Forum
Povedala vam bom vso mojo zgodbo. Vse se je zacelo nek poletni petek. Pri meni je prespala prijateljica. Ime ji je bilo Ema. Bil je večer. Okoli devete ure.Odločili sva se, da ne bova gledali filmov. Zato sva sle ven, skakst na trampolin. Bilo je prijetno toplo, a temno. Živimo čisto zraven gozda. Lahko se dotakneš dreves. Ponoči oz. V temi je gozd še posebej strašljiv, saj večkrat slišiš kakšno sovo in podobno. Rekle sva si, da se ne bova menili zanj.Pripovedovali sva si strašljive zgodbice, o stvorih. Npr. O Bloody mary, raznih grozljivkah. Izmislile sva si še svoj strašljiv stvor.
" Ima dolge svetle blond lase. Tako svetle, da so že skoraj beli" sem rekla. Ema je dodala: "Nosi belo spalno srajco. Je zelo bleda. Kot sneg" je rekla Ema. Povedala sem: "Njene oči so jrvavo rdeče. Ko te pogleda, pa postanejo popolnoma črne". Vzdušje je postalo nekako strašljivo. Odločile sva se, da bova odšle v hišo. Toda ravno ko sva slezli s trampolina se je v gozdu nekaj premaknilo.
Če želite naslednji del mi napišite 4 nexte.
09. avgust 2015
next
09. avgust 2015
Hvaaala❤❤❤❤
09. avgust 2015
Še tri nexte. Mam že pripravljen drugi del
09. avgust 2015
u193093
u193093
nnnnnnneeeeeeexxxxxtttt
dober začetek meni je všeč
09. avgust 2015
Hvala
09. avgust 2015
________________________________Obrnili sva se proti gozdu. Bilo je zelo strašljivo. "Nuša samo pejdiva notri no" je rekla Ema. " Počakaj. Samo da pogledava" sem ji rekla. "Jaz bom šla notri." Je rekla. Približala sem se gozdu. Šla sem v njega. Nekaj je švignilo mimo mene. Hitro sem se obrnila. Pogledala sem na drevo. Na njem je bilo napisano s krvjo: thankyou.Zelo sem se prestrašila. Tekla sem proti domu, vendar ga ni bilo nikjer. Kot da bi izginil. Moje roke so naenkrat postale krvave.

Tekla sem še hitreje. Nenadoma sem na tleh zagledala belo spalno srajco polito s krvjo. Zavpila sem. Nenadoma sem se znašla pred mojo hišo. Ema je bila čisto iz sebe. Povedala je: " Nuša, oh hvala bogu da si tu. Takoj ko si šla v gozd sem šla po svetilko. Odločila sem se da te bom dohitela. Ampak ravno ko sem stala pred gozdom sem slišala iz hiše čudne zvoke. Kot praskanje. Šla sem v njo. V kopalnici je na ogledalu pisalo...." oboavljala se je. "Kaj je pisalo Ema?" Sem jo že cela tresoča vprašala. " Pisalo je....................sura".
09. avgust 2015
Res cenim vaše nexte. hvaaalaa
09. avgust 2015
2 nexta za next
09. avgust 2015
next ful dobra zgodba
10. avgust 2015
Hvala
10. avgust 2015
sori da do zdej nisem devala slik. sem jih hotla pa je neki štekal. jih bom pa v nextu.
10. avgust 2015
u193093
u193093
nnnnnnnnneeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttt
10. avgust 2015
Hvala. <3 <3 <3 <3 <3 ka vas moti da ne devam slik gor???? Ne morem jih devat ker mi steka.
10. avgust 2015
Bom vseen dala next.
10. avgust 2015
Tule je next
_________"Verjamem ti Ema." Povedala sem ji vse kar se je zgodilo meni v gozdu. Ni nama bilo jasno zakaj se je vse to zgodilo??? Samo zaradi najne domošljije??? In zakaj bi ta svor "Sura" napisal hvala?? Imeli sva ogromno neodgovorjenih vprašanj. Mojih staršev še vedno ni bilo domov. Bili so na službenem potovanju. Nisva jih poklicali saj sva vedeli da nama nebi verjeli. Bili sva zelo prestrašeni. Popolnoma sva izgubili občutek za čas. Ura je bila že skoraj 12. Hitro sva se umili in se odpravili spat. Ravno ko sem se pokrila z odejo sem zaslišala šepetanje. Reklo je devetinpetdeset sekund čez dvanajst. Vprašala sem Emo če je kaj slišala. Rekla je da ni. Takrat nisem vedela kaj to pomeni. Devetinpetdeset sekund čez dvanajst. Hmmm. Pogledala sem na uro. Bila je točno 12. Bolj natančno 12 in 17 sekund. Oneee. Kaj če se bo ob 59 sekund čez 12 zgodilo kaj groznega????

Zelo sem se prestrašila. Z Emo sva spali na isti postelji prijela sem jo za roko. Ni se ganila. Verjetno je že zaspala. Pogledala sem na uro. Samo še deset sekund in ura bo 59 sekund čez 12.
9...8...7...6...5...4...3...2...1..
------------ ---------------------------------------
Next???
10. avgust 2015
next
10. avgust 2015
Še kak next???
10. avgust 2015
Hvala levinja ❤❤❤
10. avgust 2015
še nekaj ta zgodba je res zakon
10. avgust 2015
Hvalaaaaa... velik pomeni ❤
10. avgust 2015
no tule je moj next.
Močno sem zatisnila oči. Nič se ni zgodilo. Zdaj mi ni bilo več nič jasno. Kaj pa potem 59 sekund čez dvanajs res pomeni?????No krasno. Res bi si lahko že sestavila seznam neodgovorjenih vprašanj o Suri. In zjutraj sem si tudi ga:
1. S krvjo napisano hvala
2. Krvave roke
3. Izginula hiša
4. Krvava bela spalna srajca
5. Napis Sura na ogledalu
6. Šepetanje 59 sekund čez 12
Konec seznama.
Ko sem zapisala stavek konec seznama na sezam sem si premislila. Seznam sem v hipu spremenila:
7. S krvjo napisano hvala
8. Krvave roke
9. Izginula hiša
10. Krvava bela spalna srajca
11. Napis Sura na ogledalu
12. Šepetanje 59 sekund čez 12
Konec seznama.
Se nadaljuje…………

Tako. Ura je bila 8.00 zjutraj. Pogledala sem poleg sebe. Eme ni bilo nikjer. Pregledala sem vso hišo, da bi našla kakršno koli znamenje kje bi lahko bila. Mogoče listek z napisom: Odšla sem domov. Ampak nič. Eme ni bilo od nikoder. Vem da nebi šla brez da bi mi to povedala. Bila sem zmedena. Je tisti šepet včeraj kaj pomenil??? Morda je kaj pomenilo to, da ga Ema ni slišala?? Pograbila sem telefon, da bi jo poklicala. Ampak nič. Poklicala sem njene starše, vendar so rekli, da je ni doma. Zdaj sem se zares prestrašila. Starši so mi ob 6.00 zjutraj poslali sporočilo, da jih ne bo še tri dni. Poklicala sem jih, vendar je bila linija zasedena. Zdaj sem bila popolnoma prestrašena. Potem pa sem na balkonu zagledala listek……….
-------------------------------------------------------------------------
Next???
10. avgust 2015
u193093
u193093
jjjjaaaaaa
full je napeta kot bi bil grozljivi film ali neki takega če greš zgodbo brat in si vse predstavljaš je full grozno sam meni je ta zgodba osebno full všeč
nnnnnneeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxttttttttttt
10. avgust 2015
hvaaala. se trudim čim bolj doživeto.....
10. avgust 2015
u193093
u193093
in to ti ful dobro uspeva
10. avgust 2015
ha ha ha
10. avgust 2015
hvala
10. avgust 2015
next res ti ful dobro uspeva
10. avgust 2015
hvaaaala obema. tudi ti maš zlo fajno zgodbico.
10. avgust 2015
ok. prihaja next................
10. avgust 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg