Forum
u165907
u165907
heej!!
z mojo Bff (☀мrs.suოოєr☀) sva se odlocile pisat fnfic
Pravila najbrz ze poznate

Barbara Palvin as Emile Rose Watson
Madison Beer as Alexandra Bella Cullan
One Direction as theirselfs
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Alex in Emm imta normalno zivljenje, dokler se jima zivljenje ne obrne na glavo. V obupu se odpravita na pot. Kupita si hiso in dobita delo v hotelu petih zvezdic. Vse jima gre odlicno, dokler v hotel ne pride pet fantov. Dva od njih jima totalno spremenita zivljenje.
Vendar kako? na boljse ali slabse? Bo zmagala ljubezen ali sovrastvo? Bodo premagali vse ovire?
no... bomo videli....
_________

- Emlie Watson-
zivjo!!! moje ime je Emile Rose Watson. Sovrazim svoje drugo ime Rose.Sem edinka. Stara sem 18, imam najbolso prijatelico Alex,ki je samo 7 mesecev starejsa.. Moji in Alexini starsi so zelo dobri prijatelji in smo sosedje. Rada pojem in plesem najraje pa igram kitaro. aja in zivim v New Yorku.

_Alexandra Cullan_
oi!
Moje ime je Alexandra Bella Cullan. Prijatelji me klicejo Alex. Stara sem 19 let in sem tudi edinka. Imam NAJBOLJSO prijateljico Emm. Njeni in moji starsi so se odpravili na potovanje in se vrnejo cez 3 dni. Moja strast je ples, rada pa tudi petje in igranje na kitaro, ki me jo je naucila igrati Emm.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mnenje?
Next?
14. julij 2014
Next
15. julij 2014
heej!!!
jaz sem druga pisateljica
15. julij 2014
Next
15. julij 2014
u153756
u153756
next
15. julij 2014
u146160
u146160
N-E-X-T!
15. julij 2014
ful dobr + naslovnica mi je ful ušeč
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!
15. julij 2014
next
15. julij 2014
NEEEEEEEEEEEXT
15. julij 2014
u142732
u142732
nnnnnnnnnnnnext
15. julij 2014
next
15. julij 2014
u165907
u165907
heej!!
hvala ker ste zacele brati to zgodbico
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
part two

- third person
vecer pred prihodom starsev, sta se Emm in Alex, odlicno zabavali. Dokler nista izvedeli sokatne novice.V tistem trenutku se jima zazdi da je njuno zivljenje uniceno....

- Alex
Z Emm sva skupaj prezivljali cudovit vecer.
Emm se je med tem ko se basala s palacinkami, med komedijo veselo vzkliknila: "Alex- jami- ta vloga- jam- bi ti bila pisana na kozo. TA PALACINKA JE ODLICNA!!" "ej!!" sem vzkliknila in pograbila blazino zraven mene. zabrisala sem jo vanjo. "HAHAHA!!!! PRAV TI JE!!" sem se zasmejala, ko je telebnila po tleh. "BOJ Z BLAZINAMI!!!" je veselo zakricala Emm. "hahaha-" in ze mi je Emm zabrisla blazino v obraz...

"driiiiiiiiiiiiiiin!!" naju je prekinil zvonec. Z Emm sva se prerivali do vrat in se veselo smejali. Nasmeh nama je zbledel takoj, ko sva zagledale policista. Emm seveda ni mogla zdrzati brez svoje butaste pripombe :"Dober dan! ste se izgubili?" je s otroskim glasom vprasala. Policista sta naju gledala kot da bi padle z Marsa. "Ste vidve gospodicni Watson in Cullen?" je rekel en od njiju. "ja" sem odlocno rekla in mislim, da je Emm umirala od zadrzanega smeha. "Na zalost vama morava sporociti, da so vajni starsi umrli v letalski nesreci" nama je rekel drug policist in za trenutek se nama je svet ustavil...
Po koncanem pogovoru so nama po obrazu ze lile solze.

-third person
Cez cas sa se Emm in Alex, odlocile, da zapustita svoje rodno mesto in ododeta stran od vseh spominov....

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
¤ Mnenje?
¤ Next?
15. julij 2014
mnenje: ful dobr piseta
next!
15. julij 2014
u142732
u142732
nextt
15. julij 2014
next
15. julij 2014
Next
15. julij 2014
nextttt
15. julij 2014
next
15. julij 2014
next
15. julij 2014
next
15. julij 2014
u155253
u155253
Next
16. julij 2014
Next
16. julij 2014
next
16. julij 2014
next
16. julij 2014
neeštii <33 Nowwwww *-* Lej če ne boš !!
16. julij 2014
u165907
u165907
~~~~~~~~~~
part three

-Emm
Preden smo sle na letalisce smo prodale hiso nekemu gospodu, ki je ze nekaj casa spraseval ce prodajamo hiso.Odhitela sem k Alex in se ji vrgla v objem:" Prosim .. reci da to ni... res in ..samo sanjam" sem zajokala:"Saj bi rada to rekla samo potem bi ti lagala" mi je odgovorila in me zacela tolaziti...
Nikakor nisem morla verjeti da sva bili ze v Londonu. Bilo je tako cudovito skratka popolno : "Emm pridi.Tukaj je nek hotel mogoce bi lahko tukaj dobile delo" rece Alex"Pridi greva pogledat ta hotel ѕυммєя ѕтαя ✩✩✩✩✩"...

-third person
Alex in Emm sta nasli stanovanje ubistvo hiso in dobili delo v hotelu ѕυммєя ѕтαя ✩✩✩✩✩ in sicer delali v recepciji in cistili sobe.Vcasih pa pomagale v kuhinji.Delo jima je slo dobro od rok in zgledalo je da imata srecno zivljenje vendar ni bilo tako Emm je zelela biti igralka in nikoli ni zelela delati v hotelu, hotela je igrati kitaro ali peti vendar to bi ji ubodilo spomine na druzino, bila je prijazna in dobra do kogarkoli,ceprav vedno ni imela dobrega mnenja o kaksni osebi .Zvecer ji je bilo hudo pogosto je jokala zaradi spominov na druzino. vendar bila je srecna da ima ob sebi Alex. In z Alex je bilo pdobno mogoce malo drugace vendar podobno. Vendar nekaj je ocitno kmalu bosta postali drugacni.

-Emm
Hrup.Od kod prihaja ta hrup.Odprla sem oci in ... Ne no ze spet ta nesramna budilka in morala sem vstati iz postelju in se pripravit za v sluzbo v hotelu. Kot ponavadi pojedla sem zajtrk in odhitela po stopnicah dol sla skozi vrata jih zaklenila in se nashehnila.Kot ponavadi je bila Alex ze v recepciji :"Jutro Alex"recem:"Jutro Emm"obicajen odgovor nic novega."Hej Emm soba 142 moras nasti zajtrk" rece prijatel Ad drugace mu je ime Adrian ampak jaz sem si izmislila vzdevek zanj "hej Ad in hvala"recem vzamem zajterk in ga nesem v sobo 124 . Potrkam na vrat in recem :"Zajterk" kar naenkrat zaslisim vpitje :" VAM MORAM ŽE TRETIČ POVEDAT DA SEM ZAJTRK ZE POJEDEL!!!!!"je zakrical nek gospod uuuupps napacna soba bolje zame da grem cimprej od tu.Hitro sem stekla do dvigala in sl v dvigalo.okej kaj sta naredila Ad in Alex ubila ju bom!!!Bila sem ze pri Adu "kaj si storil ves da je tist gospod se nekaj vpil da je zajtrk ze dobil!!!"recem oziroma bolj zakricim"hahaha- ista-ha- kot-haha- Alex- hahaha" kaj cist nic ga ne razumem mislim da je to tudi sam dojel :"Alex je tudi nasla zajterk v sobo 124 namesto v sobo 142 tako kot ti in jaz" koncno rece"Ups no grem odnest zajtrk v sobo 142 ." "res smesno haha" sem rekla ko sem ga zaslisala kako se smeja. seveda tega nisem mislila resno...
Neka tecna punca je nekaj panicarla da bi morala dobiti zajterk pred eno uro in blalabla kr neki."Emm pohiti šef nama mora nekaj povedat nekaj resnega videti je bil smrtno resen pohiti v nejegovo pisarno greva" obrnila sem se in stekla za Alex v Jamesovo pisarno tako je bilo ime šefu seveda pred njim ga klicemo g. James.
~~~~~~
°Kaj jima mura povedati šef?
°Mnenje?
°Next?
17. julij 2014
u155253
u155253
Next
17. julij 2014
nexttt<3<3
17. julij 2014
u142732