Forum
† okey zgodbico bom pisala z mojo perfektno ano (dιrecтιoɴer*)
† ja no, sam za informacijo, to nebo neka normalna zgodba, in jst take še nism zasledila haha.
† nebom rekla kdo igra "supriseee" ampak morm rečt da boste nekatere zlo presenečene...haha
----------------------------------------------† ѕтory oғ мy lιғe-----------------------------------------

-cecilia-
»pustil me boš tam?« sem se kujala in obešala po novoletni jelki. Bil je božič mene pa pustijo v gozdu, v koči od mojega pradedka. »in kdo bo še tam?« sem bolj zamomljala kod povedala, saj sem vedela da te bitke ne morem zmagati. »tvoja babica in mama bosta tam.« bil je tako navdušen kod bi se naučil voziti kolo, ali izgubil prvi zobek. »nočem iti tja še nisi slišal za demona v gozdu?« vprašala sem v upanju da ga bom z strahom odvrnila od te grozne misli. Nikoli nisem verjela v to sranje, ampak v obupnih primerih neumnih staršev, so demoni in duhovi zelo koristni. »cecilia mycock, hčerka denisa mycocka, tja boš šla v vsakem primeru in pika amen!« je povedal uradno, kod policist preden te pelje v celico. Žalostno sem se obešala po novoletni jelki »in tam ni nobenih demonov« je še veselo dodal, in odhopsal v kuhinjo. Nesramno sem gledala za njim dokler nisem začutila da ni nobene podlage več pod mojim hrbtom. Zvrnila sem se po tleh z jelko vret. Vsi balončki so se razbili in jaz sem žalostno strmela skozi okno, na prazne ulice našega mesta. Božič pa tak. Ampak naj se vam predstavim. Sem cecilia mycock, imam 16 let, tisti tip ki je ''odhopsal v kuhinjo'' pa je moj oče. moja starša sta ločena in zato toliko bolj tečna. »cecilia, kaj se je zgodilo!?« je oče zagrmel iz kuhinje, v naročju polnem steklenih kozarcev. »veš, kozarce bi lahko pustil tam. Ni jih treba siliti v situacije ki se jih ne tičejo« sem povedala z grdim obrazom a vendar posmehom v sebi. »mislil sem da hočejo videti božično katastrofo« videla sem kako mu gre na smeh, in kako je smeh poskušal spremeniti v kašljanje, ki še zdaleč ni bilo podobno kašlanju. »kozarci nimajo oči, in mimo grede nauči se lagati. Smejanje ni eden od tvojih dobrih lastnosti laganja« pobrala sem se iz kupa nekdanjih balončkov, in ponosno odkorakala proč. Presenečeno me je vprašal o božičnem neredu, ali tako rečeno jelki na tleh, pa sem le skomignila z rameni in se napotila v mojo sobo. Soba je bila lepo urejena na sredini pa je bila plastična račka za guganje. Usedla sem se nanjo in jo ''zajahala'' na kar sta skozi vrata udarili moji najbolši prijateljici ana in ksenija. Na ves glas sta se smejali. Prva stvar ki jima je prišla na misel je da naskakujem ubogo račko. V tem primeru se mi račka smili saj, ni doživela vsega kar sem sposobna. Tega raje nisem izgovorila, ker bi ksenija padla v komo in se zbudila komaj čez nekaj dni. Nemara ko govorimo o seksu. Tako se je zgodilo zadnjič ko je ana rekla da obožuje vibratorje z piščančjimi krilci ker jo bolj vzburijo. Ne vem ali to drži ali ne, vem pa da je ksenija padla skupaj in se ni zbudila nekaj mesecev. »no ali boš šla dol z te račke ali ne?« me je vprašala z solzami smeha. Stopila sem dol jezna ker sta me zmotili pri tako pomembnem opravilu. »če še nista opazili imam menstruacijo in zato bom zelo tečna.« mrko sem ju pogledala, one dve pa sta se hitro pobrale iz sobe. Slišala sem kako ju je na poti ustavil oče in ju vprašal kam hitita, odgovora pa žal nisem slišala. Kakšen dan. Ampak očitno nimam izhoda, torej morem začeti pakirati. V zelen kovček sem zložila vse najlepše majice ki jih imam. Tudi hlače bi mi prav prišle, zato sem pustila mesto tudi zanje. Ko sem končala sem se vrgla na mojo lepo postlano posteljo in v trenutku zaspala. Imela sem zelo čudne sanje. Spomnim se da je v njih nastopal čarovnik, in koča v gozdu. Bilo je podobno nočni mori. Zbudila sem se okoli ene ure vsa prepotena. Torej je res bila nočna mora. Ko sem boje pomislila, sem ugotovila da to ni bila nikakeršna napoved prihodnosti ali kaj podobnega. Sanjala sem grozljivko ''cabin in the woods'' ki jo je predučerajšnem med fiziko sestavila ana. Umirila sem se in odšla nazaj spat. Gledala sem v florescentne zvezdice nad mojo posteljo. Kar na enkrat se mi je stemnilo pred očmi. Potonila sem v sladek spanec.

----------------------------------------------† ѕтory oғ мy lιғe-----------------------------------------

† upam da vam je ušeč haha, pa nasledni del piše ana. tak da pričakujte perfekcijo!
† next?
08. november 2013
u154723
u154723
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxttt!
08. november 2013
u153052
u153052
next
08. november 2013
Neeeextt
notri sta ksenija in anaa
08. november 2013
next
08. november 2013
u27814
u27814
nina me je vklučla v zgodbo in rekla da nesmem spremenit.. aja drugač je opisala resničen dogodek "posiljevanje račke v topolšici"
08. november 2013
hhahahah ojoj no genij
08. november 2013
u151138
u151138
MYCOCK! AHAHAHAAHAHAHHAHAHAHAH OMFG !
A jst pa nism najboljša prijateljica? Ugh kr nexta neb napisala sam si ne morm pomagat kr je tko popolno
VIBRATORJI Z KRILCI! AHAHAHAHAHHAHHAAHHA
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextt
08. november 2013
u27814
u27814
trish se siii najbolša pisatelca aja pa ta zgodbica je sad najine bujne domišlije
08. november 2013
u151138
u151138
PRIJATELJICA ČLOVEK
08. november 2013
u27814
u27814
želiiiiiš
08. november 2013
u153281
u153281
nnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxtttttttttttt
08. november 2013
nnnneeeeeeeexxxtt <33
KSENIJI JE VŠEČ XĐ FULL DOBRO *O*. PRVIČ PIŠEM COMMENT NA ZGODBICI IN NIMAM POJMA KAJ NAJ NAPIŠEM XĐ
NO,TOREJ,ANA IDI NEXTAT
08. november 2013
ZAJ SEM ŠLA CELO ŠE ENKRAT PREBRAT KR SEM EN DEL PRESKOČLA,IN JA,NAMERAVAM TE UBIT,NINA! MENE SI DALA NOT!
OK,ZAJ SEM ŽE BOLJŠE
08. november 2013
u27814
u27814
KSENIJA CALM DOWN
08. november 2013
u28319
u28319
Neext:* Wii moja Anaa pišee*-*
08. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext <3
08. november 2013
okey en dan me ni gor!?
ja patricija tudi ti boš uklučena not, kasnej
09. november 2013
ajaj... ksenija ne me ubit haha
09. november 2013
u155957
u155957
Neeext :'D
09. november 2013
u27814
u27814
Moj next dobite po vsej verjetnosti jutri, razen če bo prišlo do kakih sprememb pa v torek..
10. november 2013
u27814
u27814
Evoo tuki je še next iz moje strani.Dans je mal krajši ker se mi je prejšnji zbrisu..
Hope u like it.
*Doma*
»Ljubica vstani, počasi boš mogla it k mami« je rekela oseba ki sem jo zdaj tako sovražila.«Whatever«sem zamomlaja in se z odejo pokrila čez glavo.Tako sem ležala kar nekaj časa dokler na svoji glavi nisem začutila nekaj hladnega in mokrega? Hitro sem vstala in videla mojega očeta z vazo v roki.Bila sem tako jezna nanj, kako mi lahko to sploh naredi??

*v gozdu*
Moj oče me je pripeljal v neko gozno jaso.Bila sem sama, slišalo se je lahko samo bobnenje avta in ptičje petje. Bila sem na razpotju med temnim gozdom ter oranžno-rdečim sanjavim nebom. Malo sem postopala po gozdu in se smilila sama sebi, zakaj me mama želi videti ravno zdaj? Zakaj ne pred petimi ali desetimi leti ko sem jo potrebovala a nisem imela nikogar.Malo sem še premišljevala ko pa sem nenadoma zaslišala čuden zvok.Sprva je bil nežen, postopoma pa je zvenel kot volk.Obrnila sem se in sledila zvoku glasa.Bila sem že čisto blizu, ko sta pred mene skočili Ana in Ksenija.Uboga Ksenija je spet skoraj padla v komo ampak ni ker sem ji pod nos pomolila alkoholni robček, ki ji smrdi do marsa in nazaj.
Ana Gay Focker je moja najbolša prijatelica že od plenic.Ima dolge rjave lase in rjave oči. Stara je 16 let in živi pri očetu Tucker Gay Fucker-ju. Njen karakter pa se ne razlikuje dosti od mojega;rada posiljuje račke in se smeji kot psihopat.

Ksenija Ledicky je moja druga najbolša prijatelica.Njo sem spoznala na taboru Vukojebina.Tam smose učili useh stvari in med njimi meni najljubšo posiljevanje plastičnih račk.Tudi Ksenija je stara 16 let.Ima blond srednje dolge lase in modre oči.Iz šole so jo izključili zaradi smejanja med poukom.
Počasi smo hodile po ozki potki, dokler nismo prospele do visoke železne ograje.Malo naprej pa so bila še vrata.«To je to« sem zamomljala in pozvonila.Nihče se ni javil zato sem poklicala še enkrat. »Ja prosim« se je oglasil glas katerega nisem slišala že 14 let.Pripadal je moji mami.«M-m-mami prišla sem« sem zjecljala saj nisem bila vajena uporabljti besede mama.«oh, ljubica ti si.. počakaj malo, takoj pridem« je rekla in prekinila najino zvezo.To je to.Zdaj bom spet po 14 letih videla svojo lastno mamo.Del mene se je veselil tega trenutka del mene pa je to zavračal.
Železna vrata so se počasi odprla.Počasi smo odšle do vhodnih vrat, tam pa me je čakalo presenečenje.Moja mama,babica, neka ženska in punca mojih let...
† Next?
† A vam je ušeč?
† Patricija je izrazila željo da bi zraven pisala in seveda sva ji z nino uresničili njeno SRČNO željo
11. november 2013
u153281
u153281
Neekkkšt!!!! :33
11. november 2013
Next! ;3 Meni je ful dobra zgdobica!.*
11. november 2013
u28319
u28319
Nekštt:*
11. november 2013
HAHAHAHAHAHA posiljevanje račk ke te fak hahahahahahah
† Next? jaaaaaaaaaaa, neeeeeeeeeeeeeeeeext <3
† A vam je ušeč? am jaaaaaaaaaa:*
11. november 2013
u153451
u153451
neeeeeeeeeeeext ;3
popolno je in ne rabita še ene pisateljice xĐ
12. november 2013
Ksenija Ledicky wtf? mislim,vama se je zmešalo . posiljevanje račk? orginalna ideja?
i love it
nnnnnnnnnnneeeeeeexxxxxttttt
12. november 2013
omg kere fore next drgač !!!
12. november 2013
u27814
u27814
ksenija to posiljevanje račk se je resn zgodilo..
12. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg