Forum
Heloou......sm Ivy in živim v neki vasici nekje v Kaliforniji.........ob morju)
Obožujem surfanje, All Time Low, 90210 in Ronana Parke-ja.
yup...to sem jaz..)

Kot sm že rekla najraje na svetu surfam........tudi ko sm žalostna, živčna, ali karkoli drugega, mi najbolj pomaga, če grem na plažo in malo na valove.

Surfanja se učim že od malega in res si želim, da bi postala odlična surferka.

Sicer imam več surfov, ampak ta je moj najljubši:
[img]http://myfolklover.typepad.com/.a/6a00d83514b02453ef0105371ee548970b-800wi[/img]
Vem, da ni nevemkaj posebnega, a mi res veliko pomeni, saj sem ga dobila od staršev, ko sem prvič zmagala na tekmovanju.
14. julij 2012
No.....povedala sm že, da živim v neki vasici ob morju. To je torej moja hiša:

To pa je moja soba....prostor, kjer poleg plaže zabijem veliko mojega časa:

noja......en del sobe..)
No, zdaj pa še nekaj o drugih osebah v mojem življenju...to je moja BFF
Claire:

Tudi ona je navdušena surferka. Velikokrat se dobiva na majhni plaži, ki sva jo midve odkrili, in surfava, se kopava ali pa samo sediva na najini plaži in se pogovarjava.

Tako sva se 14 dni pred koncem počitnic pogovarjali, ko je na najino plažo prišlo surfat 6 fantov in 2 dekleti. Ne vem, kdo od njih se je že sploh kdaj prej učil surfat, ker niso imeli res nobenega pojma o surfanju. Zato sva se s Claire odločili, da jim bova malo pokazali, kako se zares surfa. In sva šli v vodo. Nisva hoteli, da je očitno, da surfanje kaževa njim, zato sva šli nekoliko stran od njih in začeli surfat. Šlo nama je res dobro, a se oni za naju niso zmenili in nadaljevali s tisto rečjo, ki so ji pravili surfanje. Midve pa sva šli ven iz vode in se posušili. Nenadoma se nama je posvetilo, da so ti ljudje tako padali v vodo, se smejali in kričali ob tem, se zafrkavali in podobno, da nama grejo že pošteno na živce in motijo NAJIN mir na NAJINI plaži. Ker je Claire veliko pogumnejša od mene, je ona prva stopila do njih in se namenila, da jim bo to tudi povedala. A ko je prišla nazaj do najinih brisač, sem videla njen potrt izraz na obrazu. Vprašala sem jo:>>Kaj se je zgodilo?? Niso hoteli z najine plaže??>Ne,>Rekli so, da s te plaže ne grejo, pa če se postavim na trepalnice!!>In?? To plažo sva odkrili midve in nevem, zakaj so se k nama 'uštulili' še ti razgrajačinimajo pravice motit najinega miru, če ga hočeva imeti.>Dobro, naj jim bo. Saj so verjetno prišli samo za eno popoldne in jih nikoli več ne bova videli>Pa kaj je z vama??! Plaža ni samo vajina, kot tudi valovi in mi smo lahko tukaj, tako kot vidve
15. julij 2012
Tako sva se 14 dni pred koncem počitnic pogovarjali, ko je na najino plažo prišlo surfat 6 fantov in 2 dekleti. Ne vem, kdo od njih se je že sploh kdaj prej učil surfat, ker niso imeli res nobenega pojma o surfanju. Zato sva se s Claire odločili, da jim bova malo pokazali, kako se zares surfa. In sva šli v vodo. Nisva hoteli, da je očitno, da surfanje kaževa njim, zato sva šli nekoliko stran od njih in začeli surfat. Šlo nama je res dobro, a se oni za naju niso zmenili in nadaljevali s tisto rečjo, ki so ji pravili surfanje. Midve pa sva šli ven iz vode in se posušili. Nenadoma se nama je posvetilo, da so ti ljudje tako padali v vodo, se smejali in kričali ob tem, se zafrkavali in podobno, da nama grejo že pošteno na živce in motijo NAJIN mir na NAJINI plaži. Ker je Claire veliko pogumnejša od mene, je ona prva stopila do njih in se namenila, da jim bo to tudi povedala. A ko je prišla nazaj do najinih brisač, sem videla njen potrt izraz na obrazu. Vprašala sem jo:>>Kaj se je zgodilo?? Niso hoteli z najine plaže??>Ne,>Rekli so, da s te plaže ne grejo, pa če se postavim na trepalnice!!>In?? To plažo sva odkrili midve in nevem, zakaj so se k nama 'uštulili' še ti razgrajač in nimajo pravice motit najinega miru, če ga hočeva imeti.
15. julij 2012
Tako sva se 14 dni pred koncem počitnic pogovarjali, ko je na najino plažo prišlo surfat 6 fantov in 2 dekleti. Ne vem, kdo od njih se je že sploh kdaj prej učil surfat, ker niso imeli res nobenega pojma o surfanju. Zato sva se s Claire odločili, da jim bova malo pokazali, kako se zares surfa. In sva šli v vodo. Nisva hoteli, da je očitno, da surfanje kaževa njim, zato sva šli nekoliko stran od njih in začeli surfat. Šlo nama je res dobro, a se oni za naju niso zmenili in nadaljevali s tisto rečjo, ki so ji pravili surfanje. Midve pa sva šli ven iz vode in se posušili. Nenadoma se nama je posvetilo, da so ti ljudje tako padali v vodo, se smejali in kričali ob tem, se zafrkavali in podobno, da nama grejo že pošteno na živce in motijo NAJIN mir na NAJINI plaži. Ker je Claire veliko pogumnejša od mene, je ona prva stopila do njih in se namenila, da jim bo to tudi povedala. A ko je prišla nazaj do najinih brisač, sem videla njen potrt izraz na obrazu. Vprašala sem jo:>>Kaj se je zgodilo?? Niso hoteli z najine plaže??>Ne,>Rekli so, da s te plaže ne grejo, pa če se postavim na trepalnice!!>In?? To plažo sva odkrili midve in nevem, zakaj so se k nama 'uštulili' še ti razgrajač in nimajo pravice motit najinega miru, če ga hočeva imeti.
15. julij 2012
15. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg