Forum
"Lahko prosim, vsaj danes meni podaš žogo?" Spet sem jo prosila. Harryjovo najboljšo prijateljico. Ne razumem zakaj me sovraži, pa čeprav ima Harry raje njo kot mene.
Prošnja se ni uresničila saj je spet žogo podala Harryju in spet sta se mi oba smejala. Jao sovražim jo!!!

*Harry*
Neja jo je prosila ona pa je žogo vseeno podala meni in spet se moram brez razloga smejati. To se mora končati. Saj je Vita dobra prijateljica a Nejo imam raje, mogla se bo sprijazniti.

*Neja*
Ko sta se nehala smejati me je Harry pogledal in rekel če grema domov. No vsaj ena dobra stvar je bila to da sma z Harryjom bila soseda medtem ko je Vita živela deset minut stran od naju. Pogledala sem ga in mu pokimala. Mislim da je končno dojel da ne želim biti tukaj. Preden sma odšla je še enkrat objel Vito in se poslovil. Med hojo domov je bilo vse tiho. Bila sva že skoraj pri hiši ko je končno spregovoril: "oprosti" čudno sem ga pogledala on pa je nadaljeval "ker se Vita tako vede do tebe in se ti vedno smeji.." prekinila sem ga: "ona? Tudi ti se mi" ignoriral je kar sem rekla in spet nadaljeval "vedi da...imam tebe raje kot njo..." ostala sem rez besed. Sploh nisem vedela kaj naj mu rečem. Gotovo se šali. Ni mogoče da bi imel mene raje kot njo..

*Harry*
Končno sem ji povedal.. končno! Ona pa nič? Ko sma prišla do njene hiše sma se poslovila. Brez da bi se objela kot ponavadi. Odhajal sem ze proti svojemu domu ko je pritekla za mano in me objela ter mi rekla da me ima rada. Močneje sem jo objel potem pa sva se še enmrat poslovila in odšla je v svojo hišo . Ko sem tudi sam prišel do domače zelenice se je tam igrala Severina. Moja mlajša sestra. "Pozdravila pa nebi ha?" Čudno me je pogledala in rekla samo zdravo. Čuden pogled sem ji vrnil in odšel v svojo sobo. Vrgel sem se na posteljo in začel razmišljati o Neji. Med razmišljanjem me je pogoltnila tema in zaspal sem.

*Neja*
Šla sem naravnost v sobo in izpod postelje vzela dnevnik. Začela sem pisati:
"Dragi dnevnik! To je 27. dan odkar vem da imam raka. To je zadnja noč ki jo bom preživela v svoji postelji. Približuje se dan ko se bom mogla posloviti od Harryja in ga verjetno za vedno pustiti tukaj samega z Vito. Ravno zdaj ko mi je povedal da me ima raje kot njo. Gotovo jima bo bolje brez mene..ampak morem na operacijo. Čeprav Harry tega neve. Niti nesme izvedeti! NESME! Preveč bi ga bolelo. Jutri bom začela pakirati. London here i come"
Zaprla sem dnevnik in ga dala nazaj pod posteljo ter odšla v kuhinjo kjer je mama delala večerjo. Vsedla sem se za mizo ona pa je spet začela.. najprej me je vprašala kako se počutim in ze stotic sem ji povedala da odlično. Ni še končala.. "Glej žal mi je ampak moraš v London. To je edina možnost da te ozdravijo raka in te rešijo, tudi tvoj oče bi si to želel če bi bil med nami. In ne skbi zaradi Harryja. Čakal te bo"
Čeprav mi je to že 10000x povedala sem vseeno dobila solze v oči. Vse je bilo tiho dokler ni mama na mizo prinesla palačink: "Tako, tvoja zadnja večerja doma. Palačinke z nutello, ki jih imaš najraje. Naredila sem ti jih danes saj bo jutri preveč pakiranja ter babica naju je povabila na večerjo." Pogledala sem jo in se ji nasmehnila. Pojedla sem štiri palačinke potem pa odšla v sobo. Vzela sem pižamo in se šla stuširat. Ko sem bila pripravljena za spat sem šla v sobo in si naredila glasbo. Kaj kmalu mi je pred očmi nastala tema in zaspala sem.
24. maj 2014
u172176
u172176
next
24. maj 2014
u154915
u154915
OMG svetovno je neeeext hitro prosim!!! <333333
24. maj 2014
neeext*.*:$$
24. maj 2014
next
24. maj 2014
Neeext♡♡
24. maj 2014
neeeeeeeeeeext pa hitro ker je to the best <3
24. maj 2014
Neext♡♡
24. maj 2014
Omgg *__* najbolsssss...nextttt :*
24. maj 2014
Next pa hitro
24. maj 2014
Next♡
24. maj 2014
u172491
u172491
Hahah men je ime Vita
24. maj 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
24. maj 2014
next
24. maj 2014
neeeext <3
25. maj 2014
next
25. maj 2014
Dans ko pridem domov nadaljujem..hvala vsem res.. ce mate kake kritike al pa kaj napisite pa bom popravla. ❤
25. maj 2014
Super je Neja, neext!
25. maj 2014
Neeext!!! PER-FECT <3
25. maj 2014
next
26. maj 2014
neeext.<3
27. maj 2014
u172176
u172176
sam neki zakaj mora bit use povezan z 1d
29. maj 2014
cσℓσυя мιχ mogoče zato ker je to fan fiction o 1D.pa če ne želiš brati ne rabiš samo mi njihovi fani pač radi to beremo ti pa če nene pač nene
29. maj 2014
Hvala vam ker berete.. vedno ce je kaj narobe sprejemam kritike in mi povejte ce je kaj kar bi popravla.

"Dobro jutro ljubica" je mama s polnim veseljem vstopila v mojo sobo in odgrnila zavese. Pogledala sem na uro in skoraj bi me zadel šok. Pol 11?! Se hecaš? Vstala sem in se začela oblačiti mama pa je z odkimavanjem odšla iz sobe. Ko sem se uredila sem šla v kuhinjo. Danes je tisti dan ko bom odšla in zapustila Harryja. "Pojdi do Harryja in Severine, ter se poslovi, zvecer greva k babici potem pa direktno v London" kako lahko to izgovori cisto mirno? Se sploh zaveda da mi je Harry vse in ga ne zelim zapustiti? Z zalostnim obrazom sem oblekla jopico in se obula. Kmalu sem stala pred Harryjovo hiso in pozvonila.

*Harry*
Pri vratih je pozvonilo. "Naprej, odprto je." Skozi vrata je stopila ona. Neja. "Skoraj preprican sem bil da si ti" sem se zasmejal in jo povabil v kuhinjo kjer sem si pripravlal zajtrk. Ni bila videti prevec vesela a to me ni motilo saj jo bom spravil v boljso voljo. "Kaj se tako drzis?" Sem se zasmejal in jo pozgeckal. Na obraz je spustila malo nasmeha a se je kmalu spremenilo saj se je na njen obraz spet pojavila zalostna podoba Neje. "Kaj je narobe mačka?" Sem jo vprašal in ji dvignil brado. Nenadoma mi je skocila v objem. Okek tega pa res ne razumem. Cez nekaj casa me je izpustila in začela.. "Veš..nočem biti predolga ali dolgočasna.. boljse da ti kar povem.." vedel sem da bo nekaj. Nekaj groznega, ker še nikoli ni bila taka.. pogledal sem jo s taki ocmi ki so ji dajale znak naj neha govoriti ampak ona se ni zmenila zame. "Danes zvečer se selim. Pravzaprav greva z mamo v London ker je tam dobila boljšo službo in bo tudi več časa preživela z mano. Prej te nisem želela obremenjevati s tem in upam da mi boš kdaj lahko odpustil.." otrpnil sem. Videl sem njene solzne oci.. malo ji je manjkalo da bi ji solza zacela spolzeti po licu a se je nasmehnila in si podrgnila oči. "Še se bova videla. Obljubim. Nikoli te nebom pozabila če tudi ti mene neboš. Mama mi je obljubila da če ji služba nebo všeč prideva nazaj" nasmehnila se mi je še enkrat. A se heca? Seli se ona pa se smeji? Ji je bilo kdaj sploh mar zame? hotel sem nekaj reči a me je prekinila in rekla da me ima najraje. Na svojem licu sem začutil solzo. Nato še drugo. Poljubila me je na lice "ne skrbi srček" nekaj časa sva se gledala v oči. Verjetno je čakala da ji bom kaj rekel ampak se mi res ne sanja kaj želi od mene. "Vredu potem, se vidiva" to so bile njene zadnje besede in odšla je. Dobesedno je odšla? V prsih sem začutil bolečino. Zdaj sem dobil odgovor da ji res nikoli ni bilo mar zame saj bi mi to drugače povedala že prej.

*Neja*
Ne razumem se. Kako sem lahko to naredila? Ga najverjetneje za celo življenje zapustila? Edini je bil ki mi je vedno stal ob strani. On je vedel vse o meni. On je bil moj najboljši prijatelj. Zdaj bom lahko prijateljica samo še s sabo. Začela sem hitreje hoditi proti moji hiši. Edina stvar ki me trenutno pomirja je to da me čez eno uro nebo več tukaj in nebom več rabila gledati hiše ki mi od zdaj predstavlja bolečino. Poleg tega pa me Harry sedaj sigurno sovraži in noče več videti. Nikoli.
29. maj 2014
nexttttttttttttt
29. maj 2014
Nextttttttttt
29. maj 2014
Še 1 next...
29. maj 2014
Next
30. maj 2014
nexxxt+nova bralkaa <3
30. maj 2014
Omfg! Nexxxxxxxtaj hitro!!!! Svetovna zgodbica je!!
30. maj 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg