Forum
u49695
u49695
Ahooooooooooj:3 To tekmovanje oz. igra bo posebna, zanimiva, bolj zahtevna & predvsem zabavna ! Bo mešanica top modelov, profesonalnega fotografiranja, oblikovanja, ustvarjanja, kvizov ... :3

Če mislite, da boste kos ustvarjalnim in zanimivim izzivom katere zmagovalka [predvidevam, da se bojo prijavile le punce] dobi za zdaj še skrivno nagrado in naziv ''SUPERTALENTA'' je vse kar rabite narediti:

~ povedati pravo ime : moje Lucija
~ v kakšnih tekmovanjih ste sodelovale : jaz sem v pisateljskih,fotografskih,dezajnerskih,topmodel.
~ & dodajte poljubno slikco :

Preprosto? No potem izpolnite prijavnico [zgori] se prijavite in tekmujte za naziv ''SUPERTALENT''.

Potrebujem 15-20 tekmovalk, ki bodo opravljale izzve:
*ustvarjanja * fotografiranja *organiziranja *oblikovanje * poziranja * pisanja ! :'''''''''D
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Upam, da se prjavte *: < 333
20. julij 2011
u49695
u49695
P.S: ne fejkat igre in izzivov -.-' če ne si smotana kokoš brez idej 'o'. !
& prjavte se če želite:3 < 3333333
20. julij 2011
u35402
u35402
kr neki
20. julij 2011
Ime: Kaja
V kakšnih tekmovanjih si že sodelovala: V oblikovalnih, fotografskih, pisateljskih & top modelih. uglaunm: že skora pousot xd
Slikca:

(:
20. julij 2011
u58493
u58493
Ime: Tamara
Moja Tekmovanja: Top modeli, Oblikovanja, Skor Powsood..♥
SLikicaaa:

24. avgust 2011
u49695
u49695
hjehje:'P hvala za prijavo sam to sem bolj za šalo napisala & to sploh ne dela al korkol pač tega tekmovanja nebo (:

sorri&useen hvala za prijavo*:
24. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg