Forum
u77871
u77871
Živjo jst sm Maša! Mam starejšo sestro Kajo in starša. Živimo
v lepi hiši. Ravno si po facebooku dopisujem z mojo BFF. Ime
ji je Ema.

Boste bral (sej ne bo tko mal samo za začetek)?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. februar 2012
ja next
19. februar 2012
u77871
u77871
Rabm še nextov
19. februar 2012
u73531
u73531
Next.!*
19. februar 2012
u77871
u77871
Okej mal poznej nextam ker je en dobr film
19. februar 2012
u77871
u77871
Ravno si na facebooku dopisujem z mojo BFF. Ime ji je Ema.
E=Ema J=Jst

E: A si se učila za test? Sej veš za MATKO.
J: O šajze... Ne nism se.
E: Šprici.
J: Sm že zadnič. Sej veš kakšna je.
E: Kdo? A Porterjeva? Grozljiva
J: Alo grem se učit. Se vidmo jutr.
E: Ja dijo.

Hitr ugasnm računalnik in se grem učit. Sranje kok je težka snov! Sm si rekla sama pri seb. Postala sm ful utrujena in sm šla spat.
19. februar 2012
u73531
u73531
Nexxt.!*
19. februar 2012
u65343
u65343
Nextt
Oprosti ker bom oglaševala ampak to je moja 1.zgodbica, In bi rada zvedla kaka se vam zdi;* Če se da komu brat!
http://www.igre123.com/forum/tema/nesreca-spremeni-marsikaj/29382/
Vesela bi bla mnenja,kritike, al pa kr Nexta! Drgač pa tvoja zgodbica je ful fajnaa! Nextej jo čimprej!
19. februar 2012
u77871
u77871
Postala sem ful utrujena in sm šla spat. Sanjala sem da pišem cvek. Zbudila sm se. Hitro sem skočila iz postelje in se vsedla za mizo. Pograbla sm škarje in izrezala majhen listk. pograbila sem zvezek ter si začela prepisvt snov. Kar naenkrat slišm kako je mami vstala. Sranje! Vedno k gre na wc me pogleda. Butnla sm kuli na mizo in skočila na posteljo. Prišla sem zadnjih 5 sekund. Nato mami odpre vrata. Pogleda me in mi vrata nazaj zapre. Hitr vstanem in naprej prepisujem. Čez nekej časa sm prepisala vso snov. Odšla sem nazaj spat.
19. februar 2012
next! zgodbica je dobra, bi pa blo bolše če bi pisala mal dalše... dele oz. , hja no če bi blo vse skupaj mal daljše!
19. februar 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/zaljubljena-v-fanta-svoje-najbolse-prijatlce/27833/

a bi kira brala! plis! pa prosim za vaša mnenja....kritike,hvale!....
19. februar 2012
u77871
u77871
sej bom samo da se jih mal nabere.
19. februar 2012
u77871
u77871
Odšla sm nazaj spat. Ko sem se zjutrej zbudila je bla ura 7.20. Sranje! Hitr sm pograbla torbo in stekla is hiše. Šajze! Malco sm pozabla. No vsaj denarnico sm mela. kr naenkrat se mi pred noge postau starka. Jabolko? Me je vprašala. Pograbila sem iz denarnice 20 € vzela jabolko in stekla naprej. Gospodična! Jabolko stane samo 1 €! Se je drla za mano. kaj mi mar. Nisem se ozrla. Moj edini cilj je bil da bi pršla v šolo pravočasno. Pršla sm pred šolo. Ema me je čakala. Upam da nisi celo pot tekla. Je rekla. Ja ubistvu pa sm. Torej kako si? Sem ji odgovorila nazaj. Skupaj sva odšle v šolo. Prvo uro smo mel MATKO. Učitlca je razdelila teste. Začel smo pisat. Bla sm tok lačna. Vzela sem jabolko ter ugriznila vanj. Kar naenkrat sem se znašla v...Tega ne morem opisat. Znašla sem se sredi ničesar. Veš vsi smo bili zelo pametni in smo se učili ko smo prišli domov iz šole do večera. Ti pa tratiš čas z facebookom! Čeprav sem bila pri tvojem porodu že mrtva sem bila zraven. Gledala si me kot da sem bog. Tvoja mama je mislila da se smejiš sliki na steni vendar ti si gledala mene. Upala sem da boš pametna. to sem ti hotela povedat zdaj pa pojdi pisat test. To je moja pra babica! Nisem imela več časa da bi razmišljala. Mogla sem iti pisati test.
19. februar 2012
u71779
u71779
nexšt
20. februar 2012
Nexštii!
20. februar 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/next-top-model-by-miranda-kerr/28962/

sori ker spet nekaj oglašujem ampak res RES !! RABM TEKMOVAUKE!! plis......!
20. februar 2012
u77871
u77871
Mogla sem pisat test. Hitro sem napisala test. To kar sem doživela me je zelo pretreslo. Ko sem končala z pisanjem se mi je zazdelo da nekaj manjka. Nehala sem rezmišljati o tem in sem raje vzela plonk listek, ki sem ga zjutri dala v torbo. Nato pa se spomnim, da ga sploh nisem dala v torbo in je ostal doma na pisalni mizi. Ema je sedela za mano. Ozrla sem se nazaj in videla, da ima Ema plonk listek. Ema a lohk plonk listek? Sem zašepetala. Očitno me je učiteljica slišala saj je prišla mimo ter Emi vzela plonk listek. Počutila sem se krivo. Že miljonkrat sem bila brez plonk listov ker mi jih je učiteljica vzela prvo minuto. No bilo je vseeno. Pregledala sem in ura se je končala. Kmalu je bilo konec pouka. Ko sva z Emo hodili domol mi je rekla da sem ji speljala plonk listek. Rekla sem ji da ni bilo namerno. Oprostila sem se ji in na srečo se nisva skregali. Ko sem prišla domov je bila Kaja že tm. Ej Mašika mami mi je rekla da gremo na pokopališče prižgt svečke pra babici in se morva zrihtat. Stekla sem v sobo ter si oblekla mojo najljubšo črno obleko.
20. februar 2012
nextnext
20. februar 2012
u77871
u77871
Rabm še nextov od različnih oseb
20. februar 2012
Kok nextow natančneje?
20. februar 2012
u77871
u77871
Vsaj enga