Forum
u126812
u126812
1.DEL
>>JACK! TELEFON!<< se je drla mama mojemu bratu,da me je zbudila.>>ŽE LETIM<<zavpije brat.>>TIŠINA! NEKATERI HOČEMO SPAT!<<se zaderem mami in bratu.Takrat si rečem>>no če sem že zbujena se mi nesplača zaspati itak je ura že 8.30.Nato hitro nasebe navlečem nekaj oblačil in odhitim do kopalnice,da se uredim.Ko sem nameravala iti po stopnicah na zajtrk mi je spodrsnilo na bratovi srajci in dobesebno sem se peljala po stopnicah.Tako sem bila jezna nanj,da sem mu zavpila >>JACK! nehaj puščati svoje stvari potleh!Debil!<<pobrala sem se in ošla na zajtrk.mmmm...palačinke so bile za zajtrk.ko sem odhajala od mize je brat za mano zakričal >>lepa ritka!<< >>kakšna ritka?<< mislim in pogledam nazaj.ojej strgane kavbojke imam hitro sem se stekla preobleč. Bilo mi je dc zato sem šla gledat film paranormalno. med filmom zamano brat zavpije: buuuuuuuuuu!!!!!<< jaz pa se seveda ustrašim in zavpijem,da se je celo ustrašil.>>ha...ha..ha... zelo smešno<< mu zabrusim in ga odrinem stran in šr preden je šou iz sobe je reku>> jutri dobim na obisk mojga najbolšga frenda tko,da brez bedarij. <<jaz sem samo pokimala in odšla na sprehod v park in tam zagledala kužka,ki je lajal in cvilil.odšla sem do njega in ga po bližje pogledala ni imel ovratnice in bil je čisto zdrav zato sem ga vzela domov.ko sem vztopila v hišo me je brat začel spraševat kje sem ga dobila,zakaj in blabla bla....rekla sem samo da sem ga našla samega v parku in odšla v sobo.Kužka sem poimenovala Sparky. Nato sem se šla v kopalnico stuširat in obleči v pižamo nato sem dala še Sparkyu hrano in mu poslala z blazinami.Tako sma zaspala. Zjutraj...

aja naj se vam predstavim sem Amanda Floweer imam 18 let.Živimo v Londonu.Moja starša sta danes odpotovala v Brazilijo na službeno pot. Imam brata Jacka.Ima 19 let.

Me:

Brat:

Sparky:

NEXT?
21. maj 2013
next
25. maj 2013
u126812
u126812
še 3 nexte
26. maj 2013
js sem js sem Ɓαтмαп.*.Dans dam next