Forum
u162104
u162104
Heilaaa!! No, to bo(kt ste najbrž že ugotovili) še ena zgodbica o One Direction. Mal bo drgačna kt ostale. Sam to vam povem. No, neda se mi več nakladat. Enjoy!! ;* <3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.del
✝Rose Grace Heart✝
Hodila sem po temnih nočnih ulicah Londona. Polna luna je sijala tik nad mano, in mi s svojo svetlobo še bolj osvetljevala moj -že tako- bled obraz. Bila je zima in hotela sem čimprej priti v svoje stanovanje. No, stanovanje, katerega si delim s svojo BFF Kate. Končno sem prišla in zaprla vrata za sabo. V zgornjem nadstropju sem zaslišala smeh. Očitno je Louis spet tukaj..."Rose, si to ti?" sem zaslišala Kate-jin glas. "Ja, jaz sem." "Rose?" "Kaj?" "Bi te motilo..emm...če Louis prespi tukaj?" "Ne. Motilo me bo, če bosta ponoči spuščala živalske krike." V svoji glavi sem kar videla kako je Kate zardela in se ugriznila v ustnico. Morala sem se nasmehniti. "Amm...ne, ne bova." "Okej." Spila sem kozarec vode, potem pa šla naravnost pod tuš. Oblekla sem si preveliko kratko majico, zaprla vse luči, se odpravila po stopnicah gor, naravnost v mojo toplo in mehko posteljo. Čez slabe pol ure, pa sem že zaslišala Kate-jino stokanje, in posteljo, ki je malce škripala. Oh ja..ta mladina danes...
***zjutraj***
Zbudila sem se prva. Nič čudnega, saj sta imela Kate in Louis ZELO razburljivo noč. Včasih sem bila celo malo ljubosumna nanju, saj sama nisem imela nobenega fanta...No...enega sem vedno ljubila. Tudi bila sem že z njim. A me je prevaral in mi lagal. Od takrat, ne prenesem nikogar več. Razen Louisa. Ker ga MORAM. Oblekla sem si črno kratko majico in črne raztrgane hlače, ter se odpravila v kuhinjo. Spekla sem palačinke in skuhala malo kave. Pojedla sem, kar sem lahko, in nekaj sem jih(palačink) celo pustila Louisu in Kate. Šla sem v kopalnico se počesala, umila obraz in zobe. Spet sem prišla nazaj, se vrgla na kavč in začela brati knjigo. Čez čas, pa je pri vratih pozvonilo. Nejevoljno in s tarnjenjem sem vstala, potem pa odprla vrata. In..pred njimi je stal Harry. Kri v žilah mi je zamrznila in srce se mi je ustavilo. "Kaj bi rad?" sem ga ledeno vprašala. "Tudi tebi dobro jutro. Prišel sem po Louisa." je rekel in se mi popolno nasmehnil, tako, kot to zna le on. "Ooo, od kdaj si pa njegov oči?" sem ga začela zbadati. Le mehko se je zasmejal, potem pa nadaljeval: "Prišel sem ga iskat, ker bomo imeli kmalu intervju." "Ahaa, tisto, ko te bo novinarka spraševala, da če si že našel tisto pravo..No, naj ti jaz povem odgovor. Ne. Ker vsako, ki jo boš imel, jo boš varal še najmanj s tremi." sem siknila. Harry se je nehal smehljati in me resno pogledal. Prijel me je za rame in me potisnil ob steno. "Rose. Dobro veš, da sem do zdaj ljubil samo tebe." "Lažeš. Tako kot vedno. Drugega ne znaš." sem mu zasikala v obraz. "Resnico govorim. In ti to dobro veš. Ker..tudi ti ljubiš mene. Vedno si me, in vedno me boš. Tako kot jaz tebe. Zakaj ne dopustiš, da se ti približam?" Srce mi je zdaj divjalo in kri mi je vrela. "Veš, mislim, da si že zdaj prekoračil mejo, do kje se mi lahko približaš." Spet se je zasmejal. "Ti in tvoj sarkazem Rose. Ljubiš me.In VEM, da si želiš, da bi se zgodilo še kaj več, kot pa samo dotik." je rekel in se mi zazrl globoko v oči. Prav je imel. Tako prekleto prav. In v tem trenutku se mi je zdelo, kot da mi gleda v dušo. Poskušal me je poljubiti, a sem se zadnji trenutek spametovala in ga porinila stran. Čeprav sem si zlo želela njegovega poljuba. "NIKOLI več ne stori kaj takega. NIKOLI." sem vsa besna rekla. "Uau. Kaj je bilo pa to?" je kar naenkrat vprašala Kate , ki se je pojavila od bogvekje. Poleg nje je stal Louis. "Harry te je prišel iskat. Baje, da imate nek intervju." sem rekla Louisu in stekla v sobo. "Adijoo, Rose." sem zaslišala iz spodnjega nadstropja Harryja. Zavila sem z očmi in začela gledati skozi okno ob moji postelji. Zakaj? Zakaj ga ljubim? ZAKAJ? Zaslišala sem, da so se vhodna vrata zaprla, potem pa nežne korake po stopnicah. Kate. Prišla je k meni, in se vsedla na posteljo. "Rose, si uredu?" "Nikoli bolje." "Rose...zakaj mu ne daš še ene priložnosti? Saj ga vendar ljubiš!" "Ne..nemorem. In tudi..nemorem mu dati priložnosti,ker ga ne ljubim." Kate me je pogledala. "Seveda ga ljubiš." "Ne. Sovražim ga." "Dopoveduj si kar hočeš, a resnica je, da ga še vedno ljubiš." Po licu mi je spolzela solza, a sem jo takoj obrisala. O, ne,ne. Pred Kate že ne bom jokala. A prepozno. Videla me je. "Oh, Rosie..." je zamomljala in me objela. Objem sem ji vrnila. In tako sva ostali objeti še nekaj minut. V popolni tišini..besed nisva potrebovali. Bili sva skupaj.
Rose:

Kate:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
No, to je bil moj prvi del, in bi bla fuuuul vesela, če bi povedli mnenje o njem!
a)next??

Boste brali še naprej??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. februar 2014
u73133
u73133
omg fulllllllllllll dobr <3 <3
17. februar 2014
u156327
u156327
OMFGTFFG
to je tok dobra zgodbica pa se je šele začela
17. februar 2014
u90554
u90554
Fuuul dobr next, bol natančno mnenje zveš na talku
Neeeeexxxxtttt!!!!!
+ ful so mi všeč slike. Kdo so?
17. februar 2014
Next
17. februar 2014
Naty1Dlover<3
Naty1Dlover<3
Nneeeeexxxttt *O*
18. februar 2014
u150881
u150881
Neeext
18. februar 2014
*______________*
SVETOVNO!!!!!!!!!! NEXT ČIMPREJ <3333
18. februar 2014
u164129
u164129
neeeext
18. februar 2014
u162104
u162104
omgg, hvala punce za tolk nextou!! ;** <33 amm..če mi bo uspelo, nextam dns zvečer! ;* še enkrat hvala kr beretee!!
19. februar 2014
u90554
u90554
a bo kej?
21. februar 2014
next
02. marec 2014
u162104
u162104

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2.del

Rose Grace Heart

S Kate sva ostali še nekaj časa objeti, potem pa sva se počasi ločili.

"Rose, se ti ne zdi...da bi morda morala dati Harryju še eno priložnost?" me je počasi vprašala Kate.

"Ne. Imel je svojo priložnost. Glej...ne bom se več ubadala z njim. Kar je bilo, je bilo. Preteklost je preteklost, in morala bi ostati daleč za nami. In tudi bo. Nočem več razmišljati o tem. Poleg tega, imam danes slikanje pri Kevinu. Saj veš...kmalu bo moda revija, in moramo se vse slikati.." sem zavzdihnila. Kate pa se mi je le nasmehnila.

"Boš že preživela. Če si preživela vse to do zdaj..boš tudi to. Ampak...mislim, da si zaslužiš še kaj več, kot pa biti samo pri Kevinu."

"Na kaj namiguješ?"

"Hmm..recimo Victoria's Secret?"

Najprej sem samo debelo izbuljila oči, potem pa se začela na ves glas krohotat.

Ko pa sem le prišla do zraka sem nadaljevala: "Kate? RESNO? Victoria Secret? O mati mila! To je prvo kot prvo v AMERIKI, mi pa smo v ANGLIJI. In drugo kot drugo: SPLOH nimam potenicialov za Viktorijinega angelčka."

Kate je privzdignila obrv. "A da ne? Visoka si 1.75 cm, suha, LEPA, če ne POPOLNA. Kaj še rabi Viktorijin angelček??!"

Potrepljala sem jo po rami: " Ah Kate, zbudi se. Jaz moram namreč iti. Se vidiva enkrat popoldne, če seveda ne boš z Louisom!" poljubila sem jo na lice, vzela jakno, potem pa stekla iz stanovanja. Hodila sem po pločniku, zavila po nekaj ulicah in prišla do modne agencije, pri kateri sem delala. Vstopila sem in že na vratih zavohala parfume, vonj po novih oblekah, vonj po ličilih, skratka vse s čimer se pač ukvarjajo manekenke. Hodila sem po hodniku,in potem kmalu prišla do 'dvorane' kjer so bile zbrane že ostale punce. Kevin se mi je nasmehnil in mi pomignil, naj se pridružim ostalim. Šla sem h Candice in jo pozdravila, ona pa se mi je naširoko nasmehnila.

"Kaj pa je?" sem vprašala.

"Omojbog, Kevin je malo prej rekel, da bodo prišli ljudje z Victoria Secret, ker potrebujejo še nekaj 'angelčkov'." je kriknila.

Zastal mi je dih, in začela sem si predstavljati,kako bi bilo hoditi po modni brvi,kjer te lahko čisto vsi vidijo. A kmalu sem se prebudila iz zasanjanosti. Daj no Rose...tebe že ne bodo izbrali. In tako sem se skoncentrirala na fotografiranje...

***čez nekaj ur***

Uff. Končno je konec. Oblekla sem se spet v svoja oblačila,in šla. Prišla sem do kavarne in si naročila vročo čokolado s smetano:

(Heh,če bi me zdaj videl Kevin, bi znorel in mi začel pridigati o tem, kako moram paziti na svojo postavo in bla,bla,BLA.) Končno sem jo dobila in začela piti, hkrati pa sem razmišljala,če je Kate doma,ali pri Louisu.Drugo je bolj verjetno. Žal. Hotela sem namreč imeti 'žensko popoldne', da bi se lahko s Kate pogovarjali,opravljali in se krohotali tja v tri dni. To sem res potrebovala. Da bi vsaj za nekaj ur pozabila na svoje probleme in...

"Rose?" se je oglasil glas za mano.Glas, ki ga nisem hotela slišati. "Hej. Kaj delaš tukaj?" je vprašal Harry in se kar brez povabila vsedel nasproti mene.

"Ravno odhajam." sem hladno rekla, položila nekaj denarja na mizo in vstala.

"Ah daj no Grace.Lahko bi o čem pokramljala." je rekel in me prijel za roko.Mravljinci so zavzeli moje telo. Deloma zaradi dotika...deloma pa zaradi tega,ker me je poklical Grace.Moje drugo ime sta vedela samo Kate in - nažalost- Harry.

Trudila sem se, da bi ohranila miren videz, a v meni je vse kričalo,gorelo in vrelo." Pozabi, s tabo nebi govorila nikoli več. Niti mrtva."

"Ne želim te ravno ubiti...kaj ko bi šla k Louisu?Tam je tudi Kate in ostali fantje." je rekel in se mi nasmehnil.

"Pozabi. Nisem tako neumna, da ne bi vedela kaj naklepaš, Styles."sem mu zabrusila. Harry je vstal in stopil k meni. Z obrazi sva si bila la nekaj centimetrov narazen.Vedel je. Vedel je, da je njegova bližina moja šibka točka.

"Kate mi je rekla, naj te grem iskat."

"Lažeš.Kate ni vedela,kdaj končam,in kam bom šla po koncu dela." sem mu siknila in še bolj se mi jepribližal.Joooj. Zakaj sem se morala vsesti ravno zraven okna?? Zdaj ne morem uiti!!

"Rose,Rose,Rose.."je zavzdihnil "vem, da sta s Kate najboljši prijateljici, in sta nekako...hmm...kako naj se izrazim...no, nekako vesta sruga za drugo, kje približno sta, kaj počneta,kako se počutita...Sklepala je, kja bi te lahko našel." Zamislila sem se. Je bilo to res? Je lagal? Mislim, da ne. S kate...nevem kako naj povem, ampak nekako sva res povezani.

"No torej, greš?" me je iz razmišljanja zbudil Harry.

"Ne." sem rekla in ga grdo pogledala.

"Zakaj si vedno tako trmasta?Še ko sva bila skupaj si bila taka..oh ja...očitno ne gre drugače." je rekel in me pogledal v oči.

"Kaj? O čem govo.." Prepozno. Nisem se skoncentrirala nanj,in že je pritisnil svoje ustnice na moje. Želela sem se mu upreti,a moje roke so kar same od sebe našle pot do njegovega vratu in še bolj sem se stisnila k njemu, on pa je svoje roke položil na moje boke. Obliznil mi je spodnjo ustnico in prosil za vstop. Moja usta so se kar sama od sebe odprla,najina jezika pa sta se spojila. Rose, nehaj! Spomni se, koliko hudega ti je storil! je kričal glas razuma v meni. A preglasil ga je glas ljubezni. Naj sem se Harryju vedno znova postavljala po robu, nisem ga mogla nehati ljubiti. Čez čas se je Harry odlepil od mene.

"Bog, Rose. Še vedno se tako dobro poljubljaš kot nekoč." je zadihano rekel in se nasmehnil,saj je dobil kar je hotel. Spustila sem njegov vrat in se iztrgala iz njegovega objema. "Prasec." sem zarenčala in mu primazala klofuto. Na srečo ni bilo gostov, tako da naju je samo natakarica postrani pogledala. "NIKOLI več ne naredi tega,ker takrat bo mnogo huje, kot je zdaj!" sem zakričala in stekla ven. Šla sem domov in začela hoditi gor in dol po dnevni sobi. Po svoje mi je bil poljub ZELO všeč...ampak..umazana stvari, ki jih je naredil so presegle ta poljub. "Kako naj se mu maščujem?!" sem se vprašala. Moralo bi biti nekaj res nizkotnega in zlobnega. Pri vratih je pozvonilo. Mislila sem, da je Kate, zato sem hitro odprla vrata. A sem se zmotila. GRDO zmotila....

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

next??
03. marec 2014
u156327
u156327
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext nujno čim prej
03. marec 2014
OMG OMG OMG NEEEEEEEEEEEEEEEEEXTTT!!!!!!!!!!!!!
03. marec 2014
next
04. marec 2014
Naty1Dlover<3
Naty1Dlover<3
PA KAJ SI TI MISLIS!! KJE SI UPAS KONCAT!!?! DA SI UPAAASS?? hahah
05. marec 2014
Next
05. marec 2014
u150881
u150881
Neeext<3333
11. marec 2014
u73133
u73133
omgggggggggggggggggggggg čim prej nej bo nov nextttttttttttttttttt
drgač pa zgodbica popunaaaaaaaaa *w*
11. marec 2014
u162104
u162104
punceee!! meni je res žou, sam trenutno sploh nimam časa, da bi nextala, kr mamo priprave na birmo,valeto, npz-ji so, testi,spraševanja,predstave, USE! tko, da najbrž bom nextala..čez neki tednou? kr mam tut FUL omejen dostop do interneta in to...sej veste..STARŠI pač..-.- anyway, upam, da še kdo bere to zgodbico, kr čene je itak brezveze, da pišem naprej. tko da...upam, da razumete, in da boste lahk počakale največ do poletja. kr poleti bom nextala kolkr se bo le dalo.
love you all ;* <3
06. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg