Forum
Mogoče je kriv način mojega življenja, mogoče je kriv moj videz ali pa so krivi celo moji zobje, da nemorem imeti normalnega življenja je razmišljala Rose, ko je hodila po ulici z krvavimi ustnicami. Mogče se sprašujete zakaj, ko je bila Rose stara 16 let jo je napadel nek moški, tistega dne se ni spomnila vedela pa je, da njeno življenje od takrat ni bilo več enako, iz dneva v dan se je njena želja po krvi večala in večala, ubila je svoje starše, brata in sestro, ubila je svojo najboljšo prijateljico a ni se zavedala kaj je. Vsak dan je razmišljala kakšen stvor je, a nikoli ni pomislila, da bi vampirji lahko bili resnični.......

06. maj 2014
Neeext
06. maj 2014
next
06. maj 2014
u165758
u165758
neeeeeeeeeeeeeext
06. maj 2014
u171457
u171457
Neext!
06. maj 2014
neeext
06. maj 2014
Next!!<33333
07. maj 2014
Next
07. maj 2014
okej Kasa dolžna si mi tavlko milko <3 :**
******************************************************************************************************

imela sem mamo, imela sem očeta, imela sem brata in sestro in imela sem prijatelje vse dokler me ni napadel nek moški, o tem moškem se spomnim le, da je pod očmi imel razpokano kožo in da je imel dolge in ostre podočnike, še vedno se počutim občutka njegovih zob a nevem kaj mi je nareedil nevem zakaj sem zdaj takšna kot on, nevem kaj sem storila svoji mami, svojemu očetu, mojemu bratu in sestr in nevem kaj sem storila prijateljem, a vem da je tega sposobna le pošat, le pošast je sposobna tega česar sem sposobna jas.
Moje sposobnosti so neverjetne, a so prekletstvo, hitrejša sem kot gepard, močnejša sem kot slon, ne staram se a nemorem hoditi po soncu, saj bi mi pustilo grozne opekline torej sem pošast noči. Za sabo puščam ogromno trupel brez krvi, saj brez krvi nemorem živeti, navadne hrane pa nemorem prebaviti, nakratko sem osemnajstletna Rose, ki jo je prekletstvo doletelo pri šestnajstih letih. Do sedaj nisem odkrila še nobenega drugega, razen moškega, ki me je napadel a zanj nevem kje je, ki bi bil enak meni.
Skrivam se v temi, saj me je mesto proglasilo za mrtvo tako kot mojo družino, ki sem jo ubila sama, a čudno je da njihove smrti nimam na vesti, nikoli se ne počutim kriva, ker sem jim v vrat zasadila zobe...
Hodila sem po temni ulici, ura je odbila devet nikjer ni bilo nikogar, od nekod pa se je pojavilo neko dekle, začela je hoditi proti meni vbrez da bi vedela, da bo to njena zadnja živa noč, ko sem pogledala njen vrat so mi podočniki zrasli in koža pod mojimi očmi mi je razpokala, dekle je bilo temne polti in rjavih las, ko je prišla do mene je rekla "Niti pomisli ne na to, da bi me poskušala pojesti", bila sem zmedena, kaj ve "Ali veš, kaj sem?" sem jo vprašala polna upanja, da bi mi lahko povedlala, kaj se mi je zgodilo, zakaj sem takšna, zakaj sem ubila svojo družino. "Ne reci, da ti tvoj stvaritelj ni pomagal skozi prvi mesec in ti ni povedla, kaj si, počakaj, kje imeš dnevni prstan" ob tem se postala še bolj zmedena, kakšen stavritelj in kaj je dnevni prstan "Čakaj kaj vendar govoriš, gdo je moj stvaritelj in kaj je dnevni prstan nič mi ni jasno" sem rekla na robu obupa a dekle ni reklo ničesar le prijela me je za roko in me odvlkela s sabo. Po nekaj minutah hoje sva prišli v neko hišo, nakazala mi je naj se usedem, usedla sem se in jo opazovala, iz skrinjice je vzela prstan z modrim kamnom in ga vrgla v sklečko, sklečko je postavila nad ogenj "Daj mi roko" je ukazala, ko je v roko vzela sreberen nož z ročajem na katerem je bil zapleten vzorec, dala sem ji roko ina pa mi je zarezala v dlan, pokazala sem zobe a se me ni ustrašila. Moja kri je kapljala nad prstan medtem, ko je dekle govorilo neke čudne zadeve, še vedno me je držala a ko je končala z besedami me je spustila, še enkrat je začela nekaj govoriti in pomislila sem, da gre najbrž za kakšen urok, ko je urok povedala do konca je nekaj počilo in moja kri je izginila iz posode. "Na, to bo tvoj dnevni prstan, z njim lahko okoli hodiš še podnevi" je rekla a jas sem se ji uprla "Ne podnevi nemorem ven, sonce bi me opeklo" sem rekla a dekle se je le nasmejalo in me pogledalo v oči "Ne z tem prstanom boš vredu, res neveš veliko o sebi ne aja mimogrede moje ime je Lisa" je rekla, jas pa sem si prstan dala na prstanec desne roke.

07. maj 2014
Next
07. maj 2014
u171457
u171457
Neext
07. maj 2014
next
07. maj 2014
u165758
u165758
neeeext
07. maj 2014
Nexxxxxxxt
08. maj 2014
next
08. maj 2014

"mi lahko prosim poveš kaj sem?" Sem vprašala Liso, ki je stala pred mano in se mi smehljala "Najprej se mi predstavi da se ti bom lahko še jas ijn povej gdaj se ti jo to zgodilo oziroma kako dolgo že tavaš v temi in alo misliš, da te je mesto pozabilo" mi je rekla jas pa sem jo zmedeno pogledala no pa dajmo sem si rekla in začela "Sem Rose, am v temi sem že dve leti in ja mislim, da me je mesto pozabilo" "Vredu, jas sem Lisa kar že veš, si vempir in zdaj.." "Čakaj čakaj vampir nenen ne ne ne ne ne ne nemorem biti vampir, zakaj bi bila vampir, vampirji se vendar svetijo na soncu in jih ne peče in" začela sem jokati jas vapir?.... "Kaj si pa mislila, da si demon ne ja več+š somrak ni ravno posnet po resničnih dogodkih veš" "Vem ampak saj je vseeno tega tako ali tako nemorem spremeniti se bom že navadila" "No začniva s tem, kar se moraš naučiti, najprej lahko kontoriras vsojo žejo" "Kako to misliš? Če misliš željo po krvi no ja brez krvi lahko zdržim dva dni čeprav imam pred seboj ogromno ljudi" "vredu, začela boš hoditi v šolo" "Ne zakaj?" "Rose, to mesto ve da se v temi nekaj skriva začni hoditi v šolo tisti policaji so te videli in če boš začela hoditi v šolo in se obnašati normalno neboš več na sumu in od zdaj naprej živiš pri meni jasno, tvoje novo ime je Elena, stara si 16 let če te gdo vpraša po priimku se pišeš Lockwood, tako kot jas in jas sem tvoja starejša sestra, umrli so nama starši in sem postala tvoja skrbnica" .........................................................................................

To je Lisa njeno pravo ime je Rebekah in stara je 150 let, je ena izmed prvotnih čarovnic, ki so na svetu, da varujejo vampirje, no vsaj tako mi je rekla preden me je še naslednje jutro odpeljala na vpis v šolo.
Takoj ko sem stopila na šolsko dvorišče so me vsi začeli opazovati in si šepetati, seveda sem lahko slišala vse večinoma sem slišala Kaj ni to Rose tita ki naj bi umrla med napadom na njeno družino, no očitno me to mesto še ni opazilo "Rose hodi vzravnano z dvignjeno glavo" mi je celo pot, do ravnateljeve pisarne gvorila Lisa zahteva, da jo kličem Lisa češ da je njeno pravo ime sarinsko a meni se nezdi. "Čakaj Lisa kje bom dobila dokumente z imenom Elena vse, ki jih imam so na ime Rose" "Rose, kaj misliš da nisem poskrbela zato" mi je še rekla, preden je odprla vrata ravnateljeve pisarne...........
12. maj 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxttttttt!
12. maj 2014
next.......pa čim prej
12. maj 2014
jutr pa u sredo nebo nič k u sredo pa četrtek pišemo teste tk da u četrtek dobite kej
12. maj 2014
Neext ! Pa mal dalsga prosm zame spelcek <3
12. maj 2014
next+nova bralka
12. maj 2014
u165758
u165758
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
12. maj 2014
Next
13. maj 2014
oki next bo jutr popoudne kr dons nisem mela cajta jutr grem pa na prvo obhajilio tk da popoudne al pa zvečer dobite next
17. maj 2014
u171457
u171457
Neext!!!
18. maj 2014
neeeeeext
18. maj 2014
Punce sou mi je da nisem ucir nextala ampk domu sm prsla sele ob sestih in sm se mogla se ucit kr nas prakso sprasuje ja js pa neznam neki dobr ne tk da ce nebo nexta dons bo pa jutr k bom sama doma in bm mela cajt napisat en doug next
19. maj 2014

Ravnatelj je bil osupel ko me je videl no ja tudi jas bi bila če bi videla osebo za katero sem misllila, da je mrtva ampak oseba, ki naj bi bila po njegovem mnenju mrtva je mrtva, zame in za vse ostale ljudi na tem planetu."Gospodični sedite" nama je rekel ravnatelj in vedela sem da ga je strah no ja mora ga biti saj že od včeraj nisem jedla, nehaj Rose on ni tvoja malica sem si dopovedovala a vedno bolj sem bila lačna "Samo na stranišče skočim, kar vpišita me" sem jima rekla in stekla po hodniku, no ja po mojem mnenju sem bila neizmerno počasna a po mnenju drugih sem bila hitra ko sem prišla do stranišča sem se zaklenila v eno izmed kabin in slišala kako se neka dekleta za mano vstopila v straniče, smejala so se in se pogovarjala o ličilih, iz tobice sem vzela vrečko krvi, ki mi jo je iz laboratorija prinesla Lisa, spila sem kri in spustila vodo v stranišču, si umila roke in stekla nazaj k ravnatelju v pisarno "O gospodična Elena, za danes smo končali, jutri ob osmih se spet oglasite pri meni v pisarni in pokazal vam bom s katerim razredom boste imeli pouk" mi je rekel ravnatelj jas pa sem le pokimala in se zahvalila "Am hvala gospod profesor" Lisa pa se je od njega poslovila in zapustili smo območje šole "Saj ni podvomil o tvojem skrbnišvu ne" sem živčno vprašala Liso ona pa je le odkimala in se nasmehnila. Torej jutri šola jas pa sem mislila, da sem se je za svpje življenje rešila.
Zjutraj me je budilka zbudila pb sedmih zjutraj, da slučajno nebi zamudila k pouku, čeprav imam do šole sekundo oz. pet minut normalne hoje, ja treba se bo navadit hodit normalno, ter teči normalno zaradi telovadbe. Nahitro sem skočila pod tuš si umila lase, si jih posušila, si umila zobe in pojedla mentolov bonbon, si oblekla belo majico brez rokavov, kavbojke in čez zeleno majico brez rokavov, si v tobo pospravila nekj zvezkov si obula črne allstarke in v roke vzela še tri učbenike za katere nisem vedela, če jih bom potrebovala, če jih nebom jih bom pustila v omarici sem si mislila in se odpravila po ulici do šole. "Hej, počakaj" je za mano zavpil znan glas Matt moj najboljši prijatelj, človek, ki sem mu povedala vse, kako na se pred njim pretvarjam sem si mislila potem pa globoko vdihnila in se pomirila "Amm, gdo si" sem rekla kar se da prestrašeno "Hej Matt, sem hodiš na našo šolo ne, slišal sem, da sta se s sesro po smrti vajinih staršev preselili sem, gotovo ti je težko" in suoper začel bo z lepimi besedami, da ga bom le še težje odrinila od sebe "Ja res je elena in ni mi preveč težko no ja lažem, včasih se mi zazdi, da se bom zjokala kar zdaj" "ne skrbi, vem kako se počutiš, pred dvema letoma sem izgubil najboljšo prijateljico Rose neizmerno si ji podobna" super samo pogruntaj me "Res, ako to mislim kako je umrla" "Njeno družino so napadli ali nekaj takega policija skriva vse o tem napadu" moje sožalje" sem še uspela reči preden sva prišla do šole.

Pred ravnateljevo pisarno sva se poslovila saj me je ravnatelj že pričakoval, odpeljal me je do učilnice 3a v desnem hodniku naše šole, ravno tako kot se spomnim, klopi so bile zložene v vrste in moj sedeš je bil še vedno prost, bil je nasproti Bonni in Caroline, mojih dveh najboljših prijateljic Caroline je bila že od nekdaj vodja navijaške kupine Bonnie no Bonni pša je bila moja čudaška prijateljica "Elena predstavite se nam" mi je rekel profesor ki ga nisem poznala očitno so starega kicka zamenjali no niso imeli izbire še zdaj se spomnim vonja in okusa njegove krvi smrdela je in imela okus po gnilem "Hej sem Elena, stara sem 16 let prihajam iz Monte Black to je zelo daleč stran, geografije mi ne leži najbolje, živim z sestro Lis, saj so nama ubili starše" ko sem izrekla zadnje je v učilnici zavladala tišina "Elena torej ne, usedite se na eno prosto mesto da lahko začnemo z uro zgodovine" usedla sem se na moje staro mesto in se nasmehnila mojima sosedama, ura se je vlekla, po uri pa sem odšla na vece, zaprla sem se v strabnišče da bi se pomirila laganje mi ne gre od rok in dokonca življenja bom morala lagati gdo sem, spet sem slišala skupino deklet pogovarjati se o šminkah in jak o spolnih odnosih, ko so odšle sem potegnila vodo in si umila roke, ko sem se želela pogledati v ogledalo pa sem na njem z krvjo videla napis................MORILKA!
19. maj 2014
Next
19. maj 2014
next
19. maj 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg