Forum
u20895
u20895
No če že vsi pišete zgodbice sm se odločila de bom ša še jst kej napisala .......
Pa začnimo ...................

Živijo ime mi je Nika. Hodim na osnovno šolo v 9. razred. Imam dolge blonde lase in lepe plave očke(vsaj tako pravijo)... Moje frendice so Nina in Pia. povsod gremo skupaj. Smo kot sveta trojica. Imam pa tudi druge frende. V moj razred pa hodi tud fant z imenom Alex.... Tok je lep ima rjave očke in rjavo čupco (slika je spodaj).Imam pa tudi najbolj zoprno sestrico Kio. Bolj zoprna nebi mogla bit ...........

Pa še slikce......
To sm jst

To je Nina

To je Pia

To pa je Kia

In seveda Alex

A nextam?????
18. november 2011
Jaaa!;*

Next !!!!!
Plisss ber še mojoo ; http://www.igre123.com/forum/tema/kriva-story-by-c-dy-xxx/25421/
18. november 2011
u20895
u20895
Nextam.....

˝Ljubica zbudi se!!!˝ zakriči mama ˝Pridi na zajtrk naredila sm palačinke˝ Oh takjo mi gre na živce ko to dela. Jaz bi še spala ona pa se dere!! Ko se mi je končno dalo ustati in se obleči v moje najljubše kavbojke in mojo najljubšo zeleno majico sem prilomastila v kuhinjo (še vedno obuta v moje copatke zajčke). Ko sem pojedla sm obula moje Allstarke in odšla do avtobusne postaje in tam čakala avtobus da me odpelje v šolo. S frendi sm se usedli čisto na zadnje sedeže da smo lahko sedeli po štirje. Ponavadi zadaj sedimo jaz,Nina,Pia en frend od Alexa pa še ..........Alex
18. november 2011
Next&takojjj!...
18. november 2011
u20895
u20895
Vsi moji frendi vedo de sm zalublena v Alexa pa naju vedno hočejo spravt skupi in zato so se vsedli tako(od leve proti desni) Pia,Nina,frend od Alexa,jst in ni blo druge Alex se je mogu usest zdravn mene. Kok sm bla vesela (seveda tega nism pokazala). Malo sm igrala igrce na mobiči ko sm dobila sporočilo. Bilo je od Alexa........
On je pisal meni jaz sem mu odpisovala.Tako je potekal najin poovor po sms-jih
A-Alex......... J-Jst

A- A bi šla ti kdaj z mano vn???
Jst sam tisto tkoj

J-JAAAA

A-ok pole pridem pote ob 7.00 pa te bom peljal nekam ........

J-ok pole je zmenjenu........

Jaz sm bla tok vesela da nism mogla več skrivat pa sm ga sam objela pa mu dala lupčka na lička. Moji frendi pa so sam gledali ku de so bli glupi...... =D

Pole se v šoli ni zgodilo ni kej posebnega sam mogoče to..... Skupi z Alexom sva šla med odmorom do bližnjega grma ( tko da naju ni mogu nobedn videt) pa me je tm tko objel da sm se počutila čist varno..... Potem pa.......... Poljubil me je !!!!!!!!!! Njegove ustnice so bile tako mehke in okus so imele po jagodi
Tko sva bila zaposlena z poljubljanjem da nisva niti vedela da je že zvonilo za začetek 4 ure. Ko sva končno ugotovila je bilo že prepozno. Zamudila sva celo uro pa še malo 5 ure. Tako svca oba dobila 2 neopravičeni uri.....................

A nextam????
18. november 2011
neeeeeeeeeeeext
18. november 2011
u20895
u20895
če dobim še 2 nexta bom nadaljevala =D
19. november 2011
u16947
u16947
Neeext ;3 ! *
19. november 2011
next< 3
19. november 2011
u20895
u20895
ok nadaljujem

Ko sem prišla domov seveda nisem imela namaena povedat mami za 2 neopravičeni. Ampak ker mi je učiteljica dala listek kjer je vse pisalo se pač moja neznosna sestrica ni mogla upret. Pa je pritekla do mene se delala da je angelček in še v istem trenutku mi je iz roke sunila listek, ga prebrala in tekla po stanovanju in kričala naglas da sm dobila DVE neopravičeni ...OMG kako jo bi zadavla .Takoj ko je za to slišala moja mama je pritekla dol in mi dala hišni pripor za dva dni. Joj pa lih vikende je bil pred mamo. Cele dva dni bi lahko bila z Alexom . Tko sm dva dni preždela v svoji sobi in bila na računalniku pa na mobitelu sm se pogovarjala z Alexom..............
V ponedeljek zjutraj se je mama spet drla na Kio ker je pojedla vse palačinke ( bilo jih je 10). Prava požrešnica je. In tako jih ni ostalo nič zame. Napravila sem si čokolino in odhitela v šolo. Alexa danes v šoli ni bilo, zato je bil živ dolgčas. Seveda sem imela moji dve punci ampak z njima ni isto. Po pouku smo vse tri odšle v šoping.Nina in Pia sta mi hotele kupiti krilo ampak one dobro vejo DA JAZ NE NOSIM KRIL.Raje umrem.... Ko smo končale smo šle še na sladoled. In isem mogla verjeti svojim očem........... Bil je tam. Ni bil z mano, ni bil z prjatlom ampak BIL JE Z KAJO.................
(Kaja je najpopularnejša punca na šoli, seveda je tudi lepa pa še........... ima gromaozanska prsa!!!)

Kaja

19. november 2011
next
19. november 2011
u20895
u20895
bom jutre nextala
19. november 2011
Next... zakon zgodbica ;P
20. november 2011
u20895
u20895
nadaljujem

Ko me je videl se je delal kot da ni bilo nič. NE, prej pa je buljil v njene balone!!!!
želela sem zadaviti Kajo ampak nism mogla.
Začela sem jokati tam pred vsemi in naglas zavpila ˝ PRASEC˝!!!!!!!!!
Ups......... Jaz drugače ne preklinjam ampak to je bila posebna priložnost. Ta prasec me je prevaral!!!!!!!! Pa verejela sm mu da me ima rad. Šla sem do njega in mu prislolila eno okrog ust. In potem sem stekla domov. Pri vratih me je pričakala Kia... Joj no ne že spet. Solze sem raje zadržala zase in tako sm stekla v svojo sobo. Čez nekaj trenutkov je prišla Kia v mojo sobo, se ulegla zdraven mene v posteljo invidela sem da ima solze v očeh. Zakaj ??

Nextam ???????
20. november 2011
u20895
u20895

20. november 2011
Next ;P
21. november 2011
Neext ;DD
TAKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ
< 333333333333
23. november 2011
u66581
u66581
No tko jst sm si nrdila now profil tko de zdej bom pisala s tega............
Nadaljujem ko dobim še 2 nexta !!! =)
25. november 2011
u58134
u58134
neeeeeeeeeeeeeeext
26. november 2011
neext
06. december 2011
u59330
u59330
NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
omg, zkej se nisem tega lotila že prej brat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ti si CARICA!!!!!
ful lovam to storio!!!!!!!!!!!!!!!!!
čeprov sem jo komej začela brat!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ma vseeno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

in ne ne, ti sploh ne preklinjaš ne!
(sej če v zgodbici ne je prou!!
06. december 2011
u66581
u66581
No končno dva nexta....... No pa dajmo
Kar na enkrat je bruhnilo in Kie............
OČKA JE UMRU..........
Jaz sem misnila de se heca čez nekaj trenutkov je prišla v sobo še mama. Bila je tako objokana da sem ugotovila de se Kia ni hecala. Še jaz sem bruhnila v jok. Mama mi je povedela o vsem kar se je zgodilo. Ko je vozil domov je bil pijan in se je zaletel v drugega voznika. Očka je umru na kraju nesreče drugi voznik pa je še vedno v bolnici z zlomljeno hrbtenico. Bila sem tako žalostna pa jezna (če ne bi vozil pijan bi bil še ŽIV)...............................
Zdaj je minilo že nekaj tednov odkar je umru in nam gre vse bolje ampak vseno morali smo se preseliti ker naše hiše nismo mogli plačevati. Preselili smo se v blok z trisobnim stanovanjem. Malo sem bila žalostna malo pa tudi vesela saj je živela moja BFF čist zdarvn in to je bla Nina.

Naše stanovanje

S Kio spimo skupaj v sobi. Zelo mi je všeč.............
Najina sobica:

Next ??
06. december 2011
u59330
u59330
OOOO EEEMMMM DDDDŽŽŽIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
boga tiiii!!! ma kako ti loh foter umre!!!!
fuuul dobroo piišeš!!!
IVLI
(I Very Like It)
06. december 2011
next
07. december 2011
u66581
u66581
Nadaljujem ........
Zdaj odkar smo se presleili sem lahko več časa preživela z Nino pa z Kio tudi. Res zna biti prijazna če to hoče. Res nevem kako da nisem že prej tega opazila. Neko popoldne sva šle z Nino v šoping. ( nisem si mislila kupiti nič takega ampakak mogoče kakšne kavbojke). Odšle sva v Qulandijo in v trgovino Forever (ime je izmišljeno). Tam imajo same lepe obleke za najstnic. Po poti sva se pogovarjale o srednji šoli in kam bi šle naprej. Jaz sem ji rekla da grem v Ljubljano na slikarsko šolo ona pa bo šla v Maribor na jezikovno (študirala bo nemščino). Imele sva se fajn dokler me ni začela Nina prepričevat da si kupim kavbojke ki stanejo 45 evrov. Se veda sem imela s sabo toliko denarja ampak je bil namenjem da bi si kupila vsaj eno majičko in ene hlačke. Upirala sem se ji. Ona ni vedela da nismo preveč bogati. Mislila je da smo se preselili zato ker imamo veliko denarja in ker nam ta blok bolj ušeč kot naša stara hiša. Ne mislim ji povedat da bi kmalu pristali na cesti. Še naprej me je prepričevala dokler nisem bruhnila v jok. Ustrašila se je in rekla hladokrvno da sploh neve zakaj je šla z mano v šoping. In zdraven je še izdavila da ji grem že nekaj mesecev tako na živce da bi me najraje zadavila. ˝Skozi se nakaj usajaš vame. Se delaš da me imaš rada in še blablabla˝ je izdavila Nina. Razjezila sem se nanjo in ji rekla da sem mislila da je boljša prijatelica ampak zdaj vidim da me sploh nikoli ni imela preveč rada in je bila z mano samo zato ker smo bili prej ( preden je oče umru) bolj bogati kot ona in ker sem jo kdaj pa kdaj povabila na kosilo( rekla je da moja mama tako dobro kuha da bi se najraje preslila k nam). Sploh nisem vedala kaj naj bi rekla. Odhitela sem ven iz trgovine in odšla proti avtobusni postaji. Tekla sem in tekla dokler nisem prispela. Izgleda da sem ujela ravno tisti avtobus ki je peljel nazaj domov. Tako sem bila srečna da Nina ni prišla z mano na avtobus. Nje ni bilo na avtobusu ampak ne boste ugotovili kdo je pa bil.................... Bil je Alex. Začel se mi je približevati. Stisnila sem se k sebi in obmolknila. Prišel je do mene in sedel na prosti sedež zdraven in začel svojo debato. Oprosti ker sem te prizadel. Nisem vedel da je Kaja taka neumnica. Upam da mi boš oprostila in upam da bi se še naprej videvala. Nisem vedela kaj bi rekla zato sem ga prijela za roko in ga poljubila........... Sploh nisem vedela kaj delam in ko sem končno ugotovila se mi je posvetilo da se poljubljam z istim tipom ki je poljubljal Kajo..... Iztrgala sem se mu iz objema in na mojo srečo je avtobus ravno takrat ustavil na postaji od kjer sem lahko strekla domov. Alexa sem pustila za sabo. Slišala sem ga kričati a se nisem ozirala in končno pritekla do doma.............

Nextam???
15. december 2011
u36839
u36839
ja huda zgodba
neeeeeeeexxxxxxxxttttttt
20. december 2011
u59330
u59330
pa ne me sezuvat!!!!
kolk fajn ti pišeš!!!!
neeeeeeexxxxt!!!!
20. december 2011
u36839
u36839
dej no

neexxxxxxxxxxxxtttttttt
23. december 2011
u68050
u68050
itak ful dobr
neeeexxxxxtttttttt
23. december 2011
NNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dej no tale story je the best
24. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg