Forum
u122555
u122555
ellow! ɴo pιѕαlα вoм zɢodвιco. jα, ɴočм ιzɢυвιт вrαlceυ pα pιѕαlα вoм večιɴoмα oв vιĸeɴdιн, ѕαм тυd мed тedɴoм. нope υ lιĸe ιт ^.^

ғυcĸ ѕcнool, ғυcĸ pαreɴтѕ, ғυcĸ вιтнeѕ, ғυcĸ every тнιɴɢ ιɴ тнιѕ world. ѕαмo тo мι odмevα v ɢlαvι. тα ѕveт je prαzeɴ. ɴαjвoljšα ѕтvαr ѕo prιjαтeljι. prιjαтeljι, ĸι ѕo z тαвo vedɴo ιɴ тι ѕтojιjo oв ѕтrαɴι. ѕovrαžιм oѕeвe, ĸι мι нočejo vѕe preprečιт. ѕovrαžιм jιн! dα le ɴe вι oвѕтαjαle! мoje žιvljeɴje je тαĸo ғυcĸιɴɢ zαjeвαɴo...
ѕeм rιzzy мcѕorwer. тιѕтα z ɴαjвolj zαjeвαɴιм lαjғoм. očeтα ѕploн ɴe pozɴαм. z мαмo ѕтα ѕe rαzšlα ɴeĸαj dɴι po мojeм roѕтvυ. мαмι prαvι, dα je мrтev. ɴe вrιɢα мe zαɴj. мojα мαмα delα v вαrυ. ĸo ѕeм v šolι je doмα, zvečer pα ɢre delαт. velιĸoĸrαт ѕeм ѕαмα doмα, αмpαĸ тo мι je všeč. edιɴι, ĸι мι polepšαjo lαjғ ѕo prιjαтeljι. мojα ɴαjвoljšα prιjαтeljα ѕтα lιly ιɴ rιcĸ. oɴαdvα ѕтα тυdι pαr. lιly je мojα prιjαтeljιcα že od vrтcα rιcĸα pα ѕeм ѕpozɴαlα v oѕɴovɴι šolι. ѕтα ɴαjlepšι pαr v ɢαlĸѕιjι!

jαz še ɴιѕeм ѕpozɴαlα ѕvoje ѕorodɴe dυše. v proѕтeм čαѕυ ιɢrαм ĸιтαro αlι pα ѕeм z lιly. včαѕιн pα ĸαr υмιrαм zαrαdι dolɢčαѕα. v šolo мe velιĸo ljυdι ѕovrαž; υčιтeljι, ѕošolcι, ѕošolĸe,... če вι ιмelα ғαɴтα вι вιl ѕveт popolɴ...

ɴαjvečĸrαт нodιм ɴα žυre ιɴ zαвαve. včαѕιн pα ɢreм z prιjαтeljι v ĸαĸ ѕαмoтeɴ ĸoтιčeĸ ιɴ ѕe тαм zαвαvαмo. jααн, ĸαdιм. eɴιм je тo všeč eɴιм ɴe. ĸo ιмαš тαĸšeɴ lαjғ pαč мoreš zαčeтι. ιɴ če ѕe drυžιš z тαĸšɴιмι ljυdмι тe тo ĸαr prιтeɢɴe. veм, dα ɴι zdrαvo. αмpαĸ тαĸšɴα ѕeм.
мlαdα, predrzɴα pυɴcα, ĸι ιмα тoтαlɴo zαjeвαɴ lαjғ. υpαм, dα ѕe še ĸαj ѕpreмeɴι.

u122027
neext
12. februar 2013
nextt
12. februar 2013
u31641
u31641
neeeeeeeeext ; ))
12. februar 2013
Neexxtiš.*
+ še enkrat pravim ženkaa moja roni NAJBOLŠE PIŠEŠ ! < 3
12. februar 2013
u121584
u121584
next
12. februar 2013
u100771
u100771
neext
12. februar 2013
u122555
u122555
uu falaa za nexte.
teja: ne laž x''p <3
12. februar 2013
u113544
u113544
neeeeeeext
12. februar 2013
u122618
u122618
NEXT!
12. februar 2013
roni: ne žam x'''p <33
12. februar 2013
lažm*
12. februar 2013
u122555
u122555
upam, da bo še kdo začeu brat :3 rada vas mam..
TIstikrat sem se zbudila ob enajstih. bila je sobota. Spominjala sem se le žurke na kateri sem prevladala. Ja med našo bando mam veliko oboževalcev, ki govorijo, da sem lepa in take. Ampak niti eden ni pravi za mene. Jaz bi mela fanta, ki ne bi bil divji in bi me znal obvldati, ker sem rez zadnje čase divja in jezna. Z roko sem si popravila lase in se vsedla. STresla sem z glavo in čim bolj razpela oči. Vzela sem en vlažilni robček in si očistila razmazano maskaro, ki mi je ostala od včeraj. POtem sem se prižgala muziko in se začela oblačit. Ene kavbojke in tista majica z luknjami. POtem pa se je na vratih že prikazala mami. "Grema v trgovino?" je vprašala in se nasmehnila. "Lahko." sem rekla in odložila moj fon. "OK. Čez deset minut bodi spodaj." je rekla mami in ošla nekam dol. Potem sem si naredla mooj črni make up in se napudrala. Počasi je minilo že tistih deset minut. Šla sem dol in z mamo sma šle v trgovino. Bila je gneča. Nakupile sma hrano in vse to. Potem me je mama profil, da naj grem po pralni prašek. Vzela sem veliko vrečo - 10 kg, ki sem jo kokmaj nesla in potem... boooooooom! padla sem, vreča pa se je razpočila. bila sem cela bela za povrh pa me je videl še veliko ljudi. Potem je prišel en fant. hotel mi je pomagati. Najprej ga sploh nisem pogledala. Bila sem jezna. NIsem sprejela njegove roke in sem cela trmasta vstala ter vrgla napol prazno vrečo vstran. Potem me je prijel in me hotel umiriti. Prijel me je okoli pasa in rekel:"punca umiri se, vse je vredu." "ja vem." sem dodala in se mu iztrgala iz rok. Ko sem se preobrnila sem le videla, da je lep. Takšen, ki bi si ga želela vsaka punca. ooh :$

bil je popoln. hitro sem stekla do police in vzela novo vrečo nato pa sem šla do mami. nisem si ga upala pogledati. po trgovini me je celi čas zasledoval, ampak jaz sem se ga izogibala. saj veste, kako je to. sram me je bilo. potem sma šle z mamo na kosilo. domov. Za zvečer sem se hotela zmeniti z Lily ampak nikakor nisem našla svojega telefona. kje je? sem se psraševala in metala razmetana oblačila po moji sobi takrat pa je pozvonilo. šla sem odpret. bil je oooh:$ tisti popolnež iz trgovine. "išeč to?" je pomahnil z mojim telefonom in se nasmehnil. "jaa!" sem rekla in vzela telefon. kje si ga našel?!" bilo ga je malo sram: "danes v trgovini." bila sem malce jezna. "toreej... ah saj je vseeno." sem rekla in pogledala na moj telefon. če je use vredu. takrat je prišla še mami. povedala sem ji, da je našel moj telefon. nisem ga hotela povabiti noter, ampak mami je vztrajala, da takšen prijazen in pošten človek lahko vstopi v našo hišo. vsedli smo se za mizo. mami je dala gor coca-colo in mufine. "in kako ti je ime?" sem vprašala in se vsedla na stol. "eehm. Ed." je rekel in se še on vsedel. ooow ed. kaki lep nejm *__* sem sanjala in čisto pozabila, da me je on neki vprašal. "aloo! kako je pa tebi ime?" je pogledal pod moj obraz. "ooh. aam moj nejm. jaz sem rizzy. ti pa ed. supeer." "haha ja super. je rekel in se tako prisrčno nasmejal : D. Potem sem poklicala LIly, ki je rekla, da je en super koncert v mestu. Jaah in povabila sem tudi eda. Bil je vesel. nasprej sem se šla oblečt. Ed je rekel, da sem prelepa. in potem smo šli na kkoncert, kjer so vrteli samo super glasbo. wuu!c;
u122555
še zadnja slikca:

13. februar 2013
u113544
u113544
next
13. februar 2013
Nextttttiš.*
13. februar 2013
u100771
u100771
next