Forum
u101445
u101445
Heila! No, kt vam že naslov pove, bo to spet ena zgodbica o One Direction. Ne bom govorila o kom ali o čem se bo šlo. To boste sami ugotovili z branjem. Da pa ne bom preveč nakladala je tuki moj prvi del. Hope u like it! <33
..................................................................................................................................

---------------------------------------- →♔♥♔← ---------------------------------------

"Nina, to kar si zdaj povedala je bilo največ za 2." je rekla učiteljica in mi pomignila naj se vsedem nazaj na svoje mesto. Ubogala sem jo in začela razmišljati o svojem življenju. Čemu naj se sploh še trudim? Zakaj naj sploh še živim? Tisto, kar mi je bilo najbolj drago, so mi na silo vzeli. Saj vem da imam še mamo, sestro in najboljšo prijateljico, a....nobena od njih ne more nadomesiti mojega očeta. In še...fant me je pred kratkim pustil. Od takrat sem se odločila, da se ne bom pustila čisto nobenemu in se bom vsem maščevala. Vsi bodo plačali. Iz razmišljanja me je zbudil šolski zvonec, ki je oznanjal konec pouka. KONČNO. Ko sem prišla domov je mami kuhala kosilo, Ela (moja sestra, ki ima 16 let) pa je delala domačo nalogo. "Živijo Nina, kako je bilo v šoli?" me je prijazno vprašala mama. "Dolgočasno, kot vedno." sem zdolgočaseno rekla in šla v sobo. Šolsko torbo sem vrgla v kot in izpod postelje potegnila škatlo, v kateri sem hranila vse spomine na svojega očeta. V roke sem vzela sliko, ki je bila posneta točno na moj 17 rojstni dan...Noč po tem so mi ubili očeta. Ob tej misli so se mi oči napolnile s solzami in kot v potokih stekle po mojem licu. 1 leto je že, odkar mojega očeta ni več, a zdi se mi kot da ga ni že celo življenje. Tiho sem hlipala, in si počasi obrisala solze. "Ne skrbi oči. Maščevala bom tvojo smrt. Plačali bodo za vse." sem rekla in se zazrla v plakat 5 največjih debilov sveta. Preoblekla sem se v črn pulover, črne pajkice, si obula moje črne all-starke, vzela telefon in šla po stopnicah dol. "Mami, grem malo na svež zrak!" sem zakričala in šla ven. Na poti sem se ustavila še v najbližji cvetličarni in kupila šopek rdečih vrtnic. S šopkom v roki sem se odpravila do pokopališča in zavila k očijevemu grobu. Vrtnice sem položila v vazo in pobožala očijevo sliko. "Plačali bodo." sem rekla, in se odpravila nazaj domov....

Jaz:

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Boste brali še naprej?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. oktober 2013
u144633
u144633
neext!!!
12. oktober 2013
u118203
u118203
O.M.G!! to je tok.. wawwwww. :***
13. oktober 2013
u108558
u108558
next *_____________________________*
13. oktober 2013
u90554
u90554
Nnnnneeeeeeeexxxxxttttt upostevala si moj nasvet
13. oktober 2013
next
13. oktober 2013
next
13. oktober 2013
u118203
u118203
Kaksen nasvet,kati? A ga lahka se meni poves?
13. oktober 2013
u101445
u101445
omg, hvala vam k berete! res, super ste! <33 :**

---------------------------------------- →♔♥♔← ---------------------------------------
Ko sem se vrnila domov sem se v sobi še malo pogovarjala sama s sabo, potem pa mi je to postalo že dolgočasno, zato sem se odločila da pokličem Kristino(Kris,mojo BFF).

J-jaz,K-Kris

K: "Heeei Nina, kaj bo dobrega?"

J: "Ubistvu nič..Hotela sem te samo vprašati, če se lahko dobiva?"

K: "Ja, itak. Tako ali tako moram malo razjeziti mamo. "

J: "Hahaha, okej. Se dobiva v parku čez pol ure?"

K: "Deal. Se vidiva, mrha moja."

J: "Ja, kurba."

Zasmejala sem se in prekinila. Kris,Ela in mami so edine osebe, za katere mi je mar, oziroma ki vejo kdo in kakšna sem v resnici. Preden mi je umrl oče, sem bila pridna očijeva punčka in ubogala sem čisto vse, kar mi je kdorkoli rekel. Po očetovi smrti pa sem postala čisto druga oseba. Izgubila sem vse 'prijatelje', fant me je pustil, in nehala sem živeti tako, kot so ostali hoteli da živim. In vsi mi govorijo: Spremenila si se. Ampak vrnimo se v sedanjost. Mami in Ela sta najbrž kam šli, saj avta ni bilo doma, tako da sem lahko počela kar sem hotela. Spet sem šla ven, saj sva bili s Kris zmenjeni v parku. Nekaj časa sem jo čakala, ko se je končno le prikazala. To je ona:

"Končno! Ti je le uspelo priti?" sem jo smeje vprašala. "Veš, splezati skozi okno, potem po plezalkah na tla, ni tako enostavno." je rekla vsa zadihana. "Okej,okej. Preidiva k bistvu. Kdaj imajo pudlji koncert?" "Emm..mislim da čez....dva tedna." "Si dobila karte?" "Aha" je rekla in mi pred nos pomolila dve karti. "Super." "Nina, si res 100% prepričana v to? Slavni so, na tisoče stražarjev imajo, res misliš da bo tako lahko?" "Kris, zaupaj mi. Uspelo nama bo." sem rekla in se hinavsko nasmehnila. Kris se mi je nasmehnila nazaj, in skupaj sva se smejali kot dve res pokvarjeni čarovnici.....
------------------------------------------------------------------------------------------
a) ocena 1-10?
b) next?
13. oktober 2013
u118203
u118203
A) za zdej je se tezko ocenit
B) duuuuhhhhh :*
13. oktober 2013
a) ocena 1-10? 1000000000
b) next? jaaaa <3
p.s. nova bralka
13. oktober 2013
next
13. oktober 2013
u108558
u108558
a) ocena 1-10? Iooooo
b) next? joj še uprašat ti je treba ja itak
:*
13. oktober 2013
u90554
u90554
a) neskončno popounica moojaaaaaaaaaaaa:************ <3333
b) omfgggggg jaaaaaaaaaa
naty: v izvirniku je napisano, da je nini umrla mama, js sm pa predlagala da bi oči
13. oktober 2013
1000000000000000000000000000000000...........................................................................................................................................
ne sprašuj za next ti sam nexti
13. oktober 2013
u101445
u101445
nextam ju3 al pa u nedeljo.
18. oktober 2013
next :'D
20. oktober 2013
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeexxxxxxxxxt
20. oktober 2013
next
21. oktober 2013