Forum
u139747
u139747
✡odločla sem se,da bom pisala mojo prvo zgodbico c:
✡brez oglaševanja .________.
✡upam,da bom mela kej bralceu,ker bo zih ena polomija ven prišla :/
✡bom kr začela c:

'budala,zabita,krava,grda neumna' so se drli usi na šoli,en za drugim.dekle,ki je bilo v središču pozornosti je steklo stran,samo gledala sem jo in slišala glasove smeha.dekle se mi je smililo, vem kako ji je,ker jo nihče ne mara in nima prijateljev.tudi jas sem tista izmed teh deklet,ki so brez prijateljev. stekla sem za dekleto v šolski wc.potrkala sem na vrata in odprla mi jih je. sedla sem zraven nje in jo tolažila.roko je imela celo krvavo in useeno mi je bilo,če mi s krvjo umazala majco. ko sem jo potolažila sem jo prijela za roko in skupaj sva odšli ven,ven iz tega pekla ._________. ko sva se dovolj oddaljili od šole sva se predstavili ena drugi in,ko sem jo bolje spoznala sem ugotovila,da ni slaba punca.

skupaj sva šli domou,ker je bila pri meni mami še doma sva šli k njej. živela je v hiši s svojo družino in bli so res bogati *_______* no ja,saj ne da smo pri meni revni,samo nimamo tolko dnarja ko ga majo pri alishi.pogovarjali sva se zlo dolg in pol mi je zazvono telefon.bla je skrita številka .__________.
☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼
bedn začetk sej vem ._______________.
5 nextou nou del :333
12. junij 2013
neeeeeeext
12. junij 2013
u140462
u140462
neeeeeeeeeext *o*
12. junij 2013
u112645
u112645
neext
12. junij 2013
u127721
u127721
neext! *.*
12. junij 2013
u127021
u127021
neekšt
12. junij 2013
next
12. junij 2013
u135823
u135823
neeeeeeeeeeext!
12. junij 2013
u126015
u126015
neeext
12. junij 2013
u97075
u97075
neext
12. junij 2013
u83544
u83544
next !!!!!
12. junij 2013
u140011
u140011
Neexy <33
12. junij 2013
next<3
12. junij 2013
wαllғlower.*
wαllғlower.*
neext
12. junij 2013
u125072
u125072
neeeeeeeeeeext :*
12. junij 2013
neext(:
12. junij 2013
u127021
u127021
neeekšt
12. junij 2013
u139747
u139747
✡hvala usem k berete<33333
☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼

nekaj časa,sva samo gledali v telefon in razmišljali,če bi se javili.čez nekaj časa sem se javila in uklopila zvočnik.bil je neki fant in rekel,če se bi se dobili enx zunaj.obe sva se čudno spogledali in ga uprašali kaj bi rad od naju.povedal je,da ima prijatelja,ki bi naju rad spoznal.čez nekaj časa sva pritrdili in zmenili smo se ob šestiih ;$$ malo sva gledali po alishini omari in razmišljali kaj bi lahko oblekla.čez nekaj časa sem se zagledala v ena popouna oblačila.zagledala sem ene fuul hude kratke hlače pa majčko ;$$ pa še hipster stiil ma tko ko jas ;$$ alisha se je hitro preoblekla v oblačila,ki sem ji jih jas zbrala potem pa je šla z mano k meni in mi pomagala zbrati kaj naj oblečem še jas. na koncu sva bli oblečeni precej podobno :$$

(1.oblačila so od alishe 2.pa moja)

ker sva imeli še 4 ure časa sva se odločli,da greva še u šoping.mami sem rekla za dnar pa alisha svoji in pol sva šli u use trguvine k so ble tm ;$$ nabaule sva res fula cunj.razedlili sva jih na dve polovici in usaka je odnesla eno polovico.itak pa si bova use cunje sposojali,ker mava isto velikost majic in hlač ;$$ 3 ure so hitro minile in sva zato šle še domou odnest cunje.mau sva se še namazale pol pa me je spet nekdo klical s skrite številke .____. javla sem se in dala na zvočnik,spet je bil tisti fant.rekel je,da se dobimo pri sladoledarju *.* potem sva prekinili in malo pohiteli saj sva imeli samo še 1o minut časa. ko sva prišli do tja sta 2 fanta stala pod streho in gledala v nebo. čez nekaj časa sva stopili do njiju.stali sva pred njima a naju nista pogledala zato sem enega od njiju pocukala za rokav.ta me je pogledal.

mel je tak popolne modre oke *_______* tko sva se bolje spoznala alisha pa je spoznala tistega drugega tipa. midva z kevinom (tko je blo ime temu tipu) sva šla do plaže in se pogovarjala o različnih stvareh,za alisho in tistega ta drugega tipa pa nisem vedela kam sta šle. ura je bila že 10 in začelo se je temniti.poklicala sem alisho in zmenili sva se,da greva skupaj domou. ko sva prišli do mojega doma sem se poslovila od nje in kevina ter odšla v hišo.pozdravila sem mami in očeta,ki pa mi nista odzravila.sedela sta za mizo in se resno gledala. 'bella,pridi sem,resno se moramo pogovoriti s tvojim očetom' je rekla mami s tresočim in resnim glasom.sedla sem za mizo in oči je pričel govoriti 'veš,s tvojo mami se zadnje čase nerazumeva precej dobro,zato sva se odločila za ločitev' je rekel 'meniva,da bi bilo bolje,da se midve odseliva,ker tukaj tako pa tako nimaš prijateljev' je rekla mami mirno in tiho. 'ampak mami,grem samo pod pogojem,da gre alisha z mano ali pa ostanem tukaj' sem rekla bolj naglas,da sem se že skoraj drla. 'lahko gre,če ji bojo dovolili' je pritrdila mami jas pa sem hitro stekla v sobo.prižgala sem računalnik in hitro šla na skype.alisha je bila gor in hitro sem ji use povedala. ko mi je povedala,da lahko grem sem bla tok najbol hepi ludek na svetu ;$$$$$ no ja,ker je blo že pozn sm šla spat ;$$
☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼
sorite,ker je tok pozn nou next sam prej nisem mela časa...
neext?
12. junij 2013
u127021
u127021
neeekšt
12. junij 2013
u127721
u127721
nneeeeeext! <33
12. junij 2013
next
12. junij 2013
u112645
u112645
neext
12. junij 2013
next
12. junij 2013
u135508
u135508
Neeeeeeeeeeext *_*
12. junij 2013
u97075
u97075
neeext
13. junij 2013
u140011
u140011
Neext
13. junij 2013
u139747
u139747
vem da nism dubila neki velik nextou ampak mam res veliik idej pa stvari k bi jih rada izpisala iz sebe tko da ja...pač ta next bo biu pou resničn (Iz mojga lajfa) tko da without hejte c:

bil je petek.zadnji dan šole.zjutraj sem se zbudila ob 7 in hitro šla na fb. dans mo mel valeto sam js itak nebom šla,alisha pa tud veretn ne.itak se pa zvečer selim .____. mela sem eno novo prošnjo.pogledala sem od koga je in bla je od kevina. sprejela sem ga in biu je gor. klikno me je in sva se pogovarjala.nism vedla a bi mu puvedala,da se selim al ne. čez neki časa sm zbrala pugum in mu use napisala. povedala sem mu,da se selim v new york in pol mi je povedo,da tud on tam žvi ;$$ bla sm took hepi ;$$ ker sem bla lačna sem šla u kuhno si nrdit za jest.jedla sem palačinke z nutello *.* ko sem pojedla sem šla na rolarje z alisho.rolali sva se približno tri ure pol sva pa šle usaka na svoj konc dumou .____. ko sem pršla dumou je bla ura 11.šla sem pod tuš in se hitr zrihtala.pol sm šla pakirat use cunje kar sm jih mela.ku sem kunčala je bla ura že 2 popoudne. mela sem kosil pol sem pa lahk šla na računalnik *.* ker nisem vedla kaj naj delam sem šla ležat na pojslo in poslušala sem glasbo.glasbo ki me je pomirjala in mi dajale različne navdihe. kar naenkrat sem podzavestno ustala in uzela u roke svinčnik in začela risat. risala sem usa moja čustva,čustva ki povejo mojo celotno zgodbo,čustva za katera ni nihče vedel,še sama nisem vedela za njih.roka me je že zlo bolela,ker sem tok risala.zbudila sem se ob šestih zvečer.sedela sem na stolu za svojo mizo,zgleda,da sem zaspala kar za mizo x''đ sem si mislila sama pri sebi in se nasmejala.poklicala sem alisho in ji rekla,da čez eno uro gremo in da naj bo pripravljena.hitro sem nekaj pojedla in se uredila.nase sem navlekla neke hlače,ki smo jih učeraj kupile z alisho in neko majčko ki sem jo pustila še zunaj ne da bi vedela. počesala sem si svoje dolge rjave lase.ker sem se že naveličala ene in iste frizure sem se odločila,da si bom skodrala lase *______*

ura je bla že 5 do sedmih in zato sva z mami šle.itak sva mogle odnest še use najine koučke,pohištvo bova pa itak nou kupile.raunno,ko sva se pripeljali do njene hiše je alisha stopila vn.pomagala sem ji z nošenjem koučkou in kmalu smo lahko odšle. dolgo smo se vozile in obe z alisho smo zaspale.mami naju je zbudila okrog destih in z alisho sva šle u starbucks na kavo.

ko sva spili smo se odpravile naprej,čez približno eno uro smo prišle v new york *____* prišle smo do neke lepe razkošne hiše.bla je tok asdfghjk :$$$$$ hitr sm mami uzela kluče in stekla notr brez koučka.hitr sm šla u drugo nadstropje in tam je blo tok sob *_____* odpirala sem vrata za vrati in končn pršla do ene asdfghjk *_______* sobe. bla je tok popouna,taka k sm si jo vedno želela,mela sm tud svojo kupalnco in use kar bi si usaka punca želela *_____* hitro sem stekla vn še po koučke in jih hitr nosila u hišo in čiis usakič sm se faking zgubila ._________________. telefon mi je zazvonil in bla je skrita številka.itak sem vedla,da je kevin in sm se usa srečna uglasla.ne,ni bil kevin,bil je moški glas,nisem vedla kaj naj nrdim. hitro sem odprla okno in vrgla vn telefon,da se je razbiu. tko bom zdej usaj mir mela .____________. sm si misla sama pr seb. ker sem bla zaspana se niti oblekla nisem v pižamo ampak sem se sam vrgla na pojslo in zaspala .________.
a so vm dost dolgi next?
neext?
13. junij 2013
u97075
u97075
neeext:*
ja kul so *___*
13. junij 2013
u112645
u112645
neext