Forum
''Jasmine, vstani!'' je kot vsako jutro zaklicala moja mama. Zagodrnjala sem, nato pa vstala in pogledala skozi okno. ''Super. Že tako ali tako me nihče ne mara, zdaj pa še dežuje na moj rojstni dan. Ne bi moglo biti bolje.'' sem rekla sama sebi. Na šoli sem veljala kot piflarka. Izgledala sem kot piflarka in imela sem dobre ocene.

Kdo pa jih ne bi imel, če bi bil brez prijateljev tako kot jaz? V šoli me ne mara prav nihče in tako sem najmanj priljubljena med vsemi. ''Ljubica, ne bodi slabe volje. Zdaj si stara 15 let. Komaj čakam, da dobiš kasneje darilo.'' mi je rekla mama medtem ko me je objemala.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NeXt??
28. januar 2012
next
28. januar 2012
''Vse najboljše, Jasmine!'' je zakričala Evelyn, ko je vstopila v sobo. Objela me je in mi kot vsako leto zaželela veliko sreče v ljubezni. ''No, tvoje želje se mi še niso uresničile.'' sem žalostno rekla. Nasmehnila se je in mi pomežiknila. 'Še vedno verjame, da bom nekoč našla princa svojih sanj…' sem si mislila. Evelyn je moja starejša sestra in hkrati moja najboljša prijateljica. Stara je 17 let in je pravo nasprotje mene. Priljubljena je in ima povprečne ocene. Včasih ji kar malo zavidam ampak povem ji lahko vse. Vsako skrivnost, karkoli. Je oseba, o kateri lahko samo sanjaš. Je tudi zelo lepa. Svetli lasje, popolna postava… kaj bi si dekle še lahko želelo?

''Hej, ne ignoriraj me, še vedno sem tukaj.'' Je rekla Evelyn in se mi prijazno nasmehnila. Ne vem zakaj ampak kar brez razloga sem jo objela. Vrnila mi je objem in tako sva samo stali tam nekaj časa. ''Zdaj pa se uredi za šolo.'' mi je zašepetala na uho in se iztrgala iz mojega objema. Ubogala sem jo in se res šla uredit. Malo maskare sem nanesla na trepalnice na ustnice pa nekaj glosa. Ne rabim pudra ali česarkoli drugega. Zadovoljna sem s svojim obrazom. Spremenila bi samo eno stvar. Očala. Res jih sovražim in ves čas se sprašujem zakaj izmed vseh ljudi na svetu jih moram nositi ravno jaz?
28. januar 2012
next
28. januar 2012
u47197
u47197
Next (:
28. januar 2012
še en koment
28. januar 2012
next
28. januar 2012
mal kasnej nextam
29. januar 2012
u74700
u74700
NEXT
29. januar 2012
u72107
u72107
najboljša zgodbica. nextiii
29. januar 2012
next
29. januar 2012
zdle enkrat nextam
29. januar 2012
next
29. januar 2012
''Pazi kje hodiš!'' mi je zabrusil George, ko so moje knjige in zvezki padli po tleh. ''Oprosti.'' sem se sramežljivo opravičila in začela pobirati svoje stvari. Šolski hodniki so ena izmed mnogih stvari, ki jih ne maram poleg očal. Vedno se v nekoga zaletim, ta pa potem kriči name.

Prva ura je bila matematika. Sedela sem v razredu, a z mislimi nisem bila tam. Skozi okno sem opazovala ptice. Tako so svobodne, a hkrati ujete. Ujete so v svetu laži in prevar, kjer nihče ne ceni tistega nekaj kar ima. ''Jasmine! To je ura matematike in ne ura sanjarjenja!'' me je iz misli prebudil naš učitelj gospod McDavis. John McDavis. Je že precej star in zelo strog. 'No, super. Zdaj me je pa zapisal.' sem si mislila. Poklical me je k tabli in rekel ''Očitno že vse znaš, da lahko med mojo uro sanjariš. Pa izračunaj tole.'' na tablo je napisal račun, ki ga seveda nisem znala rešiti. Razred je prasnil v smeh, jaz pa sem osramočena odšla nazaj do svoje mize.
29. januar 2012
next
29. januar 2012
nexxt!!
29. januar 2012
u72261
u72261
Next♥
29. januar 2012
u47197
u47197
Nexxt.:* ♥ (:
29. januar 2012
next
29. januar 2012
u64528
u64528
next!!
30. januar 2012
next
30. januar 2012
next pliiis takoj!
30. januar 2012
u62322
u62322
next now!!!
30. januar 2012
juter nextam
30. januar 2012
u64528
u64528
DONS JE JUTRI!!!!!!pA NEXTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. januar 2012
u33561
u33561
Neext
31. januar 2012
lilyka007 123 wem da je dans juter.... pa tut bom dans nextala
31. januar 2012
neexxxttt!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. januar 2012
nexttt
31. januar 2012
''Kaj je Jasmine? Sanjaš o princu na belem konju?'' so me zbadali sošolci med odmorom. Preslišala sem vse njihove zbadljivke in odšla naprej. ''Samo še 3 ure'' sem si govorila in sama sebi vlivala moč, da sem vztrajala v šoli. Četrto uro smo imeli biologijo. Sovražim jo že samo zaradi učiteljice, ki je name še posebej pozorna, ker živi blizu mene. Pri njenih urah mi je vedno skrajno neprijetno, ko me izpostavlja.

Končno je konec šole in zbadanja-za danes. Odpravljam se domov kjer me že čakajo ostali z darilom. Že cel dan razmišljam samo o tem kakšno bo darilo in ali mi bo všeč. Bo veliko ali malo? Mogoče bo pa paket? Vsa ta vprašanja sem si postavljala medtem ko sem odklepala vrata. Še enkrat sem zajela sapo in ko sem jih odprla sem videla…
31. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg