Forum
Še malo, še malo in mi bo uspelo, samo še dva vala in mi bo uspelo. ''Haley, Haley, Haley! Radi te imamo!'' sem slišala iz obale. Navijali so zame. Še zadnjič sem se dvignila na deski. ''In naša zmagovalka je ponovno Haley Morgan!'' Priplavala sem na površje in tam so takoj pritekli do mene moj oče, brat, mama, ter moja najboljša prijateljica Ashley. ''Super si bila. Ponosni smo na tebe.'' Je rekel oče in me objel. ''Haley prosim če prideš sem ker bomo podelili nagrade, saj boš še imela čas se stiskat z družino.'' Je v mikrofon rekel moj trener, jaz pa sem mu pokazala jezik in vsi so se začeli smejat. Moj trener je pravzaprav moj stric in se odlično razumeva. No zdaj pa se vam bom še predstavila da boste vedeli kdo sem. Kot ste že slišali je moje ime Haley Morgan. Stara sem 17 let, kmalu bom polnoletna. Živim na Havajih že celo življenje s starši ter bratom kot ste že videli. Moj brat je 1 leto mlajši od mene. Ime mu je Lucas. On je za razliko od mene bolj len. Imel je že veliko možnosti da bi se lahko naučil surfat, a ni hotel. Kot pa vidite je surfanje moje življenje. Živim samo za to. Večinoma dneve preživljam v morju, tudi takrat ko nimam treningov ker enostavno v tem uživam. Potem je tukaj še moja najboljša prijateljica Ashley, ki zelo rada hodi na zabave zvečer ob plaži ter spoznava kakšne lepe turiste, jaz pa za to nisem zainteresirana vendar grem vseeno z njo na zabave saj rada plešem. Moje ocene v šoli so vredu, kljub temu da veliko manjkam. Lahko bi bile boljše če ne bi imela toliko treningov. Ampak učitelji se mi prilagodijo saj me razumejo. Glede ljubezni bom pa povedala samo to da fanta še nisem imela. Nisem doživela niti še prvega poljuba. Marsikateri fant bi rad bil z mano samo zaradi moje popularnosti, saj me poznajo tudi po drugih državah zato se tudi bojim imeti fanta.
Haley:

17. junij 2014
Šla sem na oder in stopila na najvišjo stopnico. Ponovno sem zmagala. Deskanje je del mojega življenja že 7 let. Ko sem bila stara 5 let me je oče prvič peljal na tekmovanje, kjer sva navijala za strica. Že takrat sem bila čisto navdušena saj sem se zelo rada igrala v nizki vodi v morju. Pri 10ih letih mi je oče kupil prvo desko in stric me je začel učiti… ''Haley ti si naša junakinja!'' je zavpila neka punca v množici ljudi, jaz pa sem ji pomahala. Bila sem res presrečna saj je tam bilo toliko ljudi ki so me podpirali. Objela sem strica in stopila pred mikrofon. ''Hvala vsem ki ste prišli da bi me podprli. Pa ne samo mene, tudi druge ki so bile res super in jaz jim res privoščim da bi tudi katera od njih kdaj zmagala saj nam v življenju res ni lahko. Ampak deskanje za nas ni samo šport. Za nas je to del naših življenj. Brez vaše podpore mi danes ne bi uspelo. Hvala pa predvsem moji družini in moji Ashley ter seveda predragemu stricu ker me je on naučil vse kar sem vam do zdaj pokazala.'' Po svojem kratkem govoru so mi vsi zaploskali. Še enkrat sem objela strica, potem pa sem šla dol kjer so mi ljudje čestitali. Komaj sem se prerinila do Lucasa. Objel me je. ''Lep govor ampak zakaj nisi povedala mojega imena da bi punce takoj vedele kdo sem?'' je vprašal in se zasmejal. ''Nehaj ti šaljivec. Samo na to misliš.'' Skuštrala sem mu lase in se odpravila poiskat Ashley. Nikjer je nisem našla, potem pa se je kar naenkrat znašla pred mano. ''Hal res si bila super, zdaj pa mi nekaj povej.'' Je rekla in jaz sem debelo gledala kaj ji naj bi povedala. ''Kje je tukaj stranišče? Nujno ga potrebujem.'' Prijela se je za trebuh, jaz pa za glavo. ''Povej že prosim te!'' je vzkliknila, jaz pa sem se začela smejat kot nora. ''Pridi, pokazala ti bom.'' Šli sva do stranišča in počakala sem jo. Potem pa sva naleteli na mojo mamo ter očeta. ''Gremo zdaj na kosilo?'' je vprašal oče. Pokimala sem. ''Ashley greš z nami?'' jo je vprašala mama. ''Ne hvala, kdaj drugič ker me mama že pričakuje doma in saj veste kako je pri nas če ne pridem ob točni uri domov.'' Objela me je in šla. Mi pa smo se odpravili na kosilo v restavracijo Sparkles, tja najraje hodimo na kosilo in na pijačo. Naročili smo in se pogovarjali ter se smejali. Naša družina se res dobro razume in moja starša sta po 20ih letih še vedno tako zaljubljena kot sta bila prvi dan ko sta začela biti skupaj. ''Nekaj vam morem povedati. K nam pride naslednji teden ena družina za dva tedna. Lani ko sem bil v ZDA smo se spoznali in so zelo vredu. Njuna otroka pa si zelo želita priti na Havaje zato sem jim takrat tudi ponudil da pridejo k nam.'' je razložil oče. Že od nekdaj je bil zelo radodaren in je rad pomagal ljudem tako da me to ni presenetilo. ''Imajo kakšno hčerko?'' je vprašal Lucas, jaz pa sem zavila z očmi. ''Lucas na silo punce ne boš dobil.'' Sem rekla, on pa mi je pokazal jezik kot nek 5 letni otrok. ''Kako sta prisrčna najina otroka.'' Je rekla mama očetu, on pa se je zasmejal.
19. junij 2014
ti si prfuknena
28. september 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeext!!!!!!!
16. oktober 2015
next
17. oktober 2015
Next
22. junij 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani