Forum

Heeej;* Sem Patricija. Ampak klicite me kar Patii >.< Imam dve BFF Petro In Tinkaro. Skupaj se vedno zabavamo. Ampak kasneje o njima. Zdaj govorimo o meni< 333 Imam dolge rjave lase, kar lahko vidite tudi na spodnji sliki. Obozujem modo. Lahko bi rekla, da sem obsedena z njo. Obozujem roznato barvo. Lase sem si ze hotela pobarvati v to barvo. Ampak nasreco so mi preprecili hehe. Hm..zdaj pa LOVE:** On je najlepsi,najpopojnejsi in totalno zaseden.! Wem, da moram imeti upanje ampak ga nimam. Ima najlepse ucke na ceumu svetu. Zaljubljena sem v njih. Ampak se bolj sem v njega:$ Ima najlepse ime kar jih poznam. Hja wem, da nakladam ampak pri Jerneju se ne mores ustaviti. Moras nadeljevati do nezavesti>.< .

Sem rekla, da je najlepsi.!

Next.???
29. oktober 2011
Itaq.! Neeext;* Full dobr pises< 333
29. oktober 2011
Thx< 33 2 komentarja se;*
29. oktober 2011
Bom kr nextala;*
'Driin Driin' je ze navsezgodaj zvonila budilka. Pograbila sem blazino in jo vrgla v uro. Takoj je utihnila. Vedno deluje hehe.!

Odsla sem v kopalnico in se umila. Zlikala sem si lase in nato se odpravila v garderobo. No pravzaprav ni garderoba je samo omara v katero lahko stopis>.<
Nisem vedela kaj naj oblecem. Za Jerneja sem hotela biti popolna. Ampak vem, da nisem. Za njega nikoli ne bom! Na koncu sem se pomirila in oblekla nekaj cisto navadnega.

Pohitela sem po stopnicah in nekaj pojedla.
Obula sem svoje all starke v barvi ameriske zastave. Obozujem jih.!

Next.???
29. oktober 2011
neeeeext
29. oktober 2011
u60375
u60375
neext :3
29. oktober 2011
u62914
u62914
next!
29. oktober 2011
u34229
u34229
neext!< 3
29. oktober 2011
u33561
u33561
next
29. oktober 2011
Thx usm< 333 zdle nextam;*
Odsla sem pred hiso in pocakala Tinkaro.

Ker sma sosede grema vedno skupaj v solo. Ura je bila 7.40 ko sma prisle. Nasa sola je velika in v rumeni,oranzni in modri barvi. Ampak notranjost je ze cisto unicena. Na mizah so razlicni znaki ali pa napisi >.<
Z Tinkaro sma odsle k omaricam tam pa sem videla Jerneja. Bil je kot vedno popoun! Stal je blizu moje omarice. Skoraj sem se stopila:$
Stopila sem do svoje omarice in jo odprla.

Ah kako je lahko en clovek tako lep.! Takoj mi je zadisal. Amapak ne mislim kot hrana hehe. Mislim na njegov parfum. Tinkara me je boksnila v ramo samo, da sem se zbudila iz mojih popolnih sanj. Skoraj vsak dan je tako jaz sanjam ona ali pa Petra pa me zbujata. Ko smo ze pri Petri. 'Kje je Petra?' Sem vprasala Tinkaro. "Ei res newem.'
Ko sem ze mislila nekaj reci me je prekinil solski zvonec. Z Tinkaro sma pohitele v razred tam pa: Ana. Sovrazim to ime.! Wem, da je lepo ime ampak jaz ga sovrazim samo zato, ker je tako ime moji sosolki. V tem primeru moji nAJHUJSI sovraznici ever.!!!

Na sreco je kmalu prisel nas ucitelj. Prvo uro smo imeli Matematiko. Ucitelj pa je bil tudi nas razrednik. 'Kot ze vidite manjka Petra.'

' Z njeno druzino se selijo, zato ne bo vec hodila na to solo' je rekel ucitelj. 'Haaa!Petra bi nama zagotovo povedala' sem rekla Tinkari. Tudi ona se je strinjala z mano. In ze je ena manj. Ampak kam se pravzaprav selijo? Upam, da ne dalec in da se bomo se vedno videle. Bila je najboljsa.! Skupaj smo se vedno zabavale.

Next.???
29. oktober 2011
u34229
u34229
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
29. oktober 2011
Okj nextam;*
----------------------------------------------------->
Prva ura se je vlekla kot 3 leta...

Koncnoo zvonec.!!! Ampak tudi zvonec ne more popraviti tega, da se Petra nebi preselila.
Drugo uro smo imeli Anglescino, ki mi gre se kar dobro. O shit.! Teeest.. cisto sem pozabila, da danes pisemo test. Ampak ko si zaljubljen delas nore stvari in ena izmed teh stvari je pozabljanje na test>.<
Ampak saj nimam kaj skrbeti vedno dobim 5 hehe.
Test mi je sel kar dobro usaj upam. Naslednja je bila malica in potem prosta ura.!
Z Tinkaro sma seveda odsle v park, ki je bil blizu sole. Vmes sma sle se v trgovino po red bull liziko.!>.< Z Tinkaro se vedno zelo zabavama. Bff sma ze 7 let. Z Petro pa samo 3 leta. Ampak vseeno sem z njo prezivela veliko casa. Tista ena ura je minila hitro! Se prehitro.!!! Ampak saj vseeno na koncu pouka je spet prosta ura hehe.

Potem smo imeli DDe. Ucitelj nas skoraj vsako uro preseda. In enkrat me je ze skoraj dal sedet zraven Ane! Ampak na sreco sem potem pristala zraven najvecjega piflarja v razredu. Takrat sem imela vse prav hehe... upam, da nas danes za spremembo ne bo presedal. Ampak ce nas bo upam, da me bo dal sedet zraven Tinkare. Sedela se nisem samo z njo in Ano in seveda Jernejem :'(

Next.???
29. oktober 2011
u34229
u34229
neeeext!!:***
29. oktober 2011
u60375
u60375
next ;3
29. oktober 2011
next
29. oktober 2011
u33561
u33561
neeext!!
ful dobr ;D
30. oktober 2011
u63789
u63789
fuuul dobro pišš.ušeč so mi slikice :*
BIG NEEEXT :3
30. oktober 2011
u60375
u60375
nextej obvezno (;
30. oktober 2011
Okj zdle nextam sam bo mogoc mal dle trajal;*
30. oktober 2011
u33561
u33561
jeej =D
30. oktober 2011
Okj next;*
-------------------------
'Patricija ti bos sedela zraven.....naj pogledam. Sedela bos zraven Jerneja.' Je rekel ucitelj.
ooJeees.! ampak seveda tega nisem rekla na glas. Ampak ce bi lahko bi me slisala cela sola.

Pogledala sem k Tinkari ona pa mi je pomeziknila. >.< Jernej je sedel v zadnji vrsti. Se bolje.! 'Heej' Mi je rekel Jernej ko sem se presedla. 'Heej' Sem mu odgovorila. V mislih sem skakala od veselja. Ze samo to, da mi je rekel Heej mi pomeni veliko. Skoraj sem omedlela ko sem zadihala njegov parfum.
'Patricija nisi nam nic povedala, da imas cez 3 dni rojstni dan' Je rekel ucitelj.
Nas ucitelj je "zabit" bolj kot use na svetu. Ima se za velikega filozofa hehe. Kako naj razmisljam na svoj rojstni dan ob taki perfektnosti.
Naslednje ure smo imeli slovenscino in glasbo. Ampak vse je hitro minilo samo zaradi NJEGA.
Z Tinkaro sma odsle k omaricam. V omarici pa sem videla listek.

Vzela sem ga iz omarice in ga pokazala Tinkari. 'Zagotovo je Jernej' Je rekla Tinkara.
'Mhm v sanjah..' Sem ji odgovorila.
Ko sma hodile domov mi je Tinkara rekla.......

Next.???
30. oktober 2011
u34229
u34229
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!! sam drgač čitl je res zabit ku zemla ja.....
30. oktober 2011
Jaa...se ma za filozofa;*
30. oktober 2011
neext!
Fula zakon pišeš!
30. oktober 2011
u63789
u63789
NEXT :3
30. oktober 2011
Thx usem kasnej nextam;*
30. oktober 2011
u33561
u33561
heehee ker učitl x D
drugač pa neext
30. oktober 2011
nany---> ja sej to o ucitlu je res tut u resnici na nasi soli.. nam razlaga ka je morala pa vest zraun pa oso z zvezkom ubija po razredu .. Pa sam je reku, da je on homo sapiens(al kkr kol je ze)
30. oktober 2011
Ewo neext;**
-------------------------------
Ko sma hodile domov mi je Tinkara rekla 'se vedno uztrajam, da je bil Jernej.!'
Hjaa. Ona vedno vztraja in nikoli ne doseze. Ko sem prisla k hisi je bila zunaj moja mala sestrica Eva.

Hodi v 3 razred. In vcasih je prava nadloga. Za svoja leta ve prevec.!
'Eva!Ka delas zunaj?' Sem jo vprasala. 'Kljuc od hise sem zgubila' Mi je odgovorila.
Hjooj ze tretjic v tem tednu. Kot sem rekla NADLOGA! Odklenila sem vrata in odsla v kuhinjo. Vzela sem muffin in ga takoj pojedla. Obozujem muffine:$

Pohitela sem v zgornje nadstropje kjer je moja soba. Ni velika, ampak je po mojem okusu.

Pogledala sem na telefon in videla 1 neprebrano sporocilo v katerem je pisalo:Ljubim te

Next.???
30. oktober 2011
u34229
u34229
neeeext!!!!

pa ja reče da je homosapiens a js mislim da bo reku homoseksualc!
30. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg