Forum
u127695
u127695
moja prejšna tema se je popolnoma uničla in sm zj novo nrdila. pa prosm zj če vam kj ni prou ni treba uničvat teme ampak mi po zs povejte...
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Del
--------------------------------------------------------------------------------------------------

(klikni)
Zbudili so me zgodnji jutranji žarki, ki so skozi zaveso prodrli v mojo sobo. Zazehala sem in se še nekaj časa premetavala po postelji. Bila je sobota in na mojo včerajšnjo zabavo sem imela le še medle, nejasne spomine. Močan glavobol mi je povedal, da se je alkohol pretakal v potokih. Potem sem sedla na posteljo in si pomela oči. Z nogami sem tipala za copati in si jih nadela. Počasi in z okornimi koraki sem se odvlekla v kuhinjo na zajtrk. Mame in očeta kot po navadi ni bilo doma. Delata namreč kot arhitekta in sta zato veliko zdoma, kar je po eni strani super, saj me nihče ne nadzoruje in mi govori, kaj lahko in česa ne smem. Pripravila sem si kosmiče z jogurtom in jih počasi pojedla. Nato sem šla v kopalnico pod tuš. Šla sem še v sobo, kjer sem se oblekla v kratke hlače iz jeansa in široko majico s kratkimi rokavi in poklicala Sharon da bi jo povabila na kavo v kavarno blizu mesta. Privolila je in čez po ure sva že sedeli za eno izmed miz kavarne, pili kavo in se pogovarjali. Kmalu sem dobila sporočilo od mame, v katerem je pisalo da mama in oče prideta danes popoldne domov. Na hitro sem se poslovila od Sharon potem pa stekla domov in začela pospravljati hišo, da starša nebi posumila, kaj se je tukaj dogajalo. Skoraj sem že končala, potem pa je pri vratih pozvonilo.
a)Vam je ušeč?
b)Teorije..?
c)Next?
28. april 2013
a)Vam je ušeč? ja use mi je ušeč
b)Teorije..? jih še nimam
c)Next? ja itaqq! :* <3
28. april 2013
nekšttttttt
28. april 2013
a)ja itak
b)ni ih še
c)še sprašuješ ja itk da NEXT
28. april 2013
u127695
u127695
še 2 nexta pa nadaljujm :*
28. april 2013
u70873
u70873
nexttttt
28. april 2013
nexttt
28. april 2013
u127695
u127695

2. del
-------------------------------------------------------------------------------------------------
»jeej« prvo, na kar sem pomislila sta bila starša. Zato me je toliko bolj presenetilo, ko sem na vratih zagledala babico. Vsak normalen človek bi se babice najverjetneje razveselil, jaz pa sem se razveselila, ko je odšla. Ona je bila zagrenjena starka, ki je sovražila otroke. Skoraj nikoli se ni oglasila zato nisem vedela, kaj naj pričakujem. »tvoja starša sta imela danes prometno nesrečo. Oče ni preživel, mama pa se še bori za življenje.« potem pa je opirajoč se na svojo palico odšla. O bog. Oblile so me solze. Kako lahko pride in pove na tako oster način, brez kakršnekoli tolažbe. Nisem mogla verjeti, da ga nebom več nikoli videla. Odločila sem se, da grem v bolnico pogledat, v kakšnem stanju je mami. Z od solz lesketajočimi očmi sem se peš odpravila do bolnišnice. Med potjo sem razmišljala, kako je mogoče. Zakaj jaz. Čeprav starša večino časa nista bila ob meni sem jih imela rada. Upala sem, da je z mamo vse v redu. Končno sem prišla do bolnice. Skozi velika vhodna vrata sem stopila do recepcije. »ali je danes prišla v to bolnišnico Melanie Stewart?« »ne. odpeljali so jo v bolnišnico, ki je bila najbližje kraju nesreče.« je rekla receptorka in na listek načečkala naslov tiste bolnišnice ter mi ga dala. »hvala« sem zamomljala in se odpravila proti izhodu. Ustavila sem taxi in šoferju podala listek z naslovom bolnišnice. Med potjo sem se pogovarjala s šoferjem. Kmalu sva prispela in plačala sem mu vožnjo. »upam, da je s tvojo mamo vse v redu« je še rekel šofer nato pa speljal. Ta bolnišnica je bila mnogo večja od tiste v našem mestu. Spet sem stopila do recepcije in receptorka me je usmerila do sobe. Soba številka 13. Vstopila sem v sobo. Ko sem zagledala mamo, je najprej sploh nisem prepoznala. Njen obraz je bil bled in videti je bila zelo suha. Ob pogledu nanjo sem spet začela jokati. Videti je bila tako slabotna… »Roxy…« je zašepetala… »mami…« »obljubi mi, da boš pazila nase. Stara si že dovolj. V spalnici pod posteljo je škatla z denarjem. Če želiš, si lahko kupiš karto za letalo in se preseliš k teti Marie na Norveško. In ne pozabi: rada te imam.« je rekla in njene oči so se začele počasi zapirati. »mami, ne zapusti me še ti…« sem jokala. Sledil je dolg pisk, ki je prišel iz naprave, ki meri srčni ritem. Umrla je. »neeee…« sem se drla in zgrabila mamino truplo za roko. Potem je v sobo stopila zdravnica in me dobesedno odtrgala z nje.
a) so teorije že?
b) next?
28. april 2013
u127695
u127695
a)so teorije že?
b)next?
c) dovolj doug next? *
28. april 2013
nekšttttttt
ja oky je če misliš nekštat sj enkrat na dan cx
28. april 2013
a) Roxy bo na Norveškem spoznala nekoga..................
b) N E X T
c) ti samo pišiiii, jaz bom pa ZAGOTOVO brala, ker ZAKOOON pišeš
28. april 2013
u116556
u116556
a)so teorije že? Na norveškem se bo zaljubila.
b)next? Brez dvoma.
c) dovolj doug next? * Ma recimo. Nihče ti nebo zameril če boš napisala še daljši del a ni pa prekratek (:
Odlična zgodba.
Neext.
28. april 2013
u127695
u127695
a lahka mal oglašujete kr se mi ne splača pisat če sam 3 berejo...
28. april 2013
u126564
u126564
neeeeext
28. april 2013
a)so teorije že? spoznala bo svojega novega fanta
b)next? ja neext!
c) dovolj doug next? bom raj tih...
28. april 2013
nextttt <3 :***
28. april 2013
u126990
u126990
next
28. april 2013
u117133
u117133
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. april 2013
u127695
u127695
ju3 nexta ne bo k grem u lj...
28. april 2013
u126990
u126990
ok
28. april 2013
u116556
u116556
Okej
28. april 2013
OOOK
28. april 2013
u126942
u126942
Neeext<3
28. april 2013
oky cx
28. april 2013
u127391
u127391
nekšt+ new reader
28. april 2013
next
next
next

zakon zgodbica, ceprau je res zlo zalostna...
28. april 2013
u116794
u116794
next
28. april 2013
u70873
u70873
jaz mislim isto kot ᴠᴀɴᴇssᴀ.ᴛᴏᴍᴍᴏ
29. april 2013
u127695
u127695
S solzami v očeh sem stekla domov. Najraje bi kar takoj odletela na Norveško. A potem sem se spomnila, da moram počakati na pogreb in te stvari. Res mi je bilo težko, brez opore, brez kogarkoli, na kogar bi se lahko zanesla... Beden občutek. Dnevi moje samote so počasi minevali, z njimi pa tudi pogreb in obisk pri tečni babici. Kmalu je napočil čas, da grem. Letela sem z babičinim osebnim letalom(verjetno sem pozabila omeniti, da je moja babica nesramno bogata). Let je bil kratek. Ko sem končno stopila na tla je bil zame največji izziv najti tetino hišo. Ker živi v majhnem mestecu s prijaznimi ljudmi, sem nekaj ljudi prosila za pomoč in po kakšni uri truda sem jo našla(z norveščino nisem imela težav, saj sta me starša že od malega učila tega jezika). Odločno sem pritisnila na zvonec. Odprla mi je ženska srednjih let s prijaznim obrazom. "ti si verjetno teta Marie" sem spregovorila v norveščini. Prepoznala me je in me velikodušno povabila v hišo, kjer sem ji razložila zakaj sem tukaj in kaj se je zgodilo.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
opravičujem se za beden+kratek next ampak mi preprosto ne znese ker mam velik s šolo pa to...
04. maj 2013
u70873
u70873
nextttt
04. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg