Forum

Boš bral zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. junij 2014
Ura je odbila polnoč. Z mojo najboljšo prijateljico Lariso sva se dogovorile, da na petek 13, torej danes odpravile na pokopališče.
Larisa je točno ob polnoči pritekla na pokopališče. Larisi je pred kratkim umrl dedek. Ko sva stopili na pokopališče je bilo vse temno , le sveče ob grobih in tudi s težka sva našli Larisinega dedka. Končno sva našli grob. Na grobu je bilo nekaj čudnega…bil je odprt! Z Lariso sva se čudno pogledali. Ozrli sva se naokrog. Vsi grobi so bili odprti. Polno pokopališče je bilo MRTVECEV! Z strahom me je Larisa vprašala : ˝Kako se bova zdaj rešili iz pokopališča mrtvecev? ˝ Larisi nisem mogla odgovoriti , saj me je bilo preveč strah.
NEXT?
19. junij 2014
20. junij 2014
next..lahko povem kritikoač lohka bi bol ponazorila strah,trepet...Lahko bi Bilo bol napeto in to mi je ušeč kr si začela z malo drugačnim uvodom kot ostale
24. junij 2014
next
25. junij 2014
.... next: Tekle sva proti izhodu. Lariso je nekaj prijelo za nogo. Pohitela sem na pomoč..a brez uspeha. Ko sem ji začela pomagati še je mene nekaj prijelo za roko in potegnilo v grob. Ni bilo več upanja za naju. Mučilo naju je dobri 2 uri. Prišle sva pod grob. Vse je bilo črno…sama tema. Eden od duhov je bil tudi moj oče. Grozil mi je z nožem, da me bo ubil. Larisa se je v kotu po tihem jokala…Zagledala sem lestev, ki je vodila ven. Po tihem sem jo poklicala. Skupaj sva se odpravili po lestvi navzgor. Ko sva prišle ven sme hitro odtekle domov. Doma sem se vrgla na posteljo. Na steni se mi je prikazala podoba ena od duha.
30. junij 2014
neext *-*
30. junij 2014
še en next
30. junij 2014
al pa kar zdj next ok? demons girl?
30. junij 2014
okš
30. junij 2014
Next
30. junij 2014
u164954
u164954
next
30. junij 2014
jutri next
02. julij 2014
Zakričala sem. Mama je hitro pritekla v mojo sobo.
Imela je podobo duha. Zadela me je kap. Na enkrat sem se znašla v bolnici. Zdravnica mi je povedala, da je mama umrla zaradi podobe duha…
03. julij 2014
1. del konec
2. del 3 nexti
03. julij 2014
next
08. julij 2014
next
08. julij 2014
Next
08. julij 2014
kako se vam zdi 1 del?
10. julij 2014
supaaaaa <333
10. julij 2014
lahko še kakšne punce povabite zraven al pa fante...drugač pa hvala. zgoda je nastala med uro slovenščine ker mi je blo bw in je učitelca ravno spraševala <3
10. julij 2014
jaz bom ko pridem na starega znanca k mi prenosnk foooooooool šteka
10. julij 2014
ok<3
10. julij 2014
2.DEL
Zbudila sem se v bolnišnici. Ob meni stoji moja najboljša prijateljica Larisa. Povedala mi je, da mi je včeraj umrla mama. Zelo sem bila žalostna. »Čez 2 uri pridejo pote in te odpeljejo v sirotišnico,« mi je žalostno dejala. Samo na veliko sem jo pogledala.
Čez 2 uri je pred bolnišnico pripeljal črn star avto.
3.nexti
10. julij 2014
next?
30. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg