Forum
hi!
ja, spet jst z novo zgodbico. upam da bo ta bolj uspesna kot druga oz. bolj brana.

pravila najbrz ze poznate tak da ne bom ponavljala
◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆
Madison Beer as Georgina Williams Smith
Selena Gomez as Alexis Rose Smith
Louis Tomlinson as himself
Harry Styles as himself
Barbara Palvin as Lucianne Walker
Niall Horan as himself
Zayn Malik as himself
Liam Payne as himself
George Shelley as Greg Dullan
Tristan Evans as Tyler Walker
Bradley Simpson as Dylan Pray
And others....
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~1

♔ Swαɢɢer Jαɢɢer ♔ Oɴe Dιrecтιoɴ ғғ.

Prolog:

Ljubezen. Sovrastvo. Dve nasprotji. Nikoli se ne zdruzita.... Ali pac?
Well... mogoce se iz sovrastva razvije ljubezen... kar nekaj takih primerov je, ampak gremo h tema dekletoma. Se bo pri njih naredil ta preobrat? Cisto mogoce...

Alex. George. Dve navadni dekleti, ki sta, no... bad girls... Dvojcici brez starsev. V soli nekako kraljujeta v 'tolpi' z se tremi fanti. Greg. Tyler. Dylan. To so ti fanti. Vsak v soli si zeli priti v to skupino. Vendar morajo to dokazati... kako? No, tega nevem. Vendar je na soli se ena skupina ki jih spravlja ob zivce. 'Shark' se imenuje. V njej kraljuje nadlezna Sasha, ki misli da je najlepsa. Je se enepar skupin ki jih nebom trenutno omenjala... Alex je bolj tiho vendar na case klepetavo in smesno dekle, George pa je fantovsko in trdozivo dekle. No... naj se vam kar same predstavijo....

▶ Georgina Williams Smith

Oi folk!
Sem Georgina, vendar me klicite George, ker sovrazim ime Georgina. Stara sem 19 let in imam the best dvojcico Alex. Mama naju je zapustila po porodu, oce pa je zivel do najninga 15 rojstnega dneva. Se vedno ga pogresam... Alex je tako receno moja BFF, imam pa se najboljse prijatle Tylerja, Grega in Dylana ali tako receno Ty-ja, G-ja in Dy-ana. Skupaj nekako kraljujemo v soli. Smo nekako receno 'tolpa' in se imenujemo Crazy Kids. Ce hoces biti v soli varen pred vsemi temi tolpami, se moras eni pridruzit. Ce ne... no saj prezivis ampak modrice in ce se zameris kaksna pocena kost, ni novost. Nasa tolpa je se najmogocnejsa med drugimi. Vendar mi ne tepemo drugih ljudi, le ce se nam res zamerijo. Sharki se hocejo priboriti to nase mesto v soli vendar jim ne uspeva...

Moje ocene? Hmm... trojke in stirke... pa petice pri sportnk in glasbi. Nobena uciteljica me nima rada, le uciteljica slovenscine me se nekako podpira...
Mislim da je to vse o meni...

▶ Alexis Rose Smith
Hi!
Sem Alexis, na kratko Alex. Imam najboljso dvojcico George ki me v tezkih trenutkih podpira. Je kar moja BFF ce se tako izrazim. Kot ze veste sem v tolpi Crazy Kids s George, Ty-em, G-jem, Dy-em in se nekaterimi drugimi. V nasi tolpi bi rekla da je nekako George 'voditeljica' vendar smo vsi enakovredni. Moje ocene in priljubljenost pri uciteljih je podobna kot pri George, le da me ima za razliko uciteljica Glasbe bolj rada kot George....
No mislim da je to vse...
George:

Alex:

Greg:

Tyler:

Dylan:

Lucianne:

ONE DIRECTION:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kak se vam zdi?
nadaljujem?
01. september 2014