Forum
u135108
u135108
Errrrr.
~ No uglaunem JAZ sem izumla Follow Challenge na Tumblr.-ju. Seveda folk še neve da obstaja zato torej ta meta.
~ PROSIM DA NE FEJKATE FOLLOW CHALLENGA KER MI JE RES Z-E-L-O VŠEČ IDEJA.!!!
~ Kot prvo; Morete met narjen Tumblr. Kr vam nebom razlagala kako se ga nardi kr maste 1562453425634287 tem kjer si lahko to preberete.
~ Sicer mate navodila tudi na mojem Tumblr.-ju ampak so v angleščini zato vam jih bom prevedla in malce obrazložila.
~ Pravila Follow Challenga: Torej jaz dam slike na Tumblr. Nekatere bodo imele pripis npr.: Follow if you like the dress. #FollowChallenge (prs.: 'Follow' če ti je všeč obleka.) In če vam je všeč obleka samo pritisnete 'Follow' gumbek na mojem Tumblr.-ju in WOILAA Follow Challenge narjen! :'D
~ Zdej se boste verjetno uprašali v čem je point vsega. Joooop. Najprej je point to da dobim več followerjeu x'dd ne sej ne. Pač ful dobro je, mislim having fun pač. Ampak dobro je to da npr. zdej sem dala gor eno sliko in spodaj: Follow if you watch Star Wars.! #FollowChallenge (prs.: 'Follow', če si gledal Star Wars.) in če nisi potem normalno ne followaš.
~No če mate Tumblr.bi blo lepo da sodelujete ne :'D
~ Tukaj je moj Tumblr., če hočete sodelovat morte na njega pogledat ne x'd
http://cullenspartyhard.tumblr.com/
~ Trenutno sta gor že dve sliki kar se tiče Follow Challenga. Slika z Star Wars in Slika z Nekim napisom x'd Gor piše neki o lepih puncah al neke x'd
~So Enjoy in Follow Challenge.!
#FollowChallenge By CullensPartyHard
Ana. <3
15. avgust 2013
u146386
u146386
Am ja jest sm mela Tumblr sam sm pozabila geslo in vse, in ful bi si rada nardila novga sam neznam potem uredit tiste svoje prve strani, ce ves kaj mislm (profil) ? in eni majo k ptids na njihov profil tud musko in jest bi tud mela to pa neznam
a pomagas? pa eni majo tko ful lepo slike razporejene in jaa.
15. avgust 2013
Gres na tottalylayouts za muziko, za teme pa u google napises npr. white themes alneki
Js pa te igre ne razumm najboljs y.y sicr pa mam tumblr
18. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg