Forum
Okeej pisala bom eno zgodbico.
Osebe:
Mishe - 14 let
Emm - 14 let
Nessie - 13 let
Larissa - 11 let
Tynah - 11 let
Tim - 14 let
Nick - 13 let
Jim - 14 let
Alex - 11 let

Pisala bom kot Mishe.
Prvo pridejo slike
10. november 2010
Mishe ( jst ) :

Larissa ( sestra ) :

Ostale slike pridejo pol
10. november 2010
Larissa je nestrpno zacepetala kot konj.Presenečeno sem jo pogledala.''Se dobro počutiš?'' sem vprašala.Pogledala me je kot da sem vprašala nekaj samoumevnega.''Seveda Mishe.Kaj bi lahko bilo narobe?Le nestrpna sem.''Za to je bilo seveda opravičilo.Čez nekaj trenutkov bova pristali v New Yorku.U deležili se bova plesnega tabora.Kako sem že bila nestrpna.Bilo je vidno da tudi Larissa ni bila nič manj.Nenadoma se je zaslišal glas iz zvočnika.''Kmalu bomo pristali v New Yorku.Prosimo pripnite se''.Da bi hitreje minilo sem kar pograbila pas in si ga nadela okoli telesa.
Ko smo pristali sva z Larisso stekli do izhoda.Tam pa sem hlastno zajela sapo.Nisem morala verjeti.Vse je bilo prečudovito.Nenadoma sem se zavedala da sem ustavila vrsto za izhod.Panično sem stekla dol k Larissi ki se je presenečeno ozirala naokrog.Odšli sva do traka z kovčki in čakali kar dobre pol ure da sva dočakali najine kovčke.
Pot v tabor je bila dolga.V podzemni železnici sva skoraj zaspali.Larissa je vso pot poslušala mp4 jaz pa sem ga pozabila doma.Škoda.Toda ko sva prišli v tabot nama vsega tega ni bilo žal.Sami profesionalci so bili učitelji.Ter učenci ki so si zelo želeli dobro plesati.
12. november 2010
neext dej sam jz ne štekam tegaa zakaj vsii dajete ene emiče kaoo da soo neki lepo pa kako lohka rečeš za enga človeka da je lep če ga pod vsem kupom make-up in las sploh ne vidš..sam took moje mnenje
12. november 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg