Forum
Gre Janezek po cesti in sliši besedo pizduni, pa vpraša kaj je to in rečejo gostje. Gre še naprej in sliši besedo kurac pa vpraša kaj je to in rečejo obešalnik. Pa gre še malo naprej in sliši besedo pičku maternu in vpraša kaj je to pa rečejo dnevna soba. In Janezek gre domov. Nato pridejo gostje. Janezek pa reče: Pozdravljeni pizduni, obleko obesite na moj kurac in odidite v pičko materno.

"Mihec, ko boš očetu pokazal spričevalo bo sigirno dobil čisto sive lase!" reče učitelj.
"Verjetno bo vesel, saj je že dolgo plešast!"

Želiš brati še naprej moje vice?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. april 2013
next!!!
30. april 2013
Gresta Ka te briga in pamet proti trgovini, ka te briga počaka pamet pred vrati. Pa pride policist mimo in vpraša kako mu je ime pa reče ka te briga, pa vpraša še enkrat in še enkrat reče ka te briga. Nato pa ga vpraša kje imaš pamet, pa reče, v trgovino je šla.

Ura telesne vzgoje. Vsi učenci ležijo na hrbtu in vozijo kolo. Učitelj vpraša Jureta:
"Jure, kaj pa je s teboj? Zakaj samo ležiš in nič ne delaš z nogami?"
"Peljem se s kolesom po klancu navzdol."
30. april 2013
hahaha next!!!
30. april 2013
next
30. april 2013
Vesela sem, da vam je všeč Upam, da dobim nove bralce

V šoli pri slovenščini učitelj vpraša:Zakaj je narobe če rečem:Jest sem šu preč?Glas iz klopi:Kr ste še tuki

Mama se dere na jureta: ”kako si lahko dobil spet 1 ?!!!”; jure pa mami: ”preprosto. učiteljica je spet spraševala.”

Pogovarjata se ritnici pa vpraša ritnica 1 ritnico 2, če bi se poročili, pa reče ritnica 2, eh brezveze, če pa za vsako ko gre srat naju loči..
30. april 2013
u114258
u114258
nexti
30. april 2013
ok

Učitelj je učencem dejal, da bo danes vsakemu zastavil dve vprašanji. Če bo kdo od učencev pravilno odgovoril na prvo vprašanje, mu bo drugega črtal.
"Koliko peres ima kokoš?" vpraša učitelj.
"Dvestooseminosemdeset!" v trenutku odgovori Marjan.
Učitelj je ves iz sebe:" In kako si prišel do te številke?"
"Gospod učitelj, to je vendar že drugo vprašanje!"

Gimnazijec Janez je prišel v učilnico, v kateri je bila mlada profesorica sama in ji rekel:
"Gospa profesorica, ali bi vi meni pokazali vaše prsi?"
"Nespodobnež! Le kaj ti pade na pamet?" se je razburila.
"Če mi jih pokažete, vam plačam 20.000 tolarjev!" je rekel Janez.
Profesorica je malo razmislila in ugotovila, da ob njeni nizki plači 20 tisočakov niti ni tako malo. Janez ji je izročil dva bankovca po deset tisočakov, profesorica pa je slekla svoja vrhnja oblačila.
"Ali bi slekla še spodnje hlačke za 40.000 tolarjev?" jo je vprašal Janez.
Profesorica ni dolgo razmišljala in je za 40 tisočakov slekla še hlačke. Nato pa je Janez udaril z novo ponudbo:
"Gospa profesorica, ali bi seksali z menoj za 90.000 tolarjev?"
Profesorica je izračunala, da bo danes lahko zaslužila še eno dodatno plačo, zato je pristala. Janez je opravil, kar je nameraval in srečen odšel domov. Profesorica je v razredu ostala sama. Čez pol ure je v razred vstopil ravnatelj in vprašal:
"Ali vam je Janez prinesel vašo plačo?"
"Barbara, kateri dve besedi sta v šoli najpogosteje uporabljeni?"
"Ne vem!"
"Točno!" je rekel učitelj.
30. april 2013
tam, kjer se začne Barbara, sem pozabila dati enter, se opravičujem...
30. april 2013
hahahahahahahaha
next
31. maj 2013
next
01. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg