Forum
✝️Ta zgodba ne bo tako strašna,kod si vi predstavljate po napisu
✝️Pravzaprav bo ta zgodba strašljiva (bom poskusila vsaj napisati,ker nisem ravno dobra o tem)
✝️Če ne marate strašljivih zgodb ali vas je strah,rajše ne brati (saj vam ne ukazujem,samo svarim vas )
✝️Upam da jo boste z veseljem brali

Ali boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. februar 2017
Next
06. februar 2017

Imela je dolge črne lase in črne uči.Nosila je kratko majico z napisom " I kill you " v svojih krvavih rokah pa je nosila črne vrtnice z trnji.Pogledala me je in počasi pozdravila z " Hay " nagnila je glavo.Ozdravila sem nazaj potem pa pogledala v njene uči.Bile so temno rdeče.Iz njih je začela teči gosta črna kri ki se je prelivala na njeno majico.Osvetlila je napis " I kill you " stekla sem stran.Postajalo me je čedalje bolj strah.Z rok sem spustila vse vrečke v katerih je bila hrana.Ko sem bila pred svojo hišo sem pogledala na steho tam je bila tista deklica " Ker,si zbežala se ti bom maščevala " je zaklicala in skočila z strehe.Padla je na trebuh in iz nje je začela teči kri.Ni več dihala.Ni kazala znakov življenja.Vstala se je bila je potolčena in imela je obrjen nos bila je cela krvava.Zdaj ko sem v peklu se spovnim samo še to da me je ubila.Kako sem prišla v pekel?Ker sem dovolila da skoči,sem zbežala in jo poškodovala.
06. februar 2017
Next Next Next
06. februar 2017
Ok sam izmislim si.Lahko ti tud kej napišeš
06. februar 2017
kam
06. februar 2017
Pač lahko tukaj
06. februar 2017
ok
06. februar 2017
Nisem si mislila da sem to naredila.Takrat je ven pritekel očka od deklice.Nisem bila predaleč da bi me lahko ujel.In res me je.Ko je videl čisto potolčeno in krvavo deklico je začel vpiti name.Deklica si je mislila:čisto prav ti je.Jaz sem spet tekla domov.Tekla sem da me nihče ni mogel ujeti.Doma nisem o tem nič povedala.Ko smo jedli kosilo je v hišo vsopil dekličin očka.Mama in očka sta me spraševala kaj je bilo nisem imela drugega kot da sem povedala.A ko sem izrekla prvo besedo je...
06. februar 2017
z svojo velikansko in močno roko udrail po mizi " Vaša hči je poškodovala mojo " je glasno rekel in iz ust se mu je prikadil rdeč dim.Spremenil se je v kapljice krvi ki so popadale na tla " bom pa spet morla čistiti gospod prosim povejte do konca kaj se je zgodilo..." je rekla mama in zavila z učmi.Tesno je pogledala proti tlom " Naj se vam sama predstavi " je rekel oče iz kapljic krvi je nastala deklica.Zavzdihnila sem in debelo in srepo gledala.Oče od deklice je z žepa vzel nož in me začel napadati...
06. februar 2017
Next
07. februar 2017
Next
12. februar 2017
Vidve lohk tud pišeta,sj lohk pač vsi pišemo
12. februar 2017
Next
19. februar 2017
Sтσяу σƒ тωσ ƒяιєη∂ѕ
http://www.igre123.com/forum/tema/story-of-two-friends/193689/
če bi gdo bral
03. marec 2017
u222697
u222697
Ja to zgodbo STORY OF TWO FREINDS sva napisale midve z Liso drugac pa Next nujno sej ves da zivim za grozlivke no
19. marec 2017
Next
17. maj 2017
Next
18. maj 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg