Forum
u43468
u43468
No ta zgodba je pa o eni skrivnosti. Prvo se bo mal vleklo sam upamda vam bo všeč. ;D aja pa priznam da fejkam za uno nadaljevanko Sladka skrivnost neki..ne pa use xD. Imena bom dala ta ko so bla v nadaljevanki.
Ime mi je Rosita Amado xD. Stara sem zdaj že 30 let. Opisala bi vam moje življenje kako sem šla čez velika sovraštva in vse.
Začelo se je ko sem bila stara 18 let. Živela sem z babico, stricom, teto in sestrično v majhni hiši v vasi. Veliko ljudi me ni maralo ker sem bila grozna. Imela sem ogromen nos.
07. april 2011
u43468
u43468
Ponavadi sem vedno imela na obrazu šal da se me ni videlo. Neko popoldne je babico poklical dedek ki je rekel da se mu kmalu bliža smrt in ker ima tovarno čokolade, sem jaz tista ki bom od zdaj naprej vedela skrivnostno sestavino za recept čokolade. To je bil cvet posebne oranžne barve. Naslednji dan smo čakali dedka da pride z helikopterjom. Toda ni prišel sam. Z njim sta prišla hčerka dedkove žene Grace in njen sin Bruce. Ko sem zagledala Bruca sem mislila da sanjam, bil je prelep kot princ iz pravljice.
08. april 2011
omgg veš kok je ža ta nadaljevnka staraa pa kdo ti bo to bral jst ti posodm cd od sestre.. k je že ful star XD
08. april 2011
Res je že stara nadeljevanka
08. april 2011
u43468
u43468
vem da je stara ja..sam vseen men je pač kul nadaljevanka
eh sej ne bom več pisala ker se mi ne da ;D
08. april 2011
XD
08. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike