Forum
u83499
u83499
HEEJ ;33 Ta zgodbica je namenjena mojima zlo dobrima prjatlcama ( UrškaaDropDead & MajaaTheBuble) in moji bff (°°Dєєx.Bußßℓє°° )< 33

''Ariana, pohiti! Veš, da imava z očetom zelo pomemben sestanek!''. Zavzdihnila sem in se še enkrat pogledala v ogledalo. Sovražila sem obleko, ki mi jo je izbrala mama. Izgledala je kot obleka za štirideset letno odvetnico. Segala mi je do kolen in na koncu je bila oprijeta. In kaj je nahuje? Najhuje je to, da je sive barve. Sovražim temne barve, saj me še bolj spominjajo na moje 'grozno' življenje. ''Ariana!'' je še enkrat zakričala mama, tokrat glasneje. Zavila sem z očmi in zapustila sobo. Ko sem prišla na konec stopnic me je mama le grdo pogledala in se namrdnila. ''Spravi to stvar iz roke'' je rekla in se obrnila na svojih visokih petah. Ta 'stvar' je zapestnica prijateljstva, ki mi jo je podarila moja najboljša prijateljica Jasmine za rojstni dan. Ampak, ker nočem, da mi jo mama strga sem jo raje pospravila.

Počasi sem stopila skozi vrata in zunaj me je že čakal avto v katerem sta sedela mama in oče. Naš zasebni šofer mi je odprl vrata in že čez nekaj časa smo se peljali po dolgi cesti. ''Poslušaj Ariana. Primerno se obnašaj. Saj nočeš narediti slabega vtisa na Rosalie in Davida? In če bo šlo vse po načrtu bomo že čez en teden imeli več denarja'' je reke oče in me resno gledal. ''Ne, seveda ne'' sem mu potiho odgovorila. Kaj mu bo še več denarja? Že zdaj ga ima preveč in ga zapravlja za neumne stvari. Naprimer za avte. Ja, doma imamo 7 avtov, kar je zame preveč.
Oče in mama imata 3 podjetja. Enega tukaj v Londonu, kjer živimo sedaj, v Ameriki in v Nemčiji. ''Ariana, popravi si figo'' mi je rekla mama in pogled spet usmerila v list papirja, ki ga je držala v roki. Iz torbice sem vzela majhno ogledalo in si popravila figo. Danes je nedelja, kar pomeni, da bi morala svoj prosti čaz preživeti z prijatelji, ampak ne.Jaz moram iti na neumen sestanek zraven očeta in mame, ki me sovražita.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Jaz (Ariana) ;

BFF (jasmine) ;

N E X T ?
24. marec 2012
u84691
u84691
Jaaaa N.E.X.T
24. marec 2012
u83499
u83499
Mal kasnej nextam ;33
24. marec 2012
neeeeeext nuuujnooo!!!
24. marec 2012
u83499
u83499
1 komentar še pa nextam.
25. marec 2012
u84980
u84980
next full dobr začetek
27. marec 2012
u83499
u83499
Hvalaa usem;*** Zdej nevem kdaj nextam tt tedn nism mogla.
30. marec 2012
u47197
u47197
Neext.!
17. april 2012
u88108
u88108
Nєкšтєι
17. april 2012
Next
22. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani