Forum
u60618
u60618
"Drin drin drin!" je zvonila budilka. zaspano sem jo ugasnila in se prevalila na drugo stran. čez pet minut je v sobo udrla mama. "Emm , zbudi se, zamudila boš šolo" . nekaj sem zagodrnjala v odgovor in stekla v svojo kopalnico. živela sem na podstrešju, in bilo je zelo veliko tako da sem imela kar svojo kopalnico. Torej, šla sem pod mrzel tuš in misli so se mi nekoliko zbistrile. svojih srednje dolgih temno rjavih las si nisem umila tako da sem si jih samo spela v ohlapno figo. pogledala sem se v ogledalo. imela sem modro zelene oči in zelo goste in temne trepalnice tako da se mi ni še bilo treba ličiti z maskaro. zato sem si le oči nežno obrobila z barvico in si ustnice na rahlo namazala z svetlo rožnatim glossom. oblekla sem se v navadne temno modre kratke hlače mogoče malce daljše kot navadne kratke hlače. oblekla pa sem si navadno rjavo majico z kratkimi rokavi in z zeleno modrim napisom LOVE AND FREE. v lase sem si dala umetno zeleno modro vrtnico iz blaga nato pa se odpravila dol. oči je bil že zdavnaj v službi prav tako mami. z sabo je peljala tudi Ell v šolo. na mizi me je čakal prepečenec namazan z nutello ; ) in skodelica pomarančnega soka. pojedla sem nato pa v torbo ADDIDAS spravla nekaj zvezkov, peresnico, mobi gre itak v žep mojih hlač, ključe od hiše in omarice pa še... obula sem si allstarke. pogledala sem na uro in opazila da že zamujam ker sva se z Lizz zmenile da greva 10 do osme skupaj v šolo. pohitela sem k njej domov in še vedno me je na srečo čakala.
"Ej, veš Emm nekateri ljudje ne vstajamo tako pozno kot ti." se je zasmejala.
nato sva se odpravile v šolo. pred šolo je bilo ogromno učencev. med vrvežom sem opazila Ell ki se je pogovarjala z svojimi prijateljicami. Ellanor oziroma Ell je bila moja mlajša sestra. in čeprav je včasih znala biti zelo tečna sem jo pazila. kaj veš kaj se ti lahko zgodi v petem razredu. no ampak Lizz me je že povlekla k omaricam in tam sem zagledala..

slike da potem

naj nextam zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. september 2011
neeeeeeext
21. september 2011
u60618
u60618
zagledala sem Alexa. bil je ful lep in ful mi je bil všeč, in Lizzie je to vedela. stal je pri moji omarici in se pogovarjal z Michaelom. takrat pa sem videla da je v rokah držal listek papirja in že ga je ponesel proti moji omarici kjer so bile reže res namenjene sporočilom. z hrbtom je bil obrnjen proti meni ampak Michael ga je videl in z roko je dregnil Alexa. ta se je hitro obrnil in se nasmehnil. "Oi Emm. ku gre?" danes je pa zelo zgovoren. "Hei Alex. ma vredi, bo. ti? danes pišemo test od kemije. ma kdu plonk?" sem mu odzdravila. nasmehnil se je in nato še rekel "Ma nje, nimam, ma sej bo itak lhku. no se vidva v classi." je še rekel nato pa šel. Lizz je bla videt razburjena. "Vidš, prvič se je pozanimal zate. to nekaj pomeni.." je sarkastično zašepetala in oponašala novo mlado šolsko psihologinjo. ampak problem je bil v tem da je ona stala za Lizz.
"No, poglej poglej... želiš da ti pomagam?" je rekla očitno ni slišala Lizzinih besed.
"Ne, gospodična, tale tukaj ne potrebuje nasveta. saj ima mene" se je Liz še naprej norčevala. "psihička" kot jo kličemo je užaljeno šla v svojo pisarno. no, medtem sem odklenila omarco in iz nje je spolzel listek.

22. september 2011
u60618
u60618
Jaz:

Alex

Lizz

22. september 2011
u60618
u60618
"Omg" je razburljivo zašepetala Lizz. to je bil torej tisti listek ki ga je Alex vrgel v mojo omarico. a iz misli me je zbudil šolski zvonec ki je oznanil začetek pouka. v omarico sem vrgla majico z dolgimi rokavi, preobula se nisem ker to ni potrebno. listek sem dala v žep kavbojk in stekle sva gor v zadnje nadstropje. imeli smo angleščino (torej naš materni jezik kjer spoznavamo glagole in to pa tudi angleško književnost) ((kot torej tukaj v sloveniji slovenščina)). "Mravlja" (v angleščini ant) kot jo kličemo ker se piše Antikson nam je spet težila glede nepravilnih glagolov. dala nam je bedne naloge in to. pole smo meli kemijo. O ne! test pišemo. šele takrat sem zagledala Alexa ker je prvo uro imel izbirni predmet angleško poezijo (Shaekspare in še ostali...) tko da sva se vsedla v zadnjo klop skupej. Lizz mi ni zamerila, vsedla se je poleg Katie ki je bila najina dobra prijateljica. no, prfoksa nam je razdelila teste in začeli smo pisat. takrat pa sem dobila listek od Alexa. npisal je uno vprašanje k ni vedu jast pa sm vedla ; ) . napisala sem mu in ko je prebral rešitev se mi je nasmehnil. nato sva oba pisala on kdr je učitlca rekla da nam je poteku cajt sem zaskrbljeno vrnila test. nisem bila prepričana da bo ocena 5 vendar bi se me lohk učitlca usmilila in mi končno dala pozitivno oceno. no zvonilo je in vsuli smo se iz učilnic. a takrat me je nakdo od zadaj prijel za roko. bil je alex. počakal je da je bil hodnik prazen nato pa me nežno poljubil na lice. "Hvala da si mi pomagala...in ... mogoče... si dobila listek?" je vprašal. a v odgovor sem se stegnila na prste in ga poljubila. točno na ustnice. takrat pa je zvonec oznanil novo uro in z roko v roki sva se odpravila k učilnici matematike. četudi matematika ni bil moj dbest predmet sm vseenu bla pridna ; ) . učitl s eje prov čudil. sam pole nisem šla z Lizz n sladoled v slaščičarno Sladki greh ampak sem se odpravla točnu naravnsot domov... Z Alexom. ker sva soseda sva se poslovila pri meni z poljubom in alex me je vprašu "Ej Em. a bi hodila z mano?" nasmehnila sem se mu in v pozitiven odgovor ga poljubila. poljub je bil dolg sladek in če priznam... ravno prav moker ; ) . šla sem v hišo in našla mamo kako je pri štedilniku pekla palačinke. Ellie je sedela za pultom na visokemu stolu in čakala na kosilo. ko me je zagledala se me je razveselila in me objela.
"Živijo Miška! kako je blo v šoli?" je vprašala mama in vrgla palačinko v zrak in jo s tem obrnila. palačinka je srečno pristala v ponvi. Ellie je šla napisat nalogo kr ji je dolgcajt.
jaz pa sem se vsedla na visoki stol za pultom in si dala nekaj palačink na krožnik. polila sem ji z javorjevim in jagodnim sladkim sirupom.
"Mami." sem zamišljeno rekla
"A si imela že kdaj fanta?"
mama se je obrnila proti meni in se zasmejala.
"aha za to torej gre. In, se dobro poljublja?"
začudeno sem jo pobuljila
"Kdo če se dobro poljublja?"
se je oglasil glas za mano. na čelu sem začutila moker poljubček.
"Živjo oči!"
sem rekla.
"Veš, tvoja hčerka ima fanta."
se je namuznila mama. oče se je zasmejal. pojedla sem palačinke do konce in ju pustila pri obujanju spominov na njuna "mlajša leta".
šla sem v sobo in odgrnila zavese. v istem hipu jih je tudi Alex in mi poslal poljubčka. zasmejala sem se in se nato vsedla za pisalno mizo. šla sem na moj laptop in hkrati sem pisala nalogo.
šla sem na fb in kliknila Lizz ki je bla dosegljiva na chatu.
(j- jaz , l- lizz)
j- oiii
l- oi... ku si? kako vama gre z alexom?
j- kaj? kako pa to veš? ah saj ni važno... super!
l- hehe pač vem.

no in pole sva se pač pogovarjale o šoli in to.
čez čas je rekla Lizz da mora it. pokrov laptopa sem dala dol (ne vem kako naj se drugače izrazim) , ker alexa ni blo na fb tko da druzga pa nisem nit čakala. mi bo že sms poslal. nalogo sem napisala do konca. nato sem se zazrla skozi okno. na sosedovem vrtu se je sprehajala mucka. oh, kako rada bi imela mucko. nič, grem kar mamo prepričat a takrat mi je mobi zavibriral...

slastne mamine palačinke:

moj lap top:

moj je enka samo da so vrtnice zelo svetlo bledo rožnate barve.

mama:

Ell:

očka:
22. september 2011
u38947
u38947
NEXT NEXT NEXT NEXT

OMG...kok dober stil pisanja maš ti!
jaz sem tvoja number one fan hahaha
NEXT NEXT
22. september 2011
ful cool next!!!!!
P.S:
js sm tut tvoj fan number 1 lol
22. september 2011
u59496
u59496
neext !
22. september 2011
u59924
u59924
next
22. september 2011
u60618
u60618
tenkju vsem za vse komentarčke res hvala luškanu ; ) .

2. poglavje

in zavibriral mi je mobi. oh, kdo pa zdaj? ; p pogledala sem in pisalo je
"pusti mojega alexa pri miru, moj je in od nobene druge. štekaš?" o bog kaka kura mi pa zdej teži!!!?? x D bila je skrita številka ampak vedela sem da je to napisala Taylor, najbolj zoprna kura (kot sem že rekla) na svetu. važi se in podobno. odpisala nisem. takim idiotom se nisem pustila ustraševati. pač norci! sem skomignila z rameni. ozrla sem se na moj koledar (za vsak mesec en drgačen vzorec vrtnic. vrtnice sem preprosto oboževala). in pisalo je da je jutri moj rojstni dan! omgf! čist sm pozabla. no, ampak če mami rečem da bi rada mucko mi najbrž ne bi dovolila. no, da bi se razvedrila sem poklicala Lizz in pršla je k meni. ker je bil petek bo tudi prespala pri meni. no prvo sva šle na fejsbuk in Alex je bil dosegljiv, ravno sem ga hotela klikniti ko me je že on < 3 .
(a- alex , j- jaz)
a- oi miška!
j- oj
a- ku si kej Emmie ?
j- oh supr srčk moj alpa tud ne
a- kaj je narobe?
j- ah neka koza mi teži naj te pustim pr miru. ampak te ne morm.
a- res? ah Emmi ignorirej jo bo že nehala. vidla bo da naju ne bo spravla narazn. no zdej pej morm it čaww
j- cmok
a- mwa čaw. aja greva jutre na sladoled?
j- ja oki čaw!

in je ratu nedosegljiv. no pole sva se šle šah in spet sem zmagala. prvič po dolgih časih
x D . Lizz je bla zlu dobra v logiki in v matematiki, fizike pa kemije obe nisva znale ; P
jaz pa sem bla dobra pri angleščini in pri biologiji pa pr risanju. rišem ful lepo, to mi vsi pravijo in res se tudi sama cenim. tudi prvič po dolgih časih. ; P .
no zunaj je bla nevihta in ble sva res jezne z Lizz. nameravale sva it rolat in pole še v naš bazen za hišo. no namest tega sva šle v mojo kopalnico. Lizz se je za omaro preoblekla v kopalke in jaz tudi. v moji kopalnici je bil whirlpol ali po domače kot mi pravimo džakuzi x D no namestile sva se noter podolgem in počez ker je moja kopalnica res velika in whirlpool tudi kvadratne oblike. vklopila sem mehurčke. blo je super!

zabavale sva se in nazdravljale z coca colo.

medtem sva se po obrazu namazale z zdravilno zeleno masko in si na očke dale kumarce.

čez dobro uro sva šle iz kadi in si nato vrejale lase. Lizz si je jih z likalnokim nekoli skravžlala meni pa so bili moji prav zelo všeč.
oblekli sva se v pižami in se zabavali na moji mehki preprogi. gledale sva televizijo (televizija je prenosna in majhna) in jedle kokice.

nato sva si razgrnili spalne vreče in se ulegli. pogovarjali sva se še pozno v noč in zaspali sva šele ob 3.00 ponoči. zjutraj sva spale do 10. dan je bil lep, sončen in svež. šli sva se rolat pred hišo. rolale sva in ponesreči sem se zaletela v Alexa. popadli smo po tleh in se smejali. prišel je še Michael odlično smo se zabavali. šli smo plavati v zunanji bazen za Alexovo hišo. bil je ogromen. voda je bila svetlo modre barve. bla sem na rožnati blazini v kopalkah in dremala naenkrat sem zaslišala šumenje in pljusk in vode sta skočila Alex in Michael in sta prevrnila blazino. skupaj smo se vsi lepo smejali.

čez čas sta šla Lizz in Michael domov in začela sva se z Alexom poljubljati. romantično ni kaj ; )

naslednjič več! papa! < 3
22. september 2011
u59496
u59496
oh..nexteej..
p.s. Zkaj je naslov svet izpod rožnatih očal?
22. september 2011
ma nemorš zdej nehat
22. september 2011
u60618
u60618
ma bom nextala zvečer alpa jutre. bomo vidli ; )
aja naslov pa je pač tak kr mi je ful ušeč in pač ta Emm ji je pač življenje ful všeč, rožnata je heppy barva in pač
23. september 2011
u59496
u59496
okej. sam da nextaš.

ahah. pač uprašam, ker nism razumela, ker ni blo nč u rožnatih očalih in to.

glavn zdeej nexti k boš meela čs.
23. september 2011
u38947
u38947
NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT
LOVE IT♥
NEXT NEXT NEXT!!!!!!!!
23. september 2011
oo ful dobra zgodbica res neeeeeext!
23. september 2011
next!!!!!!!!!!!nujno!!!!!!!!!♥♥♥♥♥
24. september 2011
next
24. september 2011
next plis za mene!!!!
24. september 2011
next
24. september 2011
u59496
u59496
Bo next?
24. september 2011
next plis!!!!!!!!!!!!!!
24. september 2011
u60618
u60618
ma sorte sam imam prepoved compaa.. nextam takoj ko bo možno!!!
25. september 2011
ok upam da bo to čimprej nextey!!!!
25. september 2011
neext
25. september 2011
next
25. september 2011
u60618
u60618
okej zdej vam pa obljubim da nextam v ponedeljek. prej ne bo možno. kr je doma sestra pa zavzame vsakič cel comp. sorte, prosim, medtem ko me ne bo gor pliss povejte še drugim za to zgodbico in prosim ne pozabit na to zgodbico
29. september 2011
ok komi čakam da bo pondelk!!!
29. september 2011
u59330
u59330
AAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ravno kar sem prebrala celo
FUUUUUUUUL DOOOOOOOOOOOOOOOBROOOOOOO!!!!!!!!!!
tud jaz komej čakam pondelk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. september 2011
lol
29. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg