Forum
ʜᴇᴇᴊ ♥ ɴᴏ ᴋᴏᴛ ᴠɪᴅɪᴛᴇ ᴄʀᴇᴇᴀᴘʏ ғʀɪᴅᴀʏs ʜᴍᴍ.. ʟᴇ ᴋᴀᴊ ʙɪ ʟᴀʜᴋᴏ ᴛᴏ ᴘᴏᴍᴇɴɪʟᴏ?? ʙᴏ ɴᴀᴊ ᴠᴀᴍ ᴘᴏᴠᴇᴍ ♥ ᴘᴏᴍᴇɴɪ ᴘᴀ ᴅᴀ ʙᴏᴍ ᴠsᴀᴋ ᴘᴇᴛᴇᴋ ɴᴀᴘɪsᴀʟᴀ ᴇɴᴏ ɢʀᴏᴢʟᴊɪᴠᴏ ᴅᴏʟɢᴏ ᴢɢᴏᴅʙᴏ ♥ ɪɴ sᴇᴠᴇᴅᴀ ʙᴏᴍ ᴘɪsᴀʟᴀ ᴛᴏ ૩/મ ᴛᴇᴅɴᴇ :ᴅ sᴛᴇ ᴢᴀ? :* ♥
16. maj 2013
sem za!
17. maj 2013
Ok še kdo? ♥
18. maj 2013
Jaz!
18. maj 2013
Okej Am bom začela danes samo da napišem eno drugo zgodbico in začnem tole potem pa v petek pišem nasljedno
18. maj 2013
Super!
18. maj 2013
)♥ Hvala da bereta :*:*:*
18. maj 2013
u124161
u124161
Sem za
18. maj 2013
u124161
u124161
Lahko tudi jaz berem
18. maj 2013
okej samo zgodbe bodo kratke
Moški je prišel v hotel.
Šel je do repcije po ključe. na recepciji mu je ženska ki tam dela povedala da je zraven njegove postelje še ena soba. Ženska mu je rekla naj ne gleda noter. Moški je rekel da ne bo. Šel je v svojo sobo. Ker je bilo že pozno je poskušal zaspati ampak soba mu ni mogla dati mira. Zato je pogledal skozi ključavnico,videl je krvave stene in žensko ki je bila bela kot duh. Nato je zaspal nazaj.Zjutraj je šel na recepcijo. Ženska ki dela tam ga je vprašala pogledal si noter kajne? moški je rekel da je. in ženska mu je povedala legendo: Nekoč je bila tukaj noter družina Siool (siul) mož in žena sta imela 2 otroka. Naenkrat se je mož odločil da bo ubil svojo ženo in dva otroka. In res jiju je ubil. Ženi je zapičil nož v srce,otroka pa vstelil. Sedaj tam noter prebiva duh te ženske. Ta moški pa bo večno preklet.
Ni neki kripi ampak ok
18. maj 2013
Brrrr... GROZNOOOOO!!!!
18. maj 2013
hahahha to še nič ni
18. maj 2013
nadaljuuj
24. maj 2013
Ok ok
24. maj 2013
Bllo je nekoč....za zgodba kroži v naši vasi že leta in ni ga otroka, ki se nebi srečau z njo............zgodilo se je pred 20 leti na soboto 3članski srečni družinici, če ne štejemo še kraškega ovčarja. Starša sta praznovala obletnico, zato sta se odpravila na ples v bljižnji hotel, hčerko pa sta pustila doma. Mama je rekla hčerki:''če te bo strah v postelji, le naslovi roko čez posteljo in pes ti jo bo polizal''. In odšla sta. Hčerka je ostala sama doma in ji je bo dc, zato je brala knjigo Pesterna. Čas je bil za spanje. V dekletu je naraščal nemir, imela je filling da jo skoz en zasleduje. Poklicala je psa k postelji in zaspala. Toda zbudila se je čez pol ure jo je zmrazilo,čeprav je blo v hiši toplo. Nato je dala pesu roko in res jo je polizal. Ponovilo se je še drugič, tretjič pa je zaslišala ropotanje v kuhinji-misla je da so se starši vrnili. Roko je spet dala k pesu ampak tokrat je ni polizal. Prižgala je luč in šla v kuhinjo. Tam je na steni pissalo:''Tudi ljudje znamo lizati'' in zraven pasja gvava. Takoj se je onesvestila. Tukaj se zgodba konča ker ne vejo kaj se je zgodilo s tem dekletom Nekateri pravijo da je šla na psihiatrijo, drugi da je naredila samomor.....tem delu vasi se zdaj izogibam!!
24. maj 2013
neeeeeext:$
24. maj 2013
Nasljedni petek :$ hihi sorry:* Hvala vsem k berrete♥
24. maj 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. maj 2013
Hihi ♥♥
24. maj 2013
neeeext
27. maj 2013
neeext!!!!! nextaaj