Forum
Hei skupaj z prijateljico ana321 sve se odločili da bove napisali zgodbo. To bo najina prva zgodba in upave da vam bo všeč in da bove imeli čim več bralk. Uživajte v branju :3
►►►►►►►►►►►►►►►►◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄
SVETOVNI FOTOGRAFINJI
Hejla, sem Emma Thirwall na krajše Em. Stara sem 18 let in sem normalna punca ki se rada smeji in je vedno za akcijo. Dokončala sem šolo za fotografijo in oblikovanje. Skupaj z svojo bff Ashley Thirwall na krajše Ash živiva v centru Londona. Verjetno ste opazili da se piševa enako to pa zato, ker sve si sestrični. Pri vsem tem pa še nisem omenila staršev, saj mi je o tem še vedno teško govoriti kajti najini starši so umrli v letalski nesreči. Z Ash o tem dogodku spregovoriva le enkrat letno in to na datum ko se je tragedija zgodila potem tudi skupaj obiščeva pokopališče in se spominjave domačih. Ves denar, ki ga imave in stanovanje sve podedovale. Kot sem omenila sem končala šolo katero je končala tudi Ash saj sva bili sošolki. Pred tednom dni sve dobile zaposlitev v uspešni agenciji za fotografijo ime podjetja : FOREVER. Z Ash morava naredile čim lepše,kvalitetnejše,nore… fotografije ki jih še ni videl svet zato nama podjetje plača različna potovanja v različne države in na različne kontinente. Ob vsem tem pa sem pozabila omeniti da sve samski in z vsem srcem upave da se bo to v čim krajšem času spet spremenilo.
Ash:

Am:

►►►►►►►►►►►►►►►►◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄
Emma:
Pa ne že spet ta budilka sem zamrmrala in z težavo ugasnila to nadležno glasno stvarco na moji nočni omarici, če nebi nehala piskati bi jo verjetno pognala skozi okno! Ampak takoj ko sem se spomnila kaj je danes za dneva sem postala boljše volje, hitro sem vstala in odhitela zbudil Ash. Danes je namreč bil tisti težko pričakovani dan DAN KO BOVE IZVEDELI KAM NAJU BODO PELJALE POTI NA NAJINEM PRVEM POTOVANJU. Vdrla sme v sobo in se zadrla »Ash vstani danes je najin dan!« Ash je nekaj zamrmla in se postavila v sedeč položaj kar je pomenilo da je budna. Od veselja sem kot majhen otrok odskakljala v svojo sobo kjer sem izbrala oblačila in se odpravila v kopalnico kjer sem si privoščila jutranjo prho.

Z ličili nikoli nisem pretiravala malo pudra, senčila za oči in lipglosa pa je stvar končana. Ko sem končala sem odhitela v kuhinjo kjer je za štedilnikom že stala Ash in pripravljala njeno specialiteto PALAČINKE. Skupaj sve pojedli potem pa se odpravili po Londonskih ulicah do že dobro znane stavbe na kateri je z debelo pisavo pisalo FOREVER. Nasmehnile sve se druga drugi in odšle usodi nasproti. Potrkale sve na vrata šefa in vstopili……
next?
16. februar 2013
u122486
u122486
Next!!!!!!!!!
16. februar 2013
next- ful dobra
16. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg