Forum
u73962
u73962
najprej bom dala osebe,ko bo pa vsaj en next pa nadeljujem.
jas isa:

max:

avery:

zac:

24. avgust 2012
u73962
u73962
»misliš resno?« sem začudena vprašala Avery. »resno?čisto resno?res hodiš z Zacom?« na hitro mi je pokimala. Včasih se sprašujem kako je lahko tako priljubljena punca kot je Avery prijateljica z mano. Sem povprečno dekle z imenom Isa. Imam blond lase in otroški obraz. Tudi avery je imela blond lase,ampak si jih je pobarvala. Bila je zelo lepa. Nisem se čudila da hodi z najbolj priljubljenim fantom na šoli. »Isa,Isa!« bil je fant po imenu max,bil je prikupen. »Ali prideš na zabavo pri meni doba. avery ti si tudi povabljena.« prikimam in se mu nasmehnem. Prav tako je naredila Avery. Rada je hodila na zabave in mene vedno vzame s sabo. Vsi fantje so jo imeli radi. Mene pa opazi samo max,ampak on je samo prijatelj. Bila je moja bff. Takrat je prišel Zac,stopil k avery in jo je poljubil. Mene ni opazil. Raje sem šla v učilnico in si pripravila stvari za matematiko. Malo pred zvonenjem v učilnico prihiti Avery. »zakaj si odšla?« ni počakala da odgovorim »kakor koli,ti in max bi bila srčkan par.« je takoj prišla k stvari,jaz sem pa ostala brez besed. Samo bulila sem vanjo.
vsaj en next
25. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg