmm useeee. sovražm ta bedn lajfffffffffffff. ŠE sandi mi je to nardu!!! ubila se bom dobesedno!! Gledam skozi okno. Sedaj sem že vsa solzna in črna od maskare. Držim se za glavo in jočem. Ko končno prispemo vprašam učiteljico, kje bom bila v sobi, če ni hane. Rekla je, da Je v sobi kjer so Lana Nina in Vanesa še eno prosto mesto, ampak ana in Lana me ne marajo prau preveč. zato sem raje šla v sobo, kjer bom sama. Imeli smo 1 uro časa, da si razpakiramo in to... Za razpakirat rabm 15 min, nato si nardim še poslo in se uležem gor. Uzamem slušalke in mobi in poslušam muziko. žalostno. Posla je že cela mokra od mojih solz. Ker nimam dovolj slabega dne me potem pokliče še Hana in reče, da sem ena kurbica. REČEM JI; KAJ JE NAROBE: KAJ TI JE??
ona pa reče da kako si drznem bit u matijeta(ona je tut vanj) in da ji je sandi use povedau. Prekinem in solze se mi še bolj ulijejo. jočem in jočem in jočem... V sobo vstopi Sandi, ki mi reče, da če komu povem, kaj je storil z denarjem me obglavi!!! Meni tako ali tako ni bilo več nič mar. Lase sem si vrgla pred obraz, da ne bi videl mojih solz. Rekla sem da ni pomembno innaprej poslušala muziko. Nato pa pride do mene in mi sname slušalke. reče da misli resno in me udari po glavi. Zaderem se mu: ja prav nehaj že. pojdi ven!!! ko gre ven se tako jočem, da me slišijo že vsi iz sosednje sobe. Hitro pridejo pogledat, kaj je zmano. Odpro se vrata! Stečem k........
24. oktober 2010
continue???
24. oktober 2010
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
25. oktober 2010
ja.. nextej plizZ
25. oktober 2010
oknu, ga odprem, zakričejo naj se ustavim!!. Matija zakliče da me ljubi < 3...toda bilo je prepozno. Vrgla sem se skozi okno iz 1. nadstropja padala sem in se pri tem popraskala po vejah hrasta. Pristala sem na pesku...od tukaj naprej se nič ne spominjam..zbudila sem se v bolnišnici. Vse me je bolelo. V ušesih mi je odmeval glas Ljubim te..Ljubim te..Ljubim te. Pred mano sta bila oče in mama. Jokala sta. Vprašala sem ali bom lahko šla kmalu domov. Oba sta bila tiho. Še bolj sta jokala. Kmalu je prišel v sobo zdravnik. Rekel mi je da bom še dolgo ostala v bolnišnici. Bila sem vesela, saj me tako ali tako nihče ne mara...grem staut d je un idjot to reku sam zto d se nb vrgla skuz okno!!!..Preprost ker jaz nimam sreče v življenju!.nvem zakaj ampak vem da je tako! Še jaz sem začela jokati.Kmalu zatem sem zaspala.Sanjala sem o maščevanju.kako se maščujem Sandiju in Hani za vse! Zbudila sem se in bilo mi je DC...tako so minevale ure...dnevi...tedni...meseci..jaz pa sem bila še vedno tukaj...tukaj v posli..Ampak nekega deževnega dne..
25. oktober 2010
nextey!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. oktober 2010
u20213
u20213
nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
26. oktober 2010
Ampak nekega deževnega dne..pride zdravnik k meni in mi reče , da bom šla jutri domov. V resnici je mislil le da bom lahko doma umrla z mojimi bljižnjimi. Bila sem žalostna, po eni strani pa vesela. Mami in očka sta me prišla iskat. Imela sem le še par ur..do..smrti! :'(
Ko sem prišla domov sem šla po chips smoki in kokakolo in šla na FB. Upisu se je mte-Matija. Kliknu me je...
M: oooj
J: ojj
M: si že zdrava?? =)
J: ja. zdranik mi je reku d lh grem domouu jeiiii =) (takrat še nism vedla da bom umrla)
M: zakaj si to storila. Rad te mam! < 3
J: zaradi Sandija, Hane in ker sem mislila, da me nemaraš!
M: a ti si vamee??
J: jaaa ne veš
M: aja
J: itaq da sm! neki mi ni jasno. zkej si šou tkoj na zadne sedet??
M: kr nism še vedu al sm vate al nism in mislu sm da nisi vame.
J: aaa
M: Kaj bo pa s šolo?
J: nvem..
M: prideš k meni zdaj?? Tstarih ni doma!
J: ok.grem z motorjem. rtm
Ko odprem vhodna vrata da bi šla, zakriči mama..toda...
26. oktober 2010
nextam?
26. oktober 2010
next
26. oktober 2010
še vsaj 5 nextov
26. oktober 2010
Neeeeeeeeeeex!
Anchu nism vedŁa da si TuT Dobra PisaTŁca!
Neeexti!
27. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg