Forum
ok. 5. next je tu
Približala sem se listku. Bil je prepognjen. Res sem upala, da bo na njem kakšna sled o Emi. Odprla sem sporočilo.kaj???? ???????? Na listku je pisalo: samo ti veš s krvjo. Samo jaz vem kaj??? Kaj pa naj bi vedela? Kaj z vezi z Emo?? Pojma nisem imela kam bi šla. Pojma. Zdaj sem bila šokirana. To je bilo preveč. Sura ne obstaja. Sura je samo plod moje domišljije. A bolj kot sem si to ponavljala, bol sem bila prepričana da Sura obstaja. Sura obstaja. In midve z Emo sva jo ustvarili, in zdaj zahteva nekaj od naju. Ima nek razlog. Bila sem besna. »Kje si!!!!!!!!. Kje se skrivaš???. Zakaj to počneš??!!??!!. Kje ssiiiiiiiiii!!!!!« buuuuuuuuum.
V ogledalu se je pojavila senca. Vedno boljje postajala ostra. Da. V ogledalu za mano je stala Sura. Čisto zares. Bila je takšna kot sem si jo predstavljala. Obrnila sem se. Njene oči so postale temno rdeče, vedno bolj temne, še bolj temne……. Črne. To je to. Zdaj je po meni. Sem si mislila. Zdaj bom umrla in nikoli več nebom videla staršev in prijateljev. Čutila sem kako se potim. Začelo se mi je vrteti. Vse je postalo megleno. Pred sabo sem zagledala črnino………………
********************************************************************************************
Next???? 3???
10. avgust 2015
next
10. avgust 2015
uuuff. nov next morem pa še napisat...
10. avgust 2015
Še dva nexta pa pride 6. Next
10. avgust 2015
neeeeext+nova bralka
10. avgust 2015
Hvala.
10. avgust 2015
nzk
10. avgust 2015
Še 1 next
10. avgust 2015
Next
10. avgust 2015
hvaaaaala za vse vaše nexte!!!!
ok. tule je moj next:
********************************************************************************************************************
» Prebuja se.«
» Nuša. Oh hvala bogu.«
Zaslišala sem mamin glas. » Kaj se je zgodilo?????'« sem vprašala. » Emina mama te je našla na tleh v kopalnici. Pripeljali so te v bolnico. Si vredu?? Kako se počutiš??« je rekla mama.
Jaz: » v redu sem mami. Kje je očka?«
Mami: »šel je samo po kavo. Bi rada kaj?.«
Jaz: » ne ni treba.« spomnila sem se jutra.
Jaz:» kje je ema??«
Mami: očitno si izgubila malo spomina. Ema je…um……………… izginila. Pogrešana je.
Jaz: »» kako to misliš?? Kje je?« že prej sem ugotovila da je ni. Ni je bilo pri meni doma, čeprav smo bili zmenjeni da ostane še en dan. vendar sem mislila, da je kje na poti domov, ali v trgovini. Da je mogoče samo skočila hitro domov, saj ji je tako naročila mama, mene pa ni hotela motiti. Ampak čeprav sem vedela da je ni, me je šele zdaj doletelo. Zdaj, ko je postalo uradno. Obrnila sem se na drugo stran postelje. Zadrževala sem solze.
Mami: saj jo bodo našli. Ne skrbi. Malo si odpočij.«
Vendar vedela sem, da to mama govori samo da bi me pomirila. Malo ji je uspelo. Prisluškovala sem pogovoru med zdravnikom in mamo.
Mami: torej kaj se ji je zgodilo??
Zdravnik: » ne morem vam lepše povedati. Srce se ji je ustavilo. Skoraj bi umrla. Oživljali smo jo res dolgo.
Mami: » kako je to možno? Saj je tako mlada! Zakaj se ji je to zgodilo??«
Zdravnik: » ne vem. Ampak karkoli je že bilo, ne dovolite da se zgodi še kdaj. Zdaj je najbolj pomembno da ji stojite ob strani. Bodite z njo več časa. Naj se ne utrudi preveč.«
Mami: » prav. Bom«
Zdravnik: » ji boste povedali?? Morda bi bilo bolje da ji nebi.«
Mami: » ne bom. Že to da je njena prijateljica mrtva je preveč.«
Vendar nisem uspela veliko slišati. Vse kar sem slišala je, da mora biti mama več z mano. In da sem premlada ali nekaj takega.
****************************************************************************************************************
3 al pa 4 nexte za next..
