Forum
u181235
u181235
Hejhoj! ♥
No to je zgodba iz real lajfa, ki se lahk zgodi teb, al pa men. Tko da če ti kej nepaše sta zate sam dve besede: spi-zdi!
Hope u like it <33
**************************************************************************************************
"Kayla, ljubica!" se je za mojimi vrati omarice zaslišal znan glas. Na petah sem se zasukala za 180° in ugledala mojo najb... no, ne ravno najboljšo, prijateljico Lucy.
"Hej." sem ji z nejevoljnim in nekako zaigrano veselim glasom odgovorila.
"Kako si srce?" je še vedno vztrajala polna veselja.
"Emm, no, dobro nekako." glas se mi je tresel. Nisem bila preveč dobra v laganju. Kotički ustnic so se ji povesili navzdol, postala je vsa sočutna in raznežena dušica.
"Kaj je narobe?"
Nekaj časa sem premišljevala kako naj ji odgovorim, nato pa sem našla prave besede:
"Ahh, nič. Le starši..." ko me je prekinila.
"Se kregajo?" je kot vedno dokončala moj stavek. Pokimala sem.
Močno me je objela in skoraj sem nehala dihati. A pravo to sem si želela, ne dihati...

Moje življenje ni bilo ravno z rožicami postlano, ravno nasprotno. Mama in oče staa se ves čas prepirala, oče jo je tudi tepel. On ni hodil v službo, zato smo se oskrbovali le z eno, minimalno plačo. Mama je cele dneve delala, oče pa je hodil po gostilnah, pil in kadil. Zvečer ko je mama prišla iz službe se je oče vračal iz gostilne in takrat jo je kar brez razloga tepel. Tudi mene in brata je tepel. Večkrat smo skušali poklicati policijo, a je nismo mogli zaradi očetovih izpadov jeze.
Moj brat, trinajstletni videoigrični odvisnik je cele popoldneve preživel za računalnikom in vedno znova in znova igral igrice.
Imela pa sva tudi sestro, šestletno rakavo bolnico. Večino časa je preživela v bolišnici, na magnetni resonanci ali na kemoterapiji. Ni mi bilo lahko, res mi ni bilo.
V šoli sem imela zelo, zelo slabe ocene. Lani bi skoraj padla letnik. A mama se je že nekako navadila na vse. Moj prosti čas sem preživljala z gledanjem resničnostnih šovov in romantičnih filmov, zraven pa sem, kot kakšna telica prežvekovala sladoled in čips. Učila se nisem nikoli. Ko se mi ni dalo gledati televizije pa sem razmišljala na kakšen način bi naredila samomor. O tem sem razmišljala veliko in že kar nekaj let. Živela sem le še zaradi Lucy. In moj najboljši prijatelj je bil moj plišatsi medvedek Rupert, in otroških let. Bil je brez enega ušesa in prav tako mu je manjkalo oko ter roka.

"Kayla, hej! Zemlja kliče Kaylo!" se je norčevala Lucy. Zavedala sem se da sem bila tako zamišljena, da nisem opazila učitelja, ki je stal pred mojo mizo. In kdaj za vraga sem prišla v učilnico biologije?!
"No, gospodična Morgan," me je ogovarjal profesor Nickhole, stoječ pred mojo mizo."Kaj je aorta?”
Ker nisem imela pojma sem ostala tiho s sklonjeno glavo, zakopano med dlani. Tiho sem jokala, saj sem vedela sledečo oceno.
"Slabo, slabo, Kayla. Več sem pričakoval od tebe."
Punca, eno vrsto pred mano je dvignila roko. Bila je Sylvia, mrhica, ki sem jo izrecno sovražila.
"Ja Sylvia, upam da boš ti i ela odgovor." je jezno zdrdral profesor. Še vedno sem jokala.
"Aorta je največja Arterija v našem telesu." je važno odgovorila na vprašanje. Uhh, kako je nisem marala!
"Tako je gospodična."
Preostanek pouka je potekal kar dobro. Imelo smo le 6 ur, 7. nam je odpadla. Počasi sem se primajala do omarice in iz nje vzela zvezke in jakno. Ko sem stopala do glavnih vrat šole je do mene privihrala Sylvia.
"Hah, piflarka. Kako dobro ti gre biologija!" režala se je, kot da ima pod majico veverico. Jaz pa sem le zavila z očmi in odkorakala naprej. Kmalu se je pred šolo prikazala mama v rdečem kombiju.
"Živjo, ljubica. Kako si se imela?" je nasmejano vprašala
"No, ja. Kar dobro." nisem ji povedala za cvek.
"Kako lepo." je še odvrnila. Jaz pa nisem odgovorila.
**************************************************************************************************
Kak se vam zdi? Next? :3
03. november 2014
u178956
u178956
Omagaaaaaaaaah *oooo*
Ja prow mas i love u <3
Tole je tak dak popolno da...omg *_______*
Hh podobn lajf mam kok fajn + to da sm ze skor samomor naredla jeeej xđ
Ummm pac ja popolno je in cimprej next srce ♥
Neeeeeeeeeeeeeeext +prva bralka lalalalaa<3;*
03. november 2014
u181235
u181235
Haha tenksić :**
04. november 2014
u178002
u178002
neeeeeeeeeeeeeeext

Boga Kayla,boga Kaylina mama očeta bi najrajši u jajca brcnla pa zbežala z bratom pa mamo.Škoda da ni naredila tega
kot da ima pod majico veverico uff to si pa predstavljam
Nexti plosim
najboljše pišeš
04. november 2014
Next
04. november 2014
u181235
u181235
Hvala obemaa <333
04. november 2014
u178002
u178002
<3 :*
04. november 2014
u181235
u181235
Jutr bo next haha ♥
05. november 2014
u178002
u178002
dons
05. november 2014
u181235
u181235
Dons nemorem kr grem nekam hahaha
05. november 2014
u181235
u181235
Next posvečam moji srčici maji <33 uživi lubiiii :*****
**************************************************************************************
Ko sem stopila iz avta na našem dovozu sem globoko zavzdihnila, saj sem vedela, da je oče doma. Odprla sem težka, vhodna vrata in jih potisnila navznoter. Oče je sedel v dnevni sobi jha kavču in pil steklenico piva. Niti ozrl se ni, da bi me vprašal 'kako je bilo v šoli?' ali 'kako si?'. Nee, on je raje gledal filme. Zavila sem z očmi in se zapodila po stopnicah navzdol, do svoje sobe. Bila je v spodnjem nadstropju, tam kjer je po navadi klet. Mojo staro sobo je dobil Jimmy, moj patetični brat. Soba je bila precej velika in imela sem (celo) televizijo. Torbo sem vrgla na posteljo in prižgala televizijo, ko je nekdo potrkal na vrata. Odprl jih je. Bila je mama.
M-mami J-jaz
M- Srčece... Motim?
J- Amm, ne?
M- Dobro. S
07. november 2014
u181235
u181235
Jaooo sovražim to -_- prehitr sm prtisnala uggh -_-_-_-
M- Dobro. Se lahko pogovoriva?
Skomignila sem z rameni.
M- Zelo si popustila v šoli.
J- Vem.
M- Veš, morda bi pomagalo, če bi si našla kakšen hobi.
J- Saj mi nič ne gre.
M- To ni res. Vendar te kaj veseli?
J- Ja. Šolski radio. Vendar se je res težko vpisati.
M- Lahko pa poskusiš.
J- Morda...
M- Super. Jaz letim nazaj v službo. Adijo.
Poljubila me je na lice.
J- Adijo.

Bil je četrtek. Odločila sem se, da se vpišem v šolski radio. In neboste verjeli....... Niso me sprejeli!
Uff kakšno presenečenje. Dan se je vlekel. Skoraj sem zaspala. Danes sem šla domov peš. Ko sem prišla sta bila mama in oče že oba doma. Odprla sem vrata kuhinje in videla pruzor ki si ga nisem želela za nič na svetu. Oče je s stolom tepel mamo. Na oči so mi privrele solze. Zakričala sem:" Ne!"
Oče me je zagledal in se s stolom pognal proti meni. Pred nosom sem mu zaprla steklena vrata in stekla v sobo. Zaklenila sem vrata in pod kljuko podstavila stol. Na postelji sem se zvila v klobčič in jokala. Potrkalo je. "Pojdi stran!" sem zakričala.
"Jaz sem, mami." je rekel glas pred vrati. Vstala sem se, odmaknila stol in osklenila vrata. Pred njimi je stala mami, krvava in z polno modric. Spet sem začela glasno jokati. Mami je vstopila v sobo in me nežno prijela za roko. "Poslušaj me." je začela." Zbrala sem toliko denarja, da se bomo čez en teden odselili v New York. Seveda le jaz, ti, sestrica in Jimmy. Očetu nesmeš omeniti ničesar. Me razumeš ljubica?" popolnoma sem bila osupla. Pozabila sem dihati in iz sebe nisem spravila niti glasa. "Razumeš?" je ponovila. Le pokimala sem in mama je odšla. Še bolj sem začela jokati medtem ko sem si čistila mamino kri iz roke. Legla sem na posteljo in glavo zakopala v blazino. Nato pa sem malo razmišljala: saj nemorem ničesar izgubiti. Le zakaj bi bila v tem bednem Texasu, ko pa nimam za koga živeti. Če bi imela fanta bi bilo vse drugače, a ga nisem imela. Pravzaprav bo tam še bolje! Nakar sem se spomnila na mojo predrago Lucy. Le njo bom pogrešala.

En teden kasneje:
"Imamo vse kar potrebujemo?" je šepetala mama. Ura je bila 4:00 in oče je spal. Z bratom sva pokimala in sedla v avto. Lottie(sestrico) sem posedla na zadnji sedež in se sama vsedla na sovozniški sedež. V ušesa sem si vtaknila slušalke in se ozrla skozi okno. Nekaj minut za tem smo že bili na letališču. Letalo smo imeli čez pol ure, zato sem imela dovolj časa, da si v knjigarni na letališču kupim revijo.
***************************************************************************************
07. november 2014
u178956
u178956
Omagaaaaaaah bitcjes meni je posveceno lalalalalallalaaaaaa<333
Srce moje tole je popolno *_________*
Omg kr s stolom jo je tepu *0* ta pa ma probleme omg.
Drgac pa omagaaah kok
P
E
R
F

K
T
N
o
*00000000
Res svetyovno pises lubi :3

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext ♥:*