Forum
u159463
u159463
▲ ɴᴏ ᴏᴅʟᴏčʟα ѕᴇм ѕᴇ ᴅα вᴏм ᴢαčᴇʟα ᴘʀᴇᴠαᴊαт ᴇɴ ᴘᴏᴘᴏʟɴ ғғ ĸᴇʀ ᴊᴇ ᴘαč тĸ ᴘᴏᴘᴏʟɴ ιɴ ɢα мᴏʀαм ĸʀ ѕι ᴅʀᴜɢᴀčᴇ ɴᴇмᴏʀᴇм ᴘᴏмαɢαт *ᴏ* ιɴ υᴘαм ᴅα ɢα вᴏѕтᴇ вʀαʟι
†------------------------------------------------▲------------------------------------------------†

[Prologue]

“Daj me dol!” sem vzkliknila, ko sem se trudila izviti iz Zaynovega oprijema. “Izpusti me!”

Vrgel me je čez ramena in z rokami stisnil moje noge. Medtem ko me je nosil v sobo sem ga z vso močjo z pestmi udarjala po hrbtu. Vrgel me je na posteljo in me srepo pogledal.

“Si pozabila, Abigail, kdo je glavni tukaj? Čigava si? Ničla si. Navadna ničla. In moja si, samo moja. S tabo lahko počnem kar hočem.” Je rekel grozeče.

“Ampak neboš” sem oporekala, kar mu je vrnilo srep pogled.
†------------------------------------------------▲------------------------------------------------†

▲ᴜᴘᴀᴍ ᴅᴀ sᴇ ɴɪsᴛᴇ ᴛᴀᴋ ᴠsᴛʀᴀšʟɪ ᴘʀɪ ᴛʀᴀɪʟᴇʀᴊᴜ ᴋᴏᴛ sᴇᴍ sᴇ ᴊᴀᴢ ᴋᴏ sᴇᴍ ɢᴀ ᴘʀᴠɪč ɢʟᴇᴊᴀʟᴀ xᴅ
▲ɴᴇxᴛ? †
27. februar 2014
Next
27. februar 2014
neeext
27. februar 2014
neeeext! <3
27. februar 2014
u156327
u156327
neeeeeeeeeeeeeext
27. februar 2014
u155895
u155895
Neeeeeeeeeeeeeeext
27. februar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
27. februar 2014
u155253
u155253
Next
28. februar 2014
Neeeeeexxxxxxttttttttt *OOOOO*
ZAYN BO TUU BADBOYYY,I LOVEEE ITTT ;]*
28. februar 2014
u159930
u159930
neeeeeeeeext
28. februar 2014
neeeeeeeeeext
28. februar 2014
u159463
u159463
▲ ᴡᴏᴡ *ᴏ* ʜᴡᴀʟᴀ ᴢᴀ ᴠsᴇ ɴᴇxᴛᴇ

[Chapter 1]

Kombi je zadel grbino, kar me je vrglo na stran zaboja v katerem sem bila. Kriknila sem od bolečine. Ničesar nisem videla . Čez oči sem imela dano prevezo, roke pa sem imela z vrvjo zvezane na hrbtu.
Nisem bila prepričana zakaj se mi je vrtelo in me je bolela glava – končno sem se spomnila.
Bila sem na silo odvlečena.
Ugrabljena!
Na sredini ulice na jasen sončen dan!
Ne morem verjeti da sem bila tako neumna da sem moškemu ki se mi je približeval verjela da mi bo dal hrano. Le kaj sem si mislila da je?
Oh ja! Nisem mislila. Bila sem preveč lačna da bi lahko. Živeti teden na ulici, kar težko je bilo priti do hrane, in bila sem preveč obupana.

--

Vodil me je do vzdolž restavracije. Hitro sem mu sledila, ko se je nenadoma ustavil in zaletela sem se v njegov hrbet.
Zgrabil me je za roko, me obrnil in položil lepljivo smrdečo brisačo na moja usta.
Trudila sem se, umirala sem od lakote, kloroform je prodiral v nosnico in zgrudila sem v moške roke.

--

Lahko sem čutila da se je kombi upočasnjeval. Zaboj se je začel tresti, in trudila sem se da bi obsedela kar se da ravno.
Kombi se je nenadoma ustavil mene pa je bilo na smrt strah kaj se bo zgodilo. Vrata so se odprla in slišala sem kako so nazaj zaloputnila, lahko sem slišala medel zvok, kako se je nekdo približeval.
Ko je odprl prtljažnik, sem slišala nekaj različnih zvokov.
“Kje si jo našel?” je vprašal možat globok glas, poln avtoritete in moči.
Drug glas je odgovoril. Takoj sem ga prepoznala kot glas mojega ugrabitelja. “Zadnji teden je živela na ulici. Cel čas sem jo opazoval. Nihče ne bo opazil da je ni.”
“Paul, spravi jo ven iz zaboja. Louis ti bo pokazal mojo pisarno, kjer jo boš preverjal ko bo notri” je rekel možat glas.
Čutila sem da se je zaboj premaknil in pokrov se je odprl, začel ga je premetavati da sem padla ven. Njegove močne roke so stisnile mojo in ostro me je potegnil navgor. Zdrznila sem se in majhen stok bolečine je prišel iz mojih ust. Solze so mi tekle čez prevezo ki sem jo imela na očeh.
Bila sem potisnjena v nekaj trdega in toplega – prsni koš.
“Previdno Paul” je opozoril možat glas. “Pojdi z Louisem”
Drugi glas, veliko višji kot ostali je spregovoril. “Sledi mi” In zatem sem slišala dvopare čevljev hoditi stran od nas po grbinah.
Previdno me je par rok potegnilo stran od prsnega koša, in me položilo da sem bila stabilna na svojih nogah.
“Niall, trdno jo drži. Trese se”
Drugi par rok je nežno prijel mojo ramo. Začutila sem Niallov topel dih ki je žgečkal mojo uho preden mi je zašepetal “Vredu je. Samo ostani mirna.”
“Sedaj ti bom snel prevezo. Ostati moraš mirna če želiš da vse steče gladko. Je to jasno?” je rekel možat glas, rahlo grozeč.
Prikimala sem.
“Pridna punca.”
Rahlo sem zatrepetala ko sem začutila tople prste kako drsijo po mojem obrazu. Odvezal je vozelj in mi odstranil prevezo z oči.
Zunaj je bilo zelo svetlo kar me je oslepilo za nekaj trenutkov. Zamežikala sem da sem se lahko privadila na spremembo svetlobe iz popolne teme.
Zagorel moški je stal pred mano, neobrit v privlačnem pogledu. Njegova čeljust ustaljena, njegovo čokoladno rjave oči okvirjene z gostimi trepalnicami. Njegovi lasje so bili nekoliko razmršeni.

Hitro me je pregledal gor in dol, in rahlo prikimal. “Odpelji jo noter” je naročil Niallu.
Niall je hitro prijel za mojo roko ki je še vedno bila zvezana na hrbet, in me obrnil. Zdaj ko sem lahko videla, sem hitro pregledala okolico. Bila sva namenjena proti dvorcu, ki je bil oddaljen okoli štiri milje od kjer smo prej bili. Celo območje je bilo ograjeno z razkošnimo črno pregrado. Izgledalo je zelo zavarovano – z zelo malo možnostmi za pobeg.
Po dolgi hoji, me je vodil v graščino.
Niall, katerega sem lahko sedaj videla je bil privlačen blondinec, ki ni ravno govoril veliko ko me je vodil skozi labirinte in hodnike.
Končno sva prispela do konca osamljenega hodnika, in Niall je ven potegnil verigo polno ključev iz zadnjega žepa. Hitro je izbral pravega in odprl vrata, ter me vodil noter.
Soba je bila kot apartma. Stene so bile krvavo rdeče barve, in preprosta kraljevsko velika postelja, prekrita z črnimi rjuhami na sredini sobe. Bil je tudi črno usnjeni kavč ob strani sobe in velik kostanjev predalnik, vse drugo pa je bilo bolj pusto.
“Tukaj boš ostala. Niti ne poskušaj uiti, ker boš pozneje močno obžalovala.” Sprehodil se je na drugo stran sobe proti par vratom in me potegnil zraven sebe.
“To je kopalnica ki jo lahko uporabljaš.” Je rekel in me vodil v gromozansko kopalnico. Vse je bilo brezhibno belo. Bilo so bele brisače čiste in pripravljene, za uporabo. Jacuzzi je zajemal en kot kopalnice drugega pa tuš kabina.
“In tukaj je tvoja omara. Uporabljaj kar koli želiš” je dodal ko je nadaljeval pot do vgrajene omare.
Obrnil se je proti meni. “Umij se in se stuširaj ter obleci nekaj spodobnega –lastnik Zayn bo tukaj vsak čas in ti bo vse razložil” je rekel preprosto, in me obrnil tako da je gledal v moj hrbet. Začutila sem majhno naravnavanje na zapestjih in vrv ki je vezala moja zapestja je popustila. Hitro sem si zdrgnila zapestja, katera so bila rdeča in boleča od vrvi. Potem je previdno odstranil prevezo iz mojih ust.
Na hitro me je pogledal, se obrnil in odkorakal ven iz kopalnice v sobo. Ko je odprl vrata da bi zapustil sobo , sem hitro stekla za njim. “Niall! Počakaj!”
Obrnil se je “Kaj?”
“Ne odidi” sem prosila “Prosim”
Njegov izraz se je otrdil in srepo me je pogledal. “Pojdi počet kar sem ti prekleto rekel, ali pa kaj drugega!”
Strmela sem vanj v šoku ko se je obrnil in zapustil sobo, zaprl je vrata za sabo in slišala sem škrtanje ključev, super zaklenil me je noter.

▲ᴜᴘᴀᴍ ᴅᴀ ᴠᴀᴍ ᴊᴇ ғšᴇč :3
▲ɴᴇxxᴛ? †
28. februar 2014
u159930
u159930
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. februar 2014
u142227
u142227
omggg kak dobroooo neeeeeeeeeeeeeeeext + nova bralka
28. februar 2014
u155253
u155253
Next *-*
28. februar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. februar 2014
u147737
u147737
neeeeeeeeeeeeeeext
28. februar 2014
wma
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. februar 2014
neeext :$$$$$$$ #thebest
28. februar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. februar 2014
u155895
u155895
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
*WAW*
28. februar 2014
u156327
u156327
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. februar 2014
neeeeeeeeeeext
28. februar 2014
Neeeext
28. februar 2014
u152542
u152542
Neeeeext
01. marec 2014
u159463
u159463
▲upam da ni preveč napak, next pa je tak posvečen vsem bralkam pa bralcem če je mogoče kak

[1/2 Chapter 2]

Morala sem priti ven od tukaj. Skoraj sem že umirala od strahu.
Tresla sem se , solze pa so mi tekle po licih navzdol.

Zbežala sem od doma da bi bila svobodna. Nisem hotela tega.
Nisem imela pojma kaj narediti, zato sem se ovila skupaj v enem kotu gromozanske sobe in jokala, noge pa trdno držala k sebi.
Kaj sem naredila da sem si to zaslužila?

Tam sem sedela kako uro in pol, ko sem zaslišala rahlo trkanje na vrata preden je zagorel moški z možatim glasem vstopil v sobo.
Prišel je do mene, se počepnil ter pomirjajoče položil svojo roko na mojo ramo.
“Zakaj nisi naredila tega kar ti je bilo naročeno?” je vprašal, njegov glas je bil globok in grozeč.
Samo stresla sem z glavo, nisem se ukvarjala s tem da bi ga pogledala.
“Poglej me in mi odgovori”
Počasi sem dvignila glavo, in pogledala v njegove prelepe oči.
Nekaj je bilo v njih kar me je zastraševalo, zato sem hitro obrnila oči in zastale so na njegovem vratu.
Hitro se je vstal in mi podal roko da sem lahko tudi jaz vstala.
Vodil me je do postelje , in prekrižal roke. “Sedi”
Vsedla sem se na vzmetnico- presenetljivo udobna je bila. Pogledala sem ga.
“Kako ti je ime?” je ustrelil.
Prestrašeno sem mu odgovorila brez oklevanja “Abby”
“Je to tvoje pravo ime?” je zahteval.
“Abigail- ampak sem kar Abby” sem se popravila.

“Abigail” sam sebi je pokimal.
“Poslušaj, Abigail. Samo enkrat ti bom to povedal…. Zdaj si moja. Si moja sužnja jaz pa sem tvoj gospodar, in ti bi me morala tako nagovarjati dokler ti ne dam dovoljenja da me kličeš Zayn. Vse kar je tukaj, upravljam jaz, in vsi tukaj ubogajo kar naročim. Hitro se boš morala navaditi in ubogati vsak moj ukaz ali pa boš trpela posledice. Tukaj boš ostala za vedno – če bo prijetno ali neprijetno pa je popolnoma odvisno od tvojih dejanj. Boljše bi bilo če si to zapomniš. Sem bil dovolj jasen?”

Počasi sem prikimala, negotova kaj narediti.
“Kimanje ni sprejemljivo. Poskusi znova”
Pogoltnila sem slino . “Jap..?”
Odkimal je. “Ne. Uporabljala boš ‘Ja, gospod’ ali ‘Ne,gospod’ ko mi boš odgovarjala. Razumeš?”
“Jap-Ja, gospod” sem se hitro popravila.
“Dobro.” Na hitro se mi je nasmehnil in pokazal svoje popolno bele zobe. “Sledi mi.”
Obrnil se je in se odpravil proti kopalnici, in pritisnil na stikalo da se je prižgala luč.

“Morava te umiti.” Je rekel preprosto.
“Sleči si vse kar imaš na sebi.”
Šokirano sem ga pogledala. “Kaj? Ne!”
“Kaj sva se ravnokar dogovorila, Abigail? Jaz postavljam pravila tukaj.” Pokazal je na moje obleke. “Dol. Takoj.”
Nervozno sem pogoltnila slino. Pogled sem obdržala na tleh in si potegnila raztrgano - umazano majico s kratkimi rokavi čez glavo.
Stal je tam s prekrižanimi rokami, in me tiho gledal kako se slačim. “Nadaljuj” me je vzpodbudil.
Odpela sem si zadrgo na raztrganih kavbojkah in jih počasi potegnila navzdol da so padle do gležnjem. Stopila sem iz njih in nervozno pogledala Zayna.
Skomignil je in se obrnil proti jacuzziju. Hitro ga je napolnil z vodo in dodal malo rdečkastega gela.
Ko se je zaposlil s tem sem si hitro odstranila še zadnje kose oblačil. In zdaj , sem stala popolnoma naga, pred njim.
Pogledal me je navzgor od kjer je klečal pri banji, in mi z prstom namignil naj pridem bliže.
“Pojdi noter. Topla je.”
Svoj prst sem vtaknila noter, da sem jo preizkusila. Zagotovo topla – malo bolj se nagiba k vročemu a sem vseeno zdrsela noter.
Katerikoli rdeči gel je že dal noter – je naredil vodo ekstremno svilnato in čudovito je dišala po granatnem jabolku. Vstal se je , si slekel svojo usnjeno jakno, ter si zavihal rokave na srajci.
Nato si je izstisnil veliko mero šampona na svojo roko in kar nekaj časa milil moje rjave kodre. Sprostila sem se ker je bil tako nežen in vedela sem da mi nebo ničesar žalega storil.
Z nekim razlogom, sem mu zaupala. Nekaj na njem mi je pravilo da mu naj zaupam- pa če še je bil tako zastrahujoč. Prvič po nekaj letih, sem se počutila varno.
Zaprla sem oči in se prepustila njegovim spretnim prstom, ki so drseli skozi moje lasje, in masirali moje lasišče. Izpustila sem majhen stok , pogledala sem ga in videla kako se je na hitro zarežal , sekundo pozneje pa je že imel svoj navadni, značilni obraz.
Mojo glavo je nagnil v vodo, dovolj da sem imela lase pod vodo , obraz pa sem imela nad da sem še vedno lahko dihala.
Spral je šampon in nanesel balzam.
Popolnoma je končal z mojimi lasmi, ko si je na roke izstisnil še milo za telo.
“ Vstani se”
Pogledala sem ga navzgor in ubogala. Sovražila sem to da sem morala biti naga pred moškim ki ga komaj poznam.
“Iztegni roke proti meni.”
Iztegnila sem jih in obtičale so pred njim. Začel je pri moji desni roki in nanašal milo na mojo kožo. Postopoma je nadaljeval navzgor. Presenetljivo, sem uživala ob občutku njegovih močnih rok na meni. Ko je dosegel mojo ramo sem se rahlo zvila.
Spustil je mojo desno roko in postopek ponovil na moji levi , kjer se je spet ustavil na moji rami.
“Zdaj boš res morala biti na miru, prav?”
Prikimala sem.
Prizdignil je obrvi in me čudno pogledal.
Spoznala sem svojo napako in se hitro popravila. “Ja, gospod”. To je bilo res zoprno.

▲ᴜᴘᴀᴍ ᴅᴀ ᴠᴀᴍ ᴊᴇ ғšᴇč :3
▲ɴᴇxxᴛ? †
01. marec 2014
u155895
u155895
jaaaaaa
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. marec 2014
u159930
u159930
Itak
Neeeeeeeeeeeext