10. avgust 2015
next ful dobro pišeš
11. avgust 2015
Hvala
11. avgust 2015
Se 3 al pa 2 nexta
11. avgust 2015
u193093
u193093
nnnnnnneeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxttttttttt hitro ker si dobra pisateljica
11. avgust 2015
Hvaaaaalaa
11. avgust 2015
Se kak next??
11. avgust 2015
u196553
u196553
next next next next next next nex t next next
11. avgust 2015
Hvala
11. avgust 2015
u196553
u196553
kdaj bo next
11. avgust 2015
Zdle
11. avgust 2015
Po nekaj dnevih so me izpustili iz bolnisnice. Doma sem spet pogledala moj seznam. Na splet sem napisala:
Nadnaravna bitja. Dobila sem samo slike in filme. Nato pa sem napisala Sura. Kliknila sem na wiki. Pisalo je:
Sura je duh deklice, ki se je rodila 59 sekund čez dvanajst. Ima svetle lase, je v beli spalni srajci.. legenda pravi, da sta jo izumili dve punci. Sura ima rdece oci. Ko te pogleda postanejo crne.takrat ti izsesa duso. Lahko se tudi povlece v drugo telo. Nisem vec mogla brati. Torej se mi ni sanjalo? Sura se je rodila 59 sekund cez 12. Res bila zraven mene. Torek kaj se je takrat pred ogledalom res storilo????
11. avgust 2015
u196553
u196553
kdaj bo naslednji next
11. avgust 2015
Oprostite za kratek next. V predzadnji vrstici sem namest res je bils zraven mene napisala res bila zraven mene.
11. avgust 2015
Po treh nextih
11. avgust 2015
u196553
u196553
next
11. avgust 2015
u196553
u196553
next
11. avgust 2015
Hvalaaa..
11. avgust 2015
11. avgust 2015
u196553
u196553
next zaj pa piši
11. avgust 2015
no prav. čeprav si dala tri nexte ga bom vseeno napisala:
******************************************************************************************
Ugasnila sem računalnik. Res sem morala dobro premisliti. Spraviti vse te podatke skupaj. Potem pa me je prešinilo kot strelo z jasnega. Morala sem govoriti z mamo. stekla sem po stopnicah dol, vendar je ni bilo nikjer. Poklicala sem jo na telefon. Rekla je da je šla v trgovino. Očka je ravno prišel iz službe. » oh ati! Ravno pravi čas si prišel. Rada bi te nekaj vpra,…« prekinil me je: » zdaj res nimam časa. Nujno morem k mojemu šefu dostaviti nekaj. Se bova potem pogovorila.« poslovila sem se. Šla sem na kavč gledati svojo najljubšo serijo. Gledala sem jo za nekaj časa, dokler se televizor ni sam od sebe ugasnil. To je bilo čudno. Res je, da je bila že tema, vendar ni deževalo in grmelo, in ostala eliktrika je delovala. Šla sem brati knjigo. Za samo sekundo sem premaknila pogled. Ko sem pogledala nazaj knjige več ni bilo. Vstala sem se. Oneeeeee. To res ni dobro!!!! Sama sem doma. Zdaj pa se še dogajajo čudne reči.vedela sem. Vedela sem, da je tu. Čutila sem njeno prisotnost. Nenadoma me je zmrzilo. Pokrila sem se z odejo in upala da bo šla. Nekaj minut je bilo vse mirno. Potem pa sem zaslišala korake. Poškilila sem čez špranjo. Pred mano je bila meglica. Vedno bolj je bila ostra. Njeni lasje so plapolali ob njenem telesu. Imela je svetlo sneženo polt. Toda tokrat je bila drugačna. Njen pogled je bil prijazen. Ni bil mrzel kot pri zadnjem srečanju. Njeni lasje so bili urejeni. In njene oči……… njene oči so bile modre. Temno modre. Izgledala je mlajša. Veliko mlajša.Pravzaprav je bila lepa. Ni me več bilo strah. Šla sem izpod odeje. Pozdravila me je. Tudi jaz sem jo » torej si duh.« sem še vedno malce prestrašena rekla. » da. Sem«. Zavzdihnila je. » prej si bila drugačna. Kaj se je spremenilo???« sem jo vprašala. » res ne vem. Včasih se počutim kot da nisem več jaz.« ravno ko sem jo hotela vprašati kaj se mi je takrat pred ogledalom zgodilo sem spet zaslišala korake. Toda tokrat so bili močnejši. » o ne. Nočem se spet spremeniti!!!! Nočem!!« je rekla deklica. Koraki so se vedno bolj bližali. Zavpila sem: »aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!«
*********************************************************************************************
11. avgust 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg