Forum
u151982
u151982

#trailer

✝ tko js sm se odločla da napišem en ff. pač kokr boste brali. :*
✝ not bo louis. po malem tud drugi iz 1D uglavnem louis.
✝ ej bo ta zgodbica za trish,.. love ya trish!
✝ tko nej neham bluzit...
✝ last thing: pikachuuu!
---------------------------------------✝ -1. ʟα ʟα ʟα ʟα --------------------------------------------------

»bitch, you eat my pizza.« sem kričala na mojo sestro. Ve kako obožujem prvo nedeljo v mesecu, saj takrat jemo res dobro večerjo. »you're obssest with food!« je rekla in se zlobno nasmehnila. »can you just please calm down? Amy you can eat my sandwich, faith stop doing this to your younger sister!!!« mama je bila kar stroga. »but mom, she allways do that. I want my pizza!« sem zopet začela prepir. »amy you're 17! You know how many pizzas you'll eat in your life?« vedela sem da ima prav ampak nisem popustila. »yeah mom i know, but i wont pizza now!« sem se zadrla. Faith pa je le mirno gledala mene in mamo kako se prerekamo. Moja mama se je razjezila, »fuck you're pizza, and shut up! Go in to your room.« faith se je zlobno nasmehnila meni, mami po pokazala nedolžen obraz. »both!« je mama povzdignila glas, in faith je jezno odcepljala do sobe. Zaloputnila je vrata in me jezno pogledala in rekla, »i hate you! Bitch!« »well good to know« sem ji prijazno odvrnila nazaj. Moja polovica sobe je bila polepljena z posterji od one direction, njena pa od neke meni neznane rock skupine. Najraje bi naredila zid med polovicama. Nato sva se ozmirjali, z opravljivkami kod so bitch, whore, cow, slut… običajen dan, katerega mi faith zmeraj pokvari. Sestre naj bi bile best friends forever? Ne v naši hiši. Hvala bogu da jutri odletim v san francisco. Tako je nebom videla vsaj 2 meseca. Božansko bo. Jaz bom vživala ona pa bo čepela v tem neznosnem mestu. »i feel sorry for you« se je oglasila iz nenada. »you jelly?« sem jo vprašala in se nasmehnila mojemu dobremu odgovoru. »what? Why sould i be jelly?« se je delala neumno. Ampak iz oči sem ji lahko razbrala da bi dala vse da bi lahko šla namesto mene. »i need to pack my bags« to sem ji povedala samo zato da bi bila še bolj ljubosumna. »why do i need to know?« oh, sovražim jo. Kako lahko vedno dobi tako dober odgovor. V kovček sem dala najpomembnejše stvari za na pot. Oblačila in… oblačila. Toaletno torbico. In seveda moje zdravstvene pripomočke, saj bi bilo možno na letalu dobiti napad epilepsije. Ja, že od malega imam epilepsijo. To je bolezen povezana z možgani. Imam motnjo zavesti itd… nekateri ljudje se zgražajo nad mano, saj lahko omedlim na licu mesta, iz usta pa mi začne teči tako rečeno nekakšna pena… hropeče dihanje, lahko imam tudi krče. Faith pa se iz tega dela norca. Dvomim da bi mi pomagala če bi doživela napad. To dejstvo me je prestrašilo. Zato sem jo vprašala: »faith would you help me if i had a epelepsy atack?« začudeno me je pogledala in odgovorila »yes i would, i know we don't understand wall but you're still my sister.« nasmehnila sem se ji. Ona pa je dodala »but we're not friends!« in se spet spremenila v staro, tečno faith. »who said i want to be?« sem ji posmehljivo povedala. Ni se zmenila zame. Šla je v kopalnic, umit zobe. In seveda se je zaklenila. In nato jo morem jaz čakati da se ona premakne svojo rit z veceja, če hočem na potrebo. »faith, are you sleeping in there?« sem jo vprašala. Zdi se mi da je minila že vaj ena ura. »what? No, i'm showering! Can you wait?« je odgovorila. »ofcurse i can't wait. I wouldn't talk to if i can wait.« logičen odgovor. Za nič na svetu nebi stala pred vrati MOJE kopalnice, in se za povrh tega še pogovarjala faith, razen če je nujen primer. »emergency!« sem ji zakričala. Svoje mokre lase je pomolila skozi vrata. Bila je ovita v brisačo. »here you have. Be quickly!« je povedala, z jeznim glasom ker sem jo zmotila. »go out faith!« nočem da me gleda na vceju. Ko je odšla ven, sem zaklenila vrata in ji naredila isto kod je naredila ona meni. Oblekla sem se v pižamo, šla na vc, si umila zobe. Ko sem odprla vrata, je jezna čakala spredaj. »sorry« sem bleknila, s posmehom. Pokrila sem se s kovtrom in ugasnila nočno lučko. Premišljevala sem o jutrišnem poletu. Baje da napovedujejo slabo vreme. Ampak gotovo nebo nič hudega. Babica v san franciscu me gotovo že čaka. In škoda da ni dedka. Gotovo bi me bil vesel. Dedek mi je umrl pred dvemi leti. Od raka. Začela sem razmišlati o raku. Menda je deden, a preden sem se lahko prepričala sem že potonila v sladek spanec…

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

✝ neext?
✝ mnenje?
✝tak, kaj se bo zgodilo,... sicer pa že trailer dost pove
✝ lof ya :****
07. oktober 2013
u151982
u151982
"i know, we don't understand well..."*
07. oktober 2013
u152125
u152125
Nexttttttttttttttttttttttttttttt
07. oktober 2013
u151982
u151982
fuck your pizza* ne pa fuck you're pizza...
07. oktober 2013
u27814
u27814
Neeeext
it' s as perfect as you' re <33
07. oktober 2013
u130737
u130737
BALFAHSGLSAGHASIGHASGAG *PPPPPPPPPPPPPPP*
AJ, MRŠ PISAT NOV NEXT!
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!
07. oktober 2013
Neeeeeeeexxtt
07. oktober 2013
u152937
u152937
nexxxxxxxxxxxxxxt!!..ni mi zal..da sm probala..nexxxt....
07. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxttttt
07. oktober 2013
nnnnnnneeexxtttt <333
07. oktober 2013
u113369
u113369
neeeext
07. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
07. oktober 2013
u151788
u151788
neeeeeeeeext!!! <33
07. oktober 2013
u115604
u115604
next
08. oktober 2013
ja js pisatelca sm tle... hmal bo next
10. oktober 2013
jeeej
10. oktober 2013
ja js pisatelca sm tle... hmal bo next
10. oktober 2013
u151138
u151138
»fuck you're pizza, and shut up" od kdaj se mame tko oglašajo?
Hahahahah jst umiraaam
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
Popoln trailer in next *O*
10. oktober 2013
✝ vem ful napak je not
✝ vem defektno je
---------------------------------------✝ -1. ʟα ʟα ʟα ʟα -------------------------------------------------

»bye mom« sem rekla z solznimi v očeh. Sestro sem le objela brez besed. »i'll miss you soo much, my teenage girl« je joku govorila mama. »mom, come on, i need to go, i won't catch a bus.« priganjala sem brez zavzetosti. Pokimala mi je in me še enkrat na hitro objela. Z dvema velikima kovčkoma in torbico sem hodila po pločniku do avtobusne postaje. Njihova stara kolesa, so šklopotala po pločniku in bala sem se da se mi kakšno odlomi. Odločila sem se da naročim taxi, dvo kilometerska hoja po pločniku ob groznem trušču koles, res ni prijala. Bila sem vesela da zapuščam to staro, sivo mesto, ampak pogrešala bom mojo mamo. Videla sem kako se na nebu zbirajo sivi oblaki. Nisem si mislila da bi lahko bilo hudo. Končno sem prišla skozi pregled prtljage in ostalega šita ki traja tudi po dve uri. Na klopci sem čakala poziv za let. In končno se je oglasilo: »all passengers for fly to san francisco , to B stacion.« nemirno sem se pognala proti vhodu. nisem hotela zamuditi. Na noben način. Prerinila sem se skozi gužvo ki je brezglavo hodila navkoli in tekla proti letalu. Vjela sem ga zadnji hip saj me je nek moški med potjo spotaknil in se v gruči ljudi nisem mogla pobrati. Hotel mi je vkrasti torbico, a sem ga spretno brcnila v negovo premoženje on pa je z bolečinami odšel. Torej se mi je splačalo teči, saj drugače nebi ujela letala. »wan't something to drink?« se je oglasilo pred mano. Zamaknjeno sem pogledala in opazila stevardeso. Nestrpno je čakala moj odgovor. »just juice please« sem odgovorila na hitro ker sem se jo hotela znebiti. Bila je grozno tečna »what juice?« me je spet ogovorila. »just bring me that fucking juice«. Nadrla sem jo ona pa me je začudeno pogledala. Očitno ni bila vajena takih odgovorov. No če se še kdaj srečava naj ji bo to kod opozorilo. Letalo je bilo zelo lepo opremljeno, ob pogledu skozi okno pa dobiš vrtoglavico. »we replease all passengers for using the warning eqipmant beacuse we're flying through turbulence. Thank you« je rekla ženska po radiju. Najverjetneje tista katero sem prej nadrla. Šele ko sem ugotovila kaj je sedaj povedala me je zajela panika. Močni sunki so nekatere ljudi pometali s sedežev. Videla sem žensko kako je z glavo zadela ob okno in padla v nezavest. Pogled je bil grozljiv. Nadela sem si vso opremo ki je bila mogoča. Vrglo me je s stola in občutek je bil grozen. Z glavo sem zadela v stol pred mano in noga se mi je zataknila v špranjo pod stolom. Od strahu sem skoraj umrla. Zunaj je bila še noč zato je bilo še grozlivjše. Strele so treskale saj toliko kolikor sem videla. Turbulenca je vbistvu tisto ko si v oblaku in zelo je lahko nevarno če se bliska. Jaz pa še kar nisem mogla noge izpuliti izpod sedeža. » all passengers use the warning equpmant, tha plane was hit by lightning. We replease, no panic. Thanks« v njenih besedah sem razbrala strah. Poklicala sem na pomoč, pa je prišla k meni tudi če sem jo prej nadrla. Letalo se je začelo spuščati. Ona pa je pozkušala nogo izvleči izpod stola, jaz pa sem zganjala paniko. Stevardeso je kar na enkrat spodneslo in padla je na tla, nato pa po letalu zadrsala proti kabini in se z glavo zaledela v kabino nato pa nemočna obstala na tleh. Prizor me je še bol prestrašil da sem brezglavo butala in porivala stol vse da bi se rešila. Iz kabine je prišel kopilot in povedal da smo nad morjem in da bi bilo najbolje izkočiti. Vedel je da nimamo nikakeršne rešitve kakor te. Ko bo letalo bolj nizko naj bi izkočili sabo pa vzeli nekakšen gumenjak, ali neko rumeno stvar ki naj bi nas rešila. Ja sigurno. Vedela sem da bomo vsi pomrli. Oni bodo imeli vsaj možnost. Jaz bom bila ujeta pod sedežom. Upoštevali naj bi skrajne predpise. »jump!!!« sem zaslišala. In vsi so kod gruča podivjanih živali poskakali dol. Meni pa se je posvetilo. Imela sem približno minuto. Srce mi je razbijalo kod noro. Odvezala sem čevelj, vzela gumenjak in se pozkušala v vsem tem tresenju in premikanju prebiti do vrat. Še nikoli ampak res nikoli v življenju me ni bilo tako strah. Skočila sem v mrzlo neskončno, morje in upala na takojšno smrt, smrt brez mučenja. Zaprla sem oči in in upala.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
✝ next?
10. oktober 2013
u27814
u27814
Neeeeeext
10. oktober 2013
nnnnnneeeexxxxtttt
10. oktober 2013
u130737
u130737
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
10. oktober 2013
Neeeeeeeextt
10. oktober 2013
neeeeeeeexttt faakfaaak zakaj se smejiteeeeeee ()
10. oktober 2013
aps, js gor pr 1. nextu sm tolk obsedena z 1d da sm napisala da je mela posterje od njih. mela je posterje od the wanted... zgodba je šezmer od 1d
10. oktober 2013
u108028
u108028
o faaaaaaaaaaaak faaaaaaaaaak
kak dober omg
neeeeeeeeeeext
10. oktober 2013
next next next *_______* fak sovražm letalske nesreče
10. oktober 2013
u151138
u151138
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